0

@tomek8756 Widzę, że wielu już wdrukowano ten slogan, tylko po co oni dalej wdrukowują go innym?

0

@DaPidejpi W szoku to oni będą jak Tusk dojdzie do władzy...

0

@Majkel34 Ciekawe czy czytelnicy Onetu to wyłapali, czy zapłonęli słusznym oburzeniem na krzywdę tego nienarodzonego dziecka, tak jak dotychczas reagowali na krzywdę ciężarnych loch podczas polowania.

0

@Przemek2323 Bo ryba psuje się od głowy...

2

@Japonk Nie muszą jeśli są w klubie co najmniej 2 lata. Abde jest pół roku.

0

@inViNcibl3 Zważywszy na to, że ci którzy chcieli to już się zaszczepili,a zostali ci którzy są wręcz skłonni zapłacić za lewy certyfikat to raczej ten plan nie może się udać.

1

@Kondziubarca To tylko w Australii. To tylko w Austrii. To tylko we Włoszech. To tylko w Pol.... Oh shit.

0

@inViNcibl3 Wszystko rozumiem - ale jaka jest logika w tym aby zachęcić do szczepień wprowadzając płatne szczepionki?

5

@Barca1992 Podobno w USA gdy podają zastrzyk śmierci, to dezynfekują miejsce wkłucia.

6

@MarioVeB! Ale nadal jesteś narażony na obecność nieszczepów wokół siebie. W Austrii niedługo będziesz miał możliwość aby tego uniknąć. Polecam.

1

@norbi77 W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś. Warto jeszcze dodać, że chodzi o dobrowolne szczepienia.

47

@MarioVeB! Austria stoi przed tobą otworem

1

@Barca1992 Luzik. A wiadomo już co planują w aktualizacji "Ultra Green Pass"?

0

@AnnaMarianna A nie opcji żeby zostać samemu?

0

@Ironman No i elegancko. Czyli już wiesz do kogo powinieneś się zwrócić.

0

@xzzxyj Jak oficjalne to podrzuć źródło.

2

@Ironman Najpierw należy dopuścić ich do władzy a potem kierować podobne petycje. Na kogo głosowałeś?

1

@VbamboeB No racja - a ci którzy mają przeciwwskazania niech się zamkną w bunkrze.

0

@xzzxyj A w jakiej formie się o tym dowiedziałeś? Przecież to nie jest jakaś wiedza tajemna którą uzyskałeś od kolegów, tylko musieli to publicznie ogłosić.

0

@ForcaMilosz Wręcz przeciwnie. Biedniejsze kluby mogłyby zatrzymywać lepszych graczy u siebie i mecze byłyby bardziej wyrównane.

7

@xzzxyj Dopóki szczepionki są dobrowolne to tak samo jakby uczelnia zmuszała do korzystania z usług jakiejś firmy czy kupowania jej produktów. Czyli jest to bezprawne wymuszanie.

0

@Martwy No bez przesady - gdyby wszyscy podchodzili tak racjonalnie do kwestii finansowych w futbolu jak Bawarczycy, to piłka nożna nie byłaby tak wypaczona.

1

@Xwowrak Nazwę kojarzę,robiłem tam zakupy i wszystko było ok. Tyle, że nie w ostatnim czasie, sprawdz opinie na ceneo. Tam powinny być aktualne.

12

@FC1899Barca Co miesiąc wchodzą na wyższy poziom absurdu i nawet się z tym nie kryją.
Edit - warto przypomnieć przy okazji, że Australijczycy mają to we krwi - patrz historia Aborygenów.

1

@puyol_presidend5 Wolałbym obejrzeć ich pojedynek szachowy. Przygotowania oraz sama rozgrywka zajęłyby im tyle czasu, że znikłyby na kilka lat z życia publicznego.

0

@Azi Dokładnie - jeśli taki projekt trafiłby pod obrady Sejmu, to opozycja zapewniłaby jego przepchnięcie.

0

@Sau_Ron Johan Cruyff bo był nie z tej ziemi. Reszta to zwykli śmiertelnicy.

0

@Kamiloza91 1.Puyol 2. Iniesta 3. Xavi. Messi u mnie zdyskwalifikowany, gdyż nie spełnia podstawowych kryteriów.

0

@dziaraka Czyli on się zgadza z tym nielogicznym stwierdzeniem, czy mówi to z jakichś nieznanych powodów?

0

@ProMILs Spokojnie - na razie muszą przyzwyczaić społeczeństwo a potem wprowadzą comiesięczne szczepienia i problem zniknie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?