0

Piękny gol. Pogratulować

1

@Janiama Bayern Barca 4-0

0

@Marjando To nie Fifa kolego - jak podpiszesz kontrakt, a on nie zechce przejść tam gdzie ktoś za niego zapłaci, to nic na to nie poradzisz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 A kto to w ogóle jest na tych zdjęciach?

0

@AmigoBlancos Nie rozumiem dlaczego temat Złotej Piłki i Lewandowskiego miałby być jakoś szczególnie interesujący akurat dla kibica Barcy. No chyba że w kontekście dzisiejszego meczu.

4

@michal26 To w sumie nie dziwi, bo media robią ludziom sieczkę zamiennie w zasadzie stosując hasła COVID i koronawirus i każdy traktuje to jako jedno.

0

@LS No jeśli ktoś jest chory i potwierdzony testem to on podaje domowników - jeśli nie poda lub skłamie to naraża się na odpowiedzialność, ale to raczej karkołomne zadanie aby ktoś to weryfikował bez uprzedniego donosu.

0

@tomcruise "Dzieła Krasickiego" Ignacy Krasicki.

0

@LS No jasne - zupełnie co innego obsługiwać osobę chorą ale zaszczepioną a co innego osobę chorą ale niezaszczepioną. Przecież wiadomo, że ta pierwsza nie zaraża....

0

@LS No spoko - tylko nie napisałeś na co ta osoba zachorowała. Jeśli na jedynie słuszną chorobę w obecnych czasach to dlaczego druga osoba nieszczepiona nie została zgłoszona na kwarantannę jako domownik?

0

@macio_944 Biorę takie wyniki w ciemno.

0

Z cyklu intrygujące cytaty z literatury światowej -
"Doktor widząc, iż mu się lekarstwo udało..
Chciał go często powtarzać; cóż się z chorym stało?
Za drugim, trzecim razem bardzo go osłabił,
za czwartym jeszcze bardziej, a za piątym zabił"

0

@Medium Tak jakby akurat ktoś kontrolował kościoły w tym zakresie. Poza tym kto to sobie wyobraża - wpada milicja i co? Każe ludziom wychodzić i sprawdza przy wyjściu czy aby nie został przekroczony limit? Niezaszczepieni na lewo, szczepieni na prawo?

3

@Kusco15 Bez przesady. Oficjalnie taki zjazd będzie można ogłosić jeśli Barca wypadnie spoza top4 w la Lidze.

0

@Janas11224 Kasa misiu, kasa. Po drugie w LE nie ma słabych drużyn i lepiej się "kompromisować" na najwyższym szczeblu, niż niżej.

7

@Janas11224 Nie- nie uważamy tak. Zamykam temat.

2

@BartqRKO Na razie tak,ale dopiero teraz zweryfikują ich topowe zespoły. Mimo wszystko liczę, że utrą nosa niejednemu faworytowi.

0

@Toretto Ale w meczu Benfica-Dynamo moze pasc remis. Po cichu na to liczę. Szanse małe, ale istnieją.

0

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub96 U nas za to niedawno pijany typek zaklinował się w oknie życia i policja musiała go uwolnić. Ten przynajmniej sam się wydostał
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Wroclaw.-20-letni-mezczyzna-w-oknie-zycia.-Byl-pijany

0

@Colon Młody papież i opętany Charles Boone z serialu Chapelwaite.

6

@Barca1992 W końcu ktoś chyba zauważył, że zwolnienie zaszczepionego domownika z kwarantanny , gdy na co dzień przebywa z osobą chorą i legalnie roznosi wirusa to nie jest zbyt dobre rozwiązanie.

0

@paweldunajecfcb Z tego co widziałem na szybko w artykule na wp to w dniach 31 grudnia i 1 stycznia ma być limit 100 osób w pomieszczeniach zamkniętych (nie wlicza się zaszczepionych).

0

@Kgorecki2500 Trochę nie rozumiem twojej motywacji w takim razie. Bo albo uważasz, że szczepionki coś ci dają ale ich wadą jest krótkie działanie, albo uważasz, że nic ci nie dają i generalnie je olewasz. Tutaj nie ma nic pośrodku. Natomiast obowiązek to trochę inna para kaloszy. Ale tu też nie można stwierdzić, że jak jeden raz to ten obowiązek mógłby być, ale jak kilka razy to już przesada. Bo tak samo - albo jesteś zdania, że szczepionki są potrzebne i jesteś za tym aby wprowadzić obowiązek, albo uważasz, że szczepionki są potrzebne ale nie można ludzi zmuszać, albo trzecia opcja - uważasz, że szczepionki są niepotrzebne i nie powinno być obowiązku. Uzależnianie obowiązku od ilości dawek to już jakaś abstrakcja. Nie rozumiem zupełnie takiego podejścia.

6

@against_modern_football Niczym niejaki Sydney - " to nie jest podatek tylko opłata".

0

@BlaseR9 Wydaje mi się, że taniej nie będzie - raz, że akcyza a dwa to podwyżki cen surowców

7

@Transu96 To są rzeczy nieporównywalne, bo gdyby Lewy grał w ówczesnej Barcy, a Suarez w ówczesnym Bayernie, to mogłoby to wyglądać jeszcze inaczej

0

@FCB24 Ale Maradona był już selekcjonerem i nic rewelacyjnego nie pokazał w tej roli.

1

@maroon Tytuł to Bhutan -dyktatura szczęścia. Król wprowadził tam do konstytucji definicję szczęścia krajowego brutto, a w dokumencie pokazywali jak to szczęście wygląda w realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?