La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

2

Leo Messi ; "Zawsze mówiłem, że w pewnym momencie wrócę do Barcelony, ponieważ to mój dom, ponieważ zamierzałem tam mieszkać i ponieważ zawsze chciałem spróbować pomóc klubowi w jakikolwiek sposób. Oczywiście, jeśli będę mógł wnieść swój wkład i pomóc klubowi, z przyjemnością wrócę".

0

@Dembouz1899 Skąd wy te cytaty bierzecie? Kojarzę, że tak mówił, ale to chyba było już dawno temu.

0

@Sau_Ron Źródło Marca

konto usunięte

0

@Dembouz1899 mowił też, że mógłby grać w piłkę za darmo. Albo, ze nie rozmawiał z Barto pół roku, a potem, że 3 miechy wcześniej obiecał mu odejście po sezonie. Powiedział też, że nigdy nie wyobrażał sobie odejść z Barcelony, a sezon wcześniej wymuszał odejście nie chodząc na treningi.

0

@Dembouz1899 Byle nie na boisko.

1

@masq niektorzy za to mowili ze Totti kochal Rome bo gral w niej za darmo, albo ze Ronaldo nigdy nie deklarowal milosci do zadnych barw klubowych oraz wiele innych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?