0

@Encore Nie wiem kto to ale szczerą prawdę napisał.

0

@unbelievable Oczywiście. Ronaldo poza pierwszą piątką to wielka porażka tego plebiscytu i pokazuje jak bezwartościowy się stał.

0

@Mr8lack I to dobitnie pokazuje jak się stoczył ten plebiscyt.

0

@koziar A po co mu ten tombak - tą śmieszną nagrodę to tylko w klopie mogą sobie spuścić.

0

@pawelke3n Hehehe. Brawo Polacy.

0

@damian16161212 Polska podobno w lutym ma ogłosić bojkot mundialu z powodu łamania praw człowieka w Katarze

0

@Sau_Ron Nie wiem po co pisać w ogóle takie rzeczy . Copa America to bieda turniej, ale każdy o tym wie . To tak jakby pisac w kółko że 2+2=4

0

@barcanawieki Francuska gala, francuski klub. O czym my w ogóle rozmawiamy. Banda złodziei i tyle

0

Prawda jest taka, że gdyby to Lewy przeszedł do PSG to on by dzisiaj odbierał ZP.

0

@Grzbiet Już dawno przełączone.

1

Robert Brawo!!!!!!
Edit - falstart. Do kitu z tym zakichanym plebiscytem . Kto tam w ogóle głosuje

2

@Roxi Robert Lewandowski

0

@DonMatteo901 Hahaha Może zamiast tego pokażą bramki Frankowskiego.

1

@D10SLEO Mbappe.

0

@messicocacola Bezdyskusyjnie.

1

Cristiano poza pierwszą piątką? Niech oni już zwijają ten plebiscyt bo to jakiś absurd.

0

@clyde Już nie - teraz PSG będzie zapisane jako klub zdobywcy ZP 2021

0

@clyde Gdyby Messi został to byłyby trzy.

0

@hardmind No to teraz tak z ręką na sercu - czy ktokolwiek tutaj obejrzał kiedyś cały mecz piłki kobiecej?

0

@eXi Jedna dla facetów, druga dla panienek

0

@mate92 Ładny przykład dają siedząc tak blisko siebie bez maseczek.

0

@Ruchks Jakiś ziomek Mbappe.

0

@Deeespacito Le cabaret zrozumie

0

Dlaczego niektórzy siedzą bez maseczek?

0

@jedrek7000 No i ma rację.

0

@kamilo0066 Nie zmienia to faktu, że to on ma te triumfy na półce i nikt mu ich nie odbierze. Innym pozostało ekscytowanie się jakimś śmiesznym plebiscytem popularności.

0

@kamilo0066 Doprowadził swoje drużyny do najważniejszych triumfów w ubiegłym sezonie. Zamykam temat.

0

Ależ jest napinka na ten plebiscyt popularności. Ale tak serio - czekacie tak samo na Oscary aby potem oglądać tylko te nagrodzone produkcje i żadnych innych? A w międzyczasie nie trafia wam się żadna perełka która wam się spodoba i dla was ma większą wartość niż jakiś nagrodzony Oscarem gniot?

0

@Keson Halo - to tylko piłkarz - a niektórzy traktują go jako geniusza czy co? Facet ma łeb do interesów i kontakty w świecie futbolu i biznesu -to trzeba przyznać ale to wszystko. Nie wymagaj od niego jakiegoś wybitnego intelektu.

0

@kamiVeB Powinien być. Głupio by było gdyby zabrakło zdobywcy Złotej Piłki na gali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?