@kkbarca Dwóch graczy, którzy odstawiali cyrki podczas opuszczania swoich poprzednich klubów okazało się największymi klapami transferowymi Barcy. Oby te kosztowne lekcje zaprocentowały w przyszłości i temat graczy, którzy próbują wymusić w swych klubach odejście do Barcy był ucinany na samym wstępie.
@doc A nie od stycznia? Bo było dość dziwne oficjalne info wedle którego w styczniu miałby przyjść za darmo, a gdyby przyszedł w lipcu to trzeba by było coś zapłacić
@ShawnC Skoro tak mówił to może i tak będzie - nie słyszałem o tym. Ale nie sądzę aby opuścił MU po to by przejść do innego topowego klubu z Europy. Więc albo ten Sporting, albo USA.
@Destroyer_of_Worlds Bojan swoje szanse dostawał, ale nie odpalił a Deulofeu to jednak nie ta liga.Co do Ibry to u nas też doskonale sobie poradził i liczby go bronią - aspekty pozaboiskowe sprawiły,że jego pobyt w Barcy uważa się za nieudany. Natomiast pytanie czy Nico i Gavi w tamtej epoce też by odpalili? Nie sądzę - poszliby na wypożyczenie, potem wrócili grzać ławę a na koniec odeszli jak Thiago.
@Abominacja Dokładnie Z Benficą nie udało się wygrać, a Bayern mają rozłożyć? Wierzę w Xaviego, ale dajmy mu czas. Do tego gracze muszą się wykurować. Nie oszukujmy się - nasz awans leży w nogach piłkarzy Dynama.
@MESSIah16 Robbed Lewandowski pragnie wysłać jasny przekaz na ile go stać, a że osiągnięcia z Bundesligi w ogóle się nie przebiją, to musi to zrobić w meczu z topowym i znanym zespołem. Pech chciał, że Barca doskonale się do tego nadaje i jest pierwsza w kolejce.
@Abominacja No w międzyczasie wygooglałem i widzę że ma ponadmiliardowe wyświetlenia na youtube. Ja nie znałem żadnej jego piosenki,ale dzięki temu,że o nim wspomniałeś, dowiedziałem się, że to on pojawiał się często na memach w takiej czerwonej kurtce. No ale totalnie nie jest to rodzaj muzyki jaki do mnie trafia wiec nawet youtube nigdy mi tego nie proponowało.
@Krystian1588 Nie wiem - dla mnie piłka kobieca to jedna wielka tajemnica - jedyna zawodniczka jaką od wczoraj kojarzę to ta co pozowała razem z Messim, ale jej nazwisko już mi wypadło z głowy.
@Przemek2323 Pytanie czy rada stanie na wysokości zadania i przegłosują ten projekt. PS - małe sprostowanie - Pan Kamil nie jest z PIS, tylko z Porozumienia Gowina.
0
@BoRoWieC Pisz o korupcji. Masz od razu świeży przykład, jak okradli Lewandowskiego ze Złotej Piłki.
0
Jakby co to na TVP Sport leci na żywo mecz Pucharu Hiszpanii Cordoba- Sevilla. Munir na boisku, Rakieta na ławce.
0
@kkbarca Dwóch graczy, którzy odstawiali cyrki podczas opuszczania swoich poprzednich klubów okazało się największymi klapami transferowymi Barcy. Oby te kosztowne lekcje zaprocentowały w przyszłości i temat graczy, którzy próbują wymusić w swych klubach odejście do Barcy był ucinany na samym wstępie.
0
@Sau_Ron Obowiązek? A jakbyś go egzekwował?
0
@doc A nie od stycznia? Bo było dość dziwne oficjalne info wedle którego w styczniu miałby przyjść za darmo, a gdyby przyszedł w lipcu to trzeba by było coś zapłacić
0
@Feniks_37 Ale musi dostawać szanse. A póki co to nawet Balde gdzieś zaginął na ławce.
0
@ShawnC Skoro tak mówił to może i tak będzie - nie słyszałem o tym. Ale nie sądzę aby opuścił MU po to by przejść do innego topowego klubu z Europy. Więc albo ten Sporting, albo USA.
2
@Piernik Ronaldo zakończy karierę w MU albo pójdzie do USA. Tak bym obstawiał.
1
@MontelQ Co to było bo nic nie kumam z tego.
0
@Ingiel Na NFZ czy prywatnie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@konrad1661 Przecież, ten kto wrzuca filmik ma podgląd ile tych łapek dostał.
1
@Survier Messi to nawet ma gorsze staty od Frankowskiego. Z czym do ludzi.
0
@Destroyer_of_Worlds Zaczął z przytupem, ale nikt nie nazwie jego kariery udaną, bo z roku na rok zamiast się rozwijać to on się zwijał.
2
@Destroyer_of_Worlds Bojan swoje szanse dostawał, ale nie odpalił a Deulofeu to jednak nie ta liga.Co do Ibry to u nas też doskonale sobie poradził i liczby go bronią - aspekty pozaboiskowe sprawiły,że jego pobyt w Barcy uważa się za nieudany. Natomiast pytanie czy Nico i Gavi w tamtej epoce też by odpalili? Nie sądzę - poszliby na wypożyczenie, potem wrócili grzać ławę a na koniec odeszli jak Thiago.
2
@Abominacja Dokładnie Z Benficą nie udało się wygrać, a Bayern mają rozłożyć? Wierzę w Xaviego, ale dajmy mu czas. Do tego gracze muszą się wykurować. Nie oszukujmy się - nasz awans leży w nogach piłkarzy Dynama.
0
@reloaded Chorowałeś ostatnio?
0
@FC1899Barca Muszą dotrzeć do tych, których głosy przekłamali i opłacić ich aby siedzieli cicho.
0
@MESSIah16 Robbed Lewandowski pragnie wysłać jasny przekaz na ile go stać, a że osiągnięcia z Bundesligi w ogóle się nie przebiją, to musi to zrobić w meczu z topowym i znanym zespołem. Pech chciał, że Barca doskonale się do tego nadaje i jest pierwsza w kolejce.
3
@FC1899Barca Brawo Evra. Kolejny, który nie boi się mówić prawdy.
0
@Lub567 Szczoteczka ma włosie a nie włosy.
0
@skakun95 Można się było tego spodziewać, że ktoś zapłaci za to rachunek. A że trafiło akurat na Barcę to trudno.
0
@Abominacja No w międzyczasie wygooglałem i widzę że ma ponadmiliardowe wyświetlenia na youtube. Ja nie znałem żadnej jego piosenki,ale dzięki temu,że o nim wspomniałeś, dowiedziałem się, że to on pojawiał się często na memach w takiej czerwonej kurtce. No ale totalnie nie jest to rodzaj muzyki jaki do mnie trafia wiec nawet youtube nigdy mi tego nie proponowało.
0
@Krystian1588 Nie wiem - dla mnie piłka kobieca to jedna wielka tajemnica - jedyna zawodniczka jaką od wczoraj kojarzę to ta co pozowała razem z Messim, ale jej nazwisko już mi wypadło z głowy.
0
@Przemek2323 Pytanie czy rada stanie na wysokości zadania i przegłosują ten projekt.
PS - małe sprostowanie - Pan Kamil nie jest z PIS, tylko z Porozumienia Gowina.
0
Włączyłem TVP Sport i się dowiedziałem, że mamy nawet reprezentację Polski w piłce kobiecej.
0
@RobiS Alternatywy 4/Zmiennicy, Breaking bad i Better Caul Saul. Podałem 4 tytuły, ale potraktujmy te drugie jako kontynuację jednej serii.
0
@Abominacja Kto to? Jedyny Drake jakiego kojarzę to sir Francis Drake.
0
@MESSIah16 Ekspert od siedmiu boleści się odezwał.
0
@Gomess Trudno się nie zgodzić z tymi przemyśleniami.