0

@masq Ale od początku było mówione, że niezaszczepienie nie daje ochrony przed zachorowaniem na koronawirusa. Po co to wałkować w kółko?

0

@FCMichalo Ciekawe kto go zastąpi na stałe.

2

@Zoker Ale z drugiej strony są na ustach całego świata - nigdy byś się nawet nie dowiedział, ze w Dallas są jacyś kibice Tottenhamu. A po drugie po latach siądą przy piwku i będą wspominać tą pechową podróż i pewnie wzbudzi w nich więcej wesołości niż gdyby mieli obejrzeć na przykład bezbramkowy mecz czy coś podobnego.

0

@PabloVEB W punkt.

1

@lucca87 Owszem wyklucza - no chyba, że się dogadamy z jakimś klubem, że np. Barca dostanie jakieś grosze a on premię, to wtedy tak. I np. takie Newcastle zapłaci Barcy za to że przez te pół roku Dembele pomoże im się utrzymać w lidze. Wszystkie inne kluby mogą bez ciśnienia poczekać do lata i opłacić tylko premię.

0

@PatrykBarca Jeśli rzeczywiście ma takie oferty na stole, to nie sądzę aby kolejna kontuzja- przynajmniej taka która nie zakończy mu kariery, zniechęciła oferentów.

2

@lucca87 Załóżmy, że jesteś Dembele - zgodziłbyś się na odejście zimą aby twój klub przytulił kasę za transfer, czy raczej byś odrzucił ofertę i poczekał do lata aby dostać premię za podpis? O ile rzeczywiście masz takie oferty z premią za podpis na stole

0

@daro22 Piszesz tak jakby co poniektórzy grali kiedyś za darmo, a ja sobie nie przypominam takich przypadków. Nie za mojego życia przynajmniej.

1

@Zoker Spoko spoko. To trochę satyryczny wpis,zwłaszcza w tym konkretnym przypadku aczkolwiek sądzę, że jednak zdarzały się u nas podobne przypadki.

0

@Zoker W Polsce takie podejście jest niebezpieczne, bo jeśli pracodawca zobaczy, że ktoś wykonuje czyjąś pracę za darmo to dołoży mu to do obowiązków, a zbędnego pracownika który dotychczas to robił zwolni z pracy.

0

W premię za podpis jestem skłonny uwierzyć, ale ta pensja to trochę przesadzona. Jeśli mają takie oferty na stole to wszelkie rozmowy byłyby stratą czasu. Być może to tylko zagrywka na podbicie kontraktu. No chyba że mają ofertę w której pensja byłaby bardziej wiarygodna.

0

@blue_shark Takie zakończenie zepsuje cały dzień.

0

@Bobo25 Śnieg śnieg. U mnie 8-10 cm leży i ciągle sypie.

0

@Shapiro A co jeśli już w zimowym okienku dokonają transferów, które ich utrzymają?

0

@AlwaysBlaugrana Opcja pierwsza - nie chcą i to tylko gra na podbicie nowego kontraktu. Opcja druga - bardziej prawdopodobna - chcą, bo w zasadzie te pojawiające się w mediach 20 mln za podpis gracza , który w przypadku gdy będzie zdrowy to uchodzi za wielki talent, to jednak promocja. Za te pieniądze także dostaje się kota w worku - fakt, że pewnie z niższą pensją ale jednak warto podjąć to ryzyko. No i dochodzi jeszcze taki fakt, że w ten sposób PSG kolejny raz utarłoby nosa Barcelonie, gdyż odwiodło gracza który nas kosztował fortunę od przedłużenia umowy.

0

@Foton Może nie od razu, ale w perspektywie kilku - kilkunastu lat może się tak zdarzyć.

2

Tvp Info - pani z Lewicy właśnie zadała pytanie - "dlaczego kobiety w Polsce nie miały wcześniej praw wyborczych zanim nadano im je w II RP". Kurtyna w dół.

1

@Peszko07 Zachód zgotował Ukrainie ten los dając jej gwarancje obrony w zamian za zlikwidowanie arsenału nuklearnego. Teraz Putin ma tam wolną rękę i robi co chce. Kraje NATO będą jedynie okazywać swoje niezadowolenie. Ukraina jest stracona.

0

@barcanawieki Serio? Usuń fejsa i nie będzie cię to wcale irytować. Polecam

0

@prokofiew Xavi zawsze to miał - pamiętam jak kiedyś straciliśmy bramkę w klasyku,a chwilę potem było zbliżenie na Xaviego robiącego wyrzut z autu i od tej pory byłem pewny że wygramy, taka determinacja od niego biła. Oczywiście wygraliśmy

5

@MesQueUnClub96 Nikt nie powinien wiedzieć. Głosy powinny być zapieczętowane i podliczane na gali. Da się to sprawnie zorganizować. Wtedy byłyby emocje u wszystkich - u kibiców a największe u zawodników.

0

@Beztroskii Gdyby nie szczęście przy karnym Coutinho to różnie mogło to być. Nie można grać do bramki przewagi a potem pstryknąć w głowie, że od teraz grasz na czas. I to w takim momencie gdy do końca meczu jeszcze sporo minut.

1

@MesQueUnClub96 Przecież on ma nierówno pod sufitem - pierwsza piątka bez Jorginho?

0

@sergio5 Widzę, że nic w Barcy się nie zmienia i nie wyciągają wniosków z tylu porażek, gdy gra na czas się nie udawała. Do tego granie z przewagą jednej bramki i próba aby dowieźć ten wynik. Jeśli Xavi nie wypleni tego w zarodku to nic nie osiągnie z takim podejściem swoich piłkarzy.

0

@Mario96w Czemu za dwa a nie za rok?

1

@nammah Trener sabotażysta. Trzyma Moribę na ławce i stąd te wyniki.

0

@ObiwanKenobi A skąd wiedzą że to z wycieńczenia zmarli? Testowali ich?

1

@vangoor City ma bogatą historię, zwłaszcza w pucharach europejskich.

0

@Drozdu7 Trochę śmieszna się ta piłka robi - klękanie, tęczowe opaski a teraz to? Nie mogą w jakimś wywiadzie powiedzieć o co im chodzi jeśli im na tym zależy tylko jakieś cyrki urządzają? Rozumiem że w Katarze też będą się solidaryzować z ofiarami mundialu?

1

@FanBarcy22 Ale o co chodzi? We Włoszech tam kobiety pobili czy co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?