0

@xzzxyj Jak oficjalne to podrzuć źródło.

2

@Ironman Najpierw należy dopuścić ich do władzy a potem kierować podobne petycje. Na kogo głosowałeś?

1

@VbamboeB No racja - a ci którzy mają przeciwwskazania niech się zamkną w bunkrze.

0

@xzzxyj A w jakiej formie się o tym dowiedziałeś? Przecież to nie jest jakaś wiedza tajemna którą uzyskałeś od kolegów, tylko musieli to publicznie ogłosić.

0

@ForcaMilosz Wręcz przeciwnie. Biedniejsze kluby mogłyby zatrzymywać lepszych graczy u siebie i mecze byłyby bardziej wyrównane.

7

@xzzxyj Dopóki szczepionki są dobrowolne to tak samo jakby uczelnia zmuszała do korzystania z usług jakiejś firmy czy kupowania jej produktów. Czyli jest to bezprawne wymuszanie.

0

@Martwy No bez przesady - gdyby wszyscy podchodzili tak racjonalnie do kwestii finansowych w futbolu jak Bawarczycy, to piłka nożna nie byłaby tak wypaczona.

1

@Xwowrak Nazwę kojarzę,robiłem tam zakupy i wszystko było ok. Tyle, że nie w ostatnim czasie, sprawdz opinie na ceneo. Tam powinny być aktualne.

12

@FC1899Barca Co miesiąc wchodzą na wyższy poziom absurdu i nawet się z tym nie kryją.
Edit - warto przypomnieć przy okazji, że Australijczycy mają to we krwi - patrz historia Aborygenów.

1

@puyol_presidend5 Wolałbym obejrzeć ich pojedynek szachowy. Przygotowania oraz sama rozgrywka zajęłyby im tyle czasu, że znikłyby na kilka lat z życia publicznego.

0

@Azi Dokładnie - jeśli taki projekt trafiłby pod obrady Sejmu, to opozycja zapewniłaby jego przepchnięcie.

0

@Sau_Ron Johan Cruyff bo był nie z tej ziemi. Reszta to zwykli śmiertelnicy.

0

@Kamiloza91 1.Puyol 2. Iniesta 3. Xavi. Messi u mnie zdyskwalifikowany, gdyż nie spełnia podstawowych kryteriów.

0

@dziaraka Czyli on się zgadza z tym nielogicznym stwierdzeniem, czy mówi to z jakichś nieznanych powodów?

0

@ProMILs Spokojnie - na razie muszą przyzwyczaić społeczeństwo a potem wprowadzą comiesięczne szczepienia i problem zniknie.

0

@dziaraka Wiem o tym. Ale ciężko pojąć, że akurat jemu o ustalonej renomie takie wypowiedzi miałyby przynieść jakieś korzyści w karierze. Nie dziwiłoby to gdyby to była jakaś młoda wschodząca gwiazda.

0

@Rick Siewcy śmierci - kto w ogóle pozwala na to aby odsłaniali usta i nos w metrze? Gdzie była policja? Gdzie są ich rodzice?

0

@Kengo To trochę co innego - rola jaka chce zagrać aktor, a sprawa zarobków. To chyba oczywiste, że aktorowi płacą głównie za to, ilu widzów przyciągnie do kina (choć to czasem uproszczenie bo mogą wziąć drewnianego aktora do obsady po znajomości a widzów przyciągnie i tak cały projekt). No ale generalnie zarobki zależą od tego na jakim miejscu drabiny się znajduje i któroplanową role tam zagra. Ale nie od płci. Więc to typowa wypowiedź pod publiczkę ale mało ma wspólnego z logiką.

2

@Kengo Czyli od tej pory nie będzie tak, że Benedict zarobi 12 milionów, a co-stars 8 milionów. Oboje zarobią po 10 milionów. Szacunek szerloku.

24

@Rick To zależy od tego ilu białych skasował.

6

@DonMatteo901 Są po prostu nie w porę zaszczepieni.

0

@HighestInTheRoom Nie wiem jak u nich, ale u nas tak właśnie jest. Możesz nawet mieszkać z osobą chorą na covid i legalnie roznosić zarazki gdy jesteś zaszczepiony.

0

@l0Messini Wystarczy dobry prawnik.

3

@Wojcio Witaj w nowej rzeczywistości.

0

@Sulimo To już nie ci angielscy?

2

@PIWOSZ89 Co ty gadasz? To ile on miał lat wtedy?

0

@Woland10 Dawać go na naszą granicę. Będzie odrzucał te kamienie itd. z powrotem na Białoruś

0

@VirtuoZ Nie. Zgadzam się absolutnie.

0

@VirtuoZ Ale którego 1000-lecia? Tego trzeciego czy drugiego?

9

@Sulimo Może to ten sam kibic jeździ za nim i w niego rzuca? Może kiedyś mu zepsuł kupon albo coś....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?