@xzzxyj A w jakiej formie się o tym dowiedziałeś? Przecież to nie jest jakaś wiedza tajemna którą uzyskałeś od kolegów, tylko musieli to publicznie ogłosić.
@xzzxyj Dopóki szczepionki są dobrowolne to tak samo jakby uczelnia zmuszała do korzystania z usług jakiejś firmy czy kupowania jej produktów. Czyli jest to bezprawne wymuszanie.
@Martwy No bez przesady - gdyby wszyscy podchodzili tak racjonalnie do kwestii finansowych w futbolu jak Bawarczycy, to piłka nożna nie byłaby tak wypaczona.
@FC1899Barca Co miesiąc wchodzą na wyższy poziom absurdu i nawet się z tym nie kryją. Edit - warto przypomnieć przy okazji, że Australijczycy mają to we krwi - patrz historia Aborygenów.
@puyol_presidend5 Wolałbym obejrzeć ich pojedynek szachowy. Przygotowania oraz sama rozgrywka zajęłyby im tyle czasu, że znikłyby na kilka lat z życia publicznego.
@dziaraka Wiem o tym. Ale ciężko pojąć, że akurat jemu o ustalonej renomie takie wypowiedzi miałyby przynieść jakieś korzyści w karierze. Nie dziwiłoby to gdyby to była jakaś młoda wschodząca gwiazda.
@Kengo To trochę co innego - rola jaka chce zagrać aktor, a sprawa zarobków. To chyba oczywiste, że aktorowi płacą głównie za to, ilu widzów przyciągnie do kina (choć to czasem uproszczenie bo mogą wziąć drewnianego aktora do obsady po znajomości a widzów przyciągnie i tak cały projekt). No ale generalnie zarobki zależą od tego na jakim miejscu drabiny się znajduje i któroplanową role tam zagra. Ale nie od płci. Więc to typowa wypowiedź pod publiczkę ale mało ma wspólnego z logiką.
@HighestInTheRoom Nie wiem jak u nich, ale u nas tak właśnie jest. Możesz nawet mieszkać z osobą chorą na covid i legalnie roznosić zarazki gdy jesteś zaszczepiony.
0
@xzzxyj Jak oficjalne to podrzuć źródło.
2
@Ironman Najpierw należy dopuścić ich do władzy a potem kierować podobne petycje. Na kogo głosowałeś?
1
@VbamboeB No racja - a ci którzy mają przeciwwskazania niech się zamkną w bunkrze.
0
@xzzxyj A w jakiej formie się o tym dowiedziałeś? Przecież to nie jest jakaś wiedza tajemna którą uzyskałeś od kolegów, tylko musieli to publicznie ogłosić.
0
@ForcaMilosz Wręcz przeciwnie. Biedniejsze kluby mogłyby zatrzymywać lepszych graczy u siebie i mecze byłyby bardziej wyrównane.
7
@xzzxyj Dopóki szczepionki są dobrowolne to tak samo jakby uczelnia zmuszała do korzystania z usług jakiejś firmy czy kupowania jej produktów. Czyli jest to bezprawne wymuszanie.
0
@Martwy No bez przesady - gdyby wszyscy podchodzili tak racjonalnie do kwestii finansowych w futbolu jak Bawarczycy, to piłka nożna nie byłaby tak wypaczona.
1
@Xwowrak Nazwę kojarzę,robiłem tam zakupy i wszystko było ok. Tyle, że nie w ostatnim czasie, sprawdz opinie na ceneo. Tam powinny być aktualne.
12
@FC1899Barca Co miesiąc wchodzą na wyższy poziom absurdu i nawet się z tym nie kryją.
Edit - warto przypomnieć przy okazji, że Australijczycy mają to we krwi - patrz historia Aborygenów.
1
@puyol_presidend5 Wolałbym obejrzeć ich pojedynek szachowy. Przygotowania oraz sama rozgrywka zajęłyby im tyle czasu, że znikłyby na kilka lat z życia publicznego.
0
@Azi Dokładnie - jeśli taki projekt trafiłby pod obrady Sejmu, to opozycja zapewniłaby jego przepchnięcie.
0
@Sau_Ron Johan Cruyff bo był nie z tej ziemi. Reszta to zwykli śmiertelnicy.
0
@Kamiloza91 1.Puyol 2. Iniesta 3. Xavi. Messi u mnie zdyskwalifikowany, gdyż nie spełnia podstawowych kryteriów.
0
@dziaraka Czyli on się zgadza z tym nielogicznym stwierdzeniem, czy mówi to z jakichś nieznanych powodów?
0
@ProMILs Spokojnie - na razie muszą przyzwyczaić społeczeństwo a potem wprowadzą comiesięczne szczepienia i problem zniknie.
0
@dziaraka Wiem o tym. Ale ciężko pojąć, że akurat jemu o ustalonej renomie takie wypowiedzi miałyby przynieść jakieś korzyści w karierze. Nie dziwiłoby to gdyby to była jakaś młoda wschodząca gwiazda.
0
@Rick Siewcy śmierci - kto w ogóle pozwala na to aby odsłaniali usta i nos w metrze? Gdzie była policja? Gdzie są ich rodzice?
0
@Kengo To trochę co innego - rola jaka chce zagrać aktor, a sprawa zarobków. To chyba oczywiste, że aktorowi płacą głównie za to, ilu widzów przyciągnie do kina (choć to czasem uproszczenie bo mogą wziąć drewnianego aktora do obsady po znajomości a widzów przyciągnie i tak cały projekt). No ale generalnie zarobki zależą od tego na jakim miejscu drabiny się znajduje i któroplanową role tam zagra. Ale nie od płci. Więc to typowa wypowiedź pod publiczkę ale mało ma wspólnego z logiką.
2
@Kengo Czyli od tej pory nie będzie tak, że Benedict zarobi 12 milionów, a co-stars 8 milionów. Oboje zarobią po 10 milionów. Szacunek szerloku.
24
@Rick To zależy od tego ilu białych skasował.
6
@DonMatteo901 Są po prostu nie w porę zaszczepieni.
0
@HighestInTheRoom Nie wiem jak u nich, ale u nas tak właśnie jest. Możesz nawet mieszkać z osobą chorą na covid i legalnie roznosić zarazki gdy jesteś zaszczepiony.
0
@l0Messini Wystarczy dobry prawnik.
3
@Wojcio Witaj w nowej rzeczywistości.
0
@Sulimo To już nie ci angielscy?
2
@PIWOSZ89 Co ty gadasz? To ile on miał lat wtedy?
0
@Woland10 Dawać go na naszą granicę. Będzie odrzucał te kamienie itd. z powrotem na Białoruś
0
@VirtuoZ Nie. Zgadzam się absolutnie.
0
@VirtuoZ Ale którego 1000-lecia? Tego trzeciego czy drugiego?
9
@Sulimo Może to ten sam kibic jeździ za nim i w niego rzuca? Może kiedyś mu zepsuł kupon albo coś....