La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 953 Culés

26








Widać Australia i Austria odklejenie totalnie... Oby te odklejenie za bardzo się nie rozprzestrzeniło...

15

@FC1899Barca
to jest chore

12

@FC1899Barca Co miesiąc wchodzą na wyższy poziom absurdu i nawet się z tym nie kryją.
Edit - warto przypomnieć przy okazji, że Australijczycy mają to we krwi - patrz historia Aborygenów.

7

@maroon Podobnie jak Austria, Hitler i II Wojna.

8

@FC1899Barca jeśli to nie fejk, i ludzie na to pozwolą to będzie wielkie Deja Vu, aż się wierzyć nie chce.

6

@FC1899Barca Faszyści i tyle w temacie. Dziwię się, że ktokolwiek może popierać te decyzje.
"Ktoś, kto dla bezpieczeństwa chce się wyzbyć wolności, nie zasługuje ani na jedno, ani na drugie".
T. Jefferson - Prezydent USA.

1

@KrystianR niestety to nie jest fejk... To jest real life w 2021 roku ;/

Komentarz usunięty

4

@lucas/catalan Covidianie siedzą cicho, nie wiem czy zauważyłeś, bo na to nie ma żadnej opcji kontr argumentacyjnej... Sami zaczynają widzieć co się dzieje, po prostu. A przynajmniej mam taką nadzieję...

1

@FC1899Barca a mój komentarz oczywiście znikł.

konto usunięte

1

@FC1899Barca transport wojskowy do obozów kwarantany. Hmm źle mi się to kojarzy, a jeśli komuś nadal nie włączyła się chociażby żółta lampka w głowie to współczuję totalnego zaślepienia...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?