@Rastafarnianin Zryty zakład. Będąc w zaświatach o ile takie istnieją nie chciałbym oglądać najlepszego kumpla w takiej sytuacji. W sensie, że w takim ubiorze akurat na pogrzebie.
Info co prawda sprzed dwóch lat ale dość ciekawe - "Przestępcy w Chinach skrzętnie skorzystali z epidemii afrykańskiego pomoru świń. Z doniesień mediów wynika, że grupy przestępcze celowo rozprzestrzeniają chorobę. Gangsterzy zmuszają rolników do sprzedaży swoich świń po niskiej cenie. Następnie przemycają mięso zarażonych zwierząt i sprzedają je o wiele drożej jako mięso z zapasów wolnych od ASF. Pojawiają się też informacje, że używali dronów do zrzucania na farmy zainfekowanych przedmiotów lub przemycali do chlewni paszę zawierającą wirusa. Później zmuszali rolników do sprzedaży świń znacznie poniżej ich wartości."
@Hasszz No to zobaczymy. Normalnie każdy klub w takiej sytuacji wystawiłby rezerwy - a jestem przekonany, że Lewy wyjdzie na pełnej qrwie i wyważy bramkę Barcy razem z korzeniami
@FC1899Barca A może połączyć te dwa tematy i wrzucić jakim to sposobem ominięto obostrzenia we Francji i zorganizowane galę dla siewców śmierci, którzy olali maseczki mimo braku dystansu....
@baartekk97 A czemu miałoby nie być? U nas ksiądz mówił że to w Polsce tylko taka tradycja,że wszyscy mają w jednym terminie. Nie było problemu aby udzielić pierwszej komunii w dowolnym pasującym terminie.
1
@Rastafarnianin Zryty zakład. Będąc w zaświatach o ile takie istnieją nie chciałbym oglądać najlepszego kumpla w takiej sytuacji. W sensie, że w takim ubiorze akurat na pogrzebie.
0
@monsterrize Jak Fatiego będą dręczyć kontuzje, a Dembele odejdzie, to cienko widzę trio FAD
0
@Kacper1432 To nie jest logiczne tylko żałosne. Gdyby każdy taki przypadek był od razu piętnowany to może by się dało wyplenić ten zwyczaj.
0
@DaPidejpi Jedyny który głosował z Włoch dał na pierwszym miejscu Jorginho, a na piątym Kjaera. Jak opublikują wszystkie głosy to dopiero będzie beka.
0
@Hasszz Zapewniam cię, że i tam są robione różne "przekręty", choćby z glifosatem itd.
0
@Zieliniak Na niego też nas nie stać, no chyba że oddadzą kogoś w zamian.
2
@ObiwanKenobi Dobrze, że mówi o tym głośno już teraz, a nie po wyborach.
2
Info co prawda sprzed dwóch lat ale dość ciekawe - "Przestępcy w Chinach skrzętnie skorzystali z epidemii afrykańskiego pomoru świń. Z doniesień mediów wynika, że grupy przestępcze celowo rozprzestrzeniają chorobę. Gangsterzy zmuszają rolników do sprzedaży swoich świń po niskiej cenie. Następnie przemycają mięso zarażonych zwierząt i sprzedają je o wiele drożej jako mięso z zapasów wolnych od ASF.
Pojawiają się też informacje, że używali dronów do zrzucania na farmy zainfekowanych przedmiotów lub przemycali do chlewni paszę zawierającą wirusa. Później zmuszali rolników do sprzedaży świń znacznie poniżej ich wartości."
0
@Dr_Cabasisi Nieważne kto jak głosuje - ważne kto liczy głosy.
0
@Kitek1640 Prędzej Kozłowski.
0
@Hasszz No to zobaczymy. Normalnie każdy klub w takiej sytuacji wystawiłby rezerwy - a jestem przekonany, że Lewy wyjdzie na pełnej qrwie i wyważy bramkę Barcy razem z korzeniami
3
@FC1899Barca A może połączyć te dwa tematy i wrzucić jakim to sposobem ominięto obostrzenia we Francji i zorganizowane galę dla siewców śmierci, którzy olali maseczki mimo braku dystansu....
2
Barca zapłaci rachunek za ten rabunek. Oj słono zapłaci w przyszłym tygodniu. Choć najmniej winna.
0
@Esteban_ A co to zmienia? To było x lat temu - od tego czasu mógł zmądrzeć i zrozumieć swój błąd.
3
Brawo Iker - trzeba jak najwięcej o tym mówić aby w końcu uległo to zmianie.
0
@Kgorecki2500 No niestety szach-mat.
0
@Kgorecki2500 Za takie coś lekarze powinni odpowiedzieć karnie - pacjenci nie wyrazili zgody na szczepienie skoro zapłacili aby tego uniknąć.
0
@baartekk97 A czemu miałoby nie być? U nas ksiądz mówił że to w Polsce tylko taka tradycja,że wszyscy mają w jednym terminie. Nie było problemu aby udzielić pierwszej komunii w dowolnym pasującym terminie.
0
@paweldunajecfcb Pytanie bez sensu. Skąd mamy znać twój standard życia i wiedzieć ile dochodu muszą przynieść te mieszkania aby ci wystarczyło?
0
@arasz1819 W Radzie Miasta Wieliczki już jest złożony projekt odpowiedniej uchwały. Chyba mają już wystarczającą liczbę podpisów.
1
@Bobo25 No bez przesady. To już byłoby śmieszne.
1
@masq Jest przecież plebiscyt FIFA, który nie jest tak wypaczony jak ta Złota Piłka.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bobo25 No w telewizji itd. trochę ich tam pastują przed wejściem na wizję
0
@Janiama A dla mnie i tak on wygrał zarówno w zeszłym roku jak i w tym.
1
@Comentateiro Nie słuhaj wiencej tego radja. Nic tam sie oni na piłce nie znajo.
0
@Remi70 Nie sądzę aby istniały takie zwolnienia we Francji,że zaszczepieni i testowani mogą ich nie nosić.
0
@MESSIah16 On już ochłonął po tym skandalu bo wiedział wcześniej. To co przeżywają teraz publicznie dziennikarze on musiał przetrawić w milczeniu.
0
@taris Zdecydowanie. A docelowo powinna być przyznawana w lipcu, a samo podliczanie głosów powinno się odbywać na gali.
0
@Remi70 A na gali FF tylko nieliczni mieli maseczki mimo, że nie trzymali dystansu. Za nich się wezmą w pierwszej kolejności.