2

@Firestone Gościu - ale faza grupowa jeszcze się nie skończyła. O jaki brak awansu ci chodzi?

1

@Arkon 1. 1900 Człowiek legenda.
2. Buntownik bez powodu.
3. Powrót do przyszłości.

0

@Naturopata A co to ma do rzeczy?

1

@Comfortable_ Do boju Obywatele.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bartas97 Ale Otamendi ładnie wsadził

0

@AbelKabel Po wyglądzie rozpoznajesz kto jakie ma poglądy?

0

@AbelKabel A jak ich rozpoznajesz?

0

@Mroziu O Wague ostatnio pisali. Ale co się dzieje z Braithwaitem?

1

@l0Messini Teoretycznie remis też daje jakieś tam szanse, ale praktycznie tak - tylko zwycięstwo. Szkoda trochę tych kontuzji.

0

@kuba1794 taktyk

0

@pax Aha Nie wyłapałem o co chodzi za bardzo. Bo w wielu punktach się zgadzam z tym co napisałeś. Tylko, że nie wiem czemu zarzucasz manipulację Konfederacji, gdyż to założyciel tematu wysnuł moim zdaniem trochę mylny wniosek, a Dziambor miał trochę co innego na myśli gdy zapraszał do przemyśleń.

2

@pax Te dane dotyczące zgonów też wymagają analizy - choćby czy nie miało na nie wpływ starzejące się społeczeństwo, a zwłaszcza jak wpłynął na te liczby fakt, że w 2019 roku do szpitala dostało się 600 tys osób, a rok później blisko 300 tys osób mniej.

2

@fcbarcafan19 Ciekawe czy ta Spurek zasadziła w swoim życiu jakieś drzewo a potem o nie zadbała aby wyrosło.

4

@Peszko07 Przy tego rodzaju zestawieniu warto również dokonać analizy demograficznej zwłaszcza dotyczącej wieku.

0

@Kondziubarca Nie na siłę, bo takie zwroty sugerują, że ty się niby do tej grupy nie zaliczasz, albo wyróżniasz ponad ten "plebs". W tym przypadku stosowniejsze by było abyś użył zwrotu fani Lewego czy coś.

1

@Kondziubarca Pisząc Polacy siłą rzeczy sam się do tej grupy zaliczasz.

9

@tomek8756 Na litość boską. Niech ktoś zwróci uwagę tej osobie aby nie używała więcej słowa "braci, brat". Jest ono jednoznacznie rodzaju męskiego,a nie powinniśmy chyba stosować go w stosunku do osób które sobie tego nie życzą. Co za ciemnogród.

0

@Transu96 Ale to przecież nie Janiama wrzucał te zdjęcia, więc pomyliłeś adres z tym aparatem.

2

@kuz Ona nie jest chora i odklejona tylko sukcesywnie i systematycznie przesuwa okno Overtona.

0

@sonek Czyli trzeba przeglądać strony amazona w innych krajach czy polską stronę? A jak to jest z płatnością czy przesyłką? Tam trzeba zakładać konto?

1

@sonek A co to takiego te amazon warehouse?

0

@Bobo25 To zależy, czy tą bezdzietność należy traktować dosłownie, czy tylko w sensie prawnym.

0

@patry295 Raczej ktoś sobie jaja robi, albo próba oszustwa.

0

@Deviler Mają sporo do gadania, bo jak się zbuntują to Bayern straci więcej niż te marne grosze, którymi Bayern zamierza ich przymusić do szczepienia. To nie jest normalna firma w której pracodawca może bez żalu pożegnać pracownika i poszukać następnego.

0

@AlexDark00 Alex - wyślij dwa - napływają kolejne zgłoszenia.

15

@cules100pro Aż dziwne, że takie oczywiste rzeczy trzeba podkreślać.

6

Mazury - pierwszy śnieg w tym sezonie. A jak tam u was sytuacja?

6

@Sau_Ron Kawa rozpuszczalna? Przecież to profanacja.

0

@Dembouz1899 Byle nie na boisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?