@pax Aha Nie wyłapałem o co chodzi za bardzo. Bo w wielu punktach się zgadzam z tym co napisałeś. Tylko, że nie wiem czemu zarzucasz manipulację Konfederacji, gdyż to założyciel tematu wysnuł moim zdaniem trochę mylny wniosek, a Dziambor miał trochę co innego na myśli gdy zapraszał do przemyśleń.
@pax Te dane dotyczące zgonów też wymagają analizy - choćby czy nie miało na nie wpływ starzejące się społeczeństwo, a zwłaszcza jak wpłynął na te liczby fakt, że w 2019 roku do szpitala dostało się 600 tys osób, a rok później blisko 300 tys osób mniej.
@Kondziubarca Nie na siłę, bo takie zwroty sugerują, że ty się niby do tej grupy nie zaliczasz, albo wyróżniasz ponad ten "plebs". W tym przypadku stosowniejsze by było abyś użył zwrotu fani Lewego czy coś.
@tomek8756 Na litość boską. Niech ktoś zwróci uwagę tej osobie aby nie używała więcej słowa "braci, brat". Jest ono jednoznacznie rodzaju męskiego,a nie powinniśmy chyba stosować go w stosunku do osób które sobie tego nie życzą. Co za ciemnogród.
@Deviler Mają sporo do gadania, bo jak się zbuntują to Bayern straci więcej niż te marne grosze, którymi Bayern zamierza ich przymusić do szczepienia. To nie jest normalna firma w której pracodawca może bez żalu pożegnać pracownika i poszukać następnego.
2
@Firestone Gościu - ale faza grupowa jeszcze się nie skończyła. O jaki brak awansu ci chodzi?
1
@Arkon 1. 1900 Człowiek legenda.
2. Buntownik bez powodu.
3. Powrót do przyszłości.
0
@Naturopata A co to ma do rzeczy?
1
@Comfortable_ Do boju Obywatele.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bartas97 Ale Otamendi ładnie wsadził
0
@AbelKabel Po wyglądzie rozpoznajesz kto jakie ma poglądy?
0
@AbelKabel A jak ich rozpoznajesz?
0
@Mroziu O Wague ostatnio pisali. Ale co się dzieje z Braithwaitem?
1
@l0Messini Teoretycznie remis też daje jakieś tam szanse, ale praktycznie tak - tylko zwycięstwo. Szkoda trochę tych kontuzji.
0
@kuba1794 taktyk
0
@pax Aha Nie wyłapałem o co chodzi za bardzo. Bo w wielu punktach się zgadzam z tym co napisałeś. Tylko, że nie wiem czemu zarzucasz manipulację Konfederacji, gdyż to założyciel tematu wysnuł moim zdaniem trochę mylny wniosek, a Dziambor miał trochę co innego na myśli gdy zapraszał do przemyśleń.
2
@pax Te dane dotyczące zgonów też wymagają analizy - choćby czy nie miało na nie wpływ starzejące się społeczeństwo, a zwłaszcza jak wpłynął na te liczby fakt, że w 2019 roku do szpitala dostało się 600 tys osób, a rok później blisko 300 tys osób mniej.
2
@fcbarcafan19 Ciekawe czy ta Spurek zasadziła w swoim życiu jakieś drzewo a potem o nie zadbała aby wyrosło.
4
@Peszko07 Przy tego rodzaju zestawieniu warto również dokonać analizy demograficznej zwłaszcza dotyczącej wieku.
0
@Kondziubarca Nie na siłę, bo takie zwroty sugerują, że ty się niby do tej grupy nie zaliczasz, albo wyróżniasz ponad ten "plebs". W tym przypadku stosowniejsze by było abyś użył zwrotu fani Lewego czy coś.
1
@Kondziubarca Pisząc Polacy siłą rzeczy sam się do tej grupy zaliczasz.
9
@tomek8756 Na litość boską. Niech ktoś zwróci uwagę tej osobie aby nie używała więcej słowa "braci, brat". Jest ono jednoznacznie rodzaju męskiego,a nie powinniśmy chyba stosować go w stosunku do osób które sobie tego nie życzą. Co za ciemnogród.
0
@Transu96 Ale to przecież nie Janiama wrzucał te zdjęcia, więc pomyliłeś adres z tym aparatem.
2
@kuz Ona nie jest chora i odklejona tylko sukcesywnie i systematycznie przesuwa okno Overtona.
0
@sonek Czyli trzeba przeglądać strony amazona w innych krajach czy polską stronę? A jak to jest z płatnością czy przesyłką? Tam trzeba zakładać konto?
1
@sonek A co to takiego te amazon warehouse?
0
@Bobo25 To zależy, czy tą bezdzietność należy traktować dosłownie, czy tylko w sensie prawnym.
0
@patry295 Raczej ktoś sobie jaja robi, albo próba oszustwa.
0
@Deviler Mają sporo do gadania, bo jak się zbuntują to Bayern straci więcej niż te marne grosze, którymi Bayern zamierza ich przymusić do szczepienia. To nie jest normalna firma w której pracodawca może bez żalu pożegnać pracownika i poszukać następnego.
0
@AlexDark00 Alex - wyślij dwa - napływają kolejne zgłoszenia.
15
@cules100pro Aż dziwne, że takie oczywiste rzeczy trzeba podkreślać.
6
Mazury - pierwszy śnieg w tym sezonie. A jak tam u was sytuacja?
6
@Sau_Ron Kawa rozpuszczalna? Przecież to profanacja.
0
@Dembouz1899 Byle nie na boisko.