La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1545 Culés

7

Kto wpadł na pomysł,by usunąć łapki w dół z YouTube,to chyba pomylił odwagę z odważnikiem.

2

@tomek8756 za duzo łapek w dol pod konferencjami Bidena i youtube musial zadzialac.

0

@tomek8756 ktoś zwraca na to w ogóle uwagę? :D

1

@tomek8756 Żyjemy w czasach gdzie nie można nikogo skrytykować, bo zaraz depresji dostanie i stąd pewnie ta zmiana

6

@Bykunn ktoś nie zwraca na to w ogóle uwagi? :D

3

@Bykunn Ja, bo zawsze fajnie zobaczyć jak ktoś wrzuca syf do neta i jaki jest odzew od ludzi

1

@konrad1661 Przecież, ten kto wrzuca filmik ma podgląd ile tych łapek dostał.

0

@Odcinkowy A no widzisz to ciekawe bo ja w ogóle nie zwracam uwagi ani na łapki w górę ani w dół. Tak samo jak ich nie daję praktycznie w ogóle

konto usunięte

1

@Bykunn hehe Bykunn nie zwraca na to uwagi, czyli zapewne nie zwraca uwagi na to nikt. Ja np. bardzo dużo rzeczy nauczyłem się z Youtuba i np. lubię wiedzieć przed rozpoczęciem jakiegoś szkolenia / oglądania jakiegoś filmu, czy ma to sens, czy też nie. Łapki w dół widoczne dla wszystkich to zdecydowanie ułatwiały, bo od razu dzięki komentarzom, było wiadome czy jest sens tracić na to czas, czy też nie. Trzeba patrzeć trochę szerzej.

0

@Kurkmen nie no kumam że nie każdy postrzega rzeczy tak samo jak ja. Wydaje mi się natomiast dziwne sugerowanie się łapkami przy wyborze co oglądam a co nie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?