@Objectivo Bez przesady - obok stał człowiek odpowiedzialny w dużym stopniu za nasze bezpieczeństwo - niejaki Zbigniew, więc Janusz musiał czuć się bezpieczny.
Włączyłem TVP Info - konferencja Ziobry, Janusz Kowalski dostał niewygodne pytanie na temat tego ile tracimy dziennie funduszy z powodu sporu z UE, zaczął się motać w odpowiedzi - i cyk od razu przełączyli na Kaczora który uroczyście otwiera drogi ekspresowe.
@Barca1992 "to jest pewien ciąg zdarzeń..." - już zaczynają o tym mówić głośno. Jakby istniał jeszcze ktoś kto sam tego nie zauważył, to tutaj ma to wielkimi literami powiedziane.
@paweldunajecfcb Ja tak nie myślę - winny jest nowy "wirus" ochrzczony roboczo przez media nazwą "umarł nagle". Dotyka on wszystkich - nie tylko piłkarzy.
@Objectivo Są top 4 ale jak się spojrzy na mecze z drużynami ze ścisłego topu, czyli Chelsea, City, Liverpool i MU to mają bilans 0 pkt bilans bramek 2-14. Jak wyrzucimy MU z tego topu, to bilans wygląda jeszcze gorzej. Są na dobrej drodze do osiągania sukcesów, ale jeszcze sporo pracy przed nimi. W strefie spadkowej w tym sezonie to chyba nie byli, nie licząc samego początku sezonu.
@gumaz Hehe I to jest Polska właśnie - zadaj ludziom pytanie o to co będzie dla nich najważniejsze w być może ostatnich chwilach ich życia, to ci odpowiedzą, że skupią się na tym jak utrudnić życie rodakowi. I za to właśnie tą Polskę tak kocham.
@endriuuu2 No tak - dla dzieci jak najbardziej. Zwłaszcza te łóżko piętrowe kozackie. Pytanie tylko jak solidny jest ten mechanizm. Jeśli jest wytrzymały, to i cena pewnie niemała.
@DonMatteo901 Nie no spoko - tylko takie patenty to się raczej nadają do zastosowania na jakimś statku czy w hostelu itd. ale nie tam gdzie się przebywa przez dłuższy czas.
@Katalonbar W tym sezonie świetnie im idzie ale jak się zerknie na ich wyniki z drużynami ze ścisłego topu to praktycznie same remisy i przegrane. Ale widać światełko w tunelu.
@Joe_Pesci A to już insza inszość. Spotkałem się co prawda z "wigilią" obchodzoną kilka dni przed ale to jak mówię - w przypadku gdy już potem nie było okazji się spotkać. No ale fakt nie ma co sobie żałować - Wesołych Świąt zatem.
@patrykzmc2000 Czyli wychodzi na to, że agent nie będzie mógł zgarnąć prowizji bezpośrednio, ale będzie mógł mu ją wypłacić piłkarz ze swojej podwyższonej prowizji w formie jednorazowej premii.
@Szklaner Ale co takiego napisał? Jedna sprawa to współczuć zawodnikowi, a druga sprawa to obawa o budżet klubu. Co w tym złego, że ktoś patrzy na liczby?
@IronSanHybrid Pierwsze słyszę w takim razie. Nie orientuję się w tej nowomowie - kiedyś było na to jedno określenie ma literę k, drugie na dz i wystarczało. A dzisiaj ciągle nowe określenia powstają.
@Kgorecki2500 Tyle, że do czego ma teraz służyć taka wiedza pracodawcy? Chyba, że to będzie pierwszy krok, a drugi to tak jak we Włoszech, że nieszczepiony będzie musiał przechodzić cały czas testy aby mógł pracować.
1
@Nhyz Contra, Pac man, Tanki,Urban Champion a z konsoli to Crash Bandicoot.
2
@Objectivo Bez przesady - obok stał człowiek odpowiedzialny w dużym stopniu za nasze bezpieczeństwo - niejaki Zbigniew, więc Janusz musiał czuć się bezpieczny.
1
Umtiti niech gra jak najwięcej. Ostatnio dobrze się pokazał. Jak odpali to albo temat odejścia będzie nieaktualny, albo podbije swoją cenę na rynku.
10
Włączyłem TVP Info - konferencja Ziobry, Janusz Kowalski dostał niewygodne pytanie na temat tego ile tracimy dziennie funduszy z powodu sporu z UE, zaczął się motać w odpowiedzi - i cyk od razu przełączyli na Kaczora który uroczyście otwiera drogi ekspresowe.
1
@Barca1992 "to jest pewien ciąg zdarzeń..." - już zaczynają o tym mówić głośno. Jakby istniał jeszcze ktoś kto sam tego nie zauważył, to tutaj ma to wielkimi literami powiedziane.
1
@Qexi Najlepszy wynalazek ludzkości to koło. Większość to jego pochodne ,a cała resztę można zbyć milczeniem.
1
@paweldunajecfcb Ja tak nie myślę - winny jest nowy "wirus" ochrzczony roboczo przez media nazwą "umarł nagle". Dotyka on wszystkich - nie tylko piłkarzy.
1
@Objectivo Są top 4 ale jak się spojrzy na mecze z drużynami ze ścisłego topu, czyli Chelsea, City, Liverpool i MU to mają bilans 0 pkt bilans bramek 2-14. Jak wyrzucimy MU z tego topu, to bilans wygląda jeszcze gorzej. Są na dobrej drodze do osiągania sukcesów, ale jeszcze sporo pracy przed nimi.
W strefie spadkowej w tym sezonie to chyba nie byli, nie licząc samego początku sezonu.
5
@gumaz Hehe I to jest Polska właśnie - zadaj ludziom pytanie o to co będzie dla nich najważniejsze w być może ostatnich chwilach ich życia, to ci odpowiedzą, że skupią się na tym jak utrudnić życie rodakowi. I za to właśnie tą Polskę tak kocham.
0
@Witekk10 Ma od tego ludzi. Na żywo nie jest już taki bystry.
1
@Zoker Sama Liga Narodów to poroniony pomysł. Chyba, że zastąpiłaby eliminacje na mundial czy Euro.
0
@endriuuu2 No tak - dla dzieci jak najbardziej. Zwłaszcza te łóżko piętrowe kozackie. Pytanie tylko jak solidny jest ten mechanizm. Jeśli jest wytrzymały, to i cena pewnie niemała.
0
@BorzyKrzys Wiele rzeczy można zrobić, tylko po co to robić?
0
@DonMatteo901 Nie no spoko - tylko takie patenty to się raczej nadają do zastosowania na jakimś statku czy w hostelu itd. ale nie tam gdzie się przebywa przez dłuższy czas.
4
@Kusco15 Ciekawe ile mu zapłacili, aby to powiedział.
0
@jeyx77x Puig jest jeszcze starszy, a wcale więcej o nim nie słychać.
0
@elmayakos Piszesz tak jakby stracił tą kasę. Przecież ma to na czym mu zależało.
0
@soczeq To nie przesada - to jeszcze dodatkowo napędzi inflację.
0
@Katalonbar W tym sezonie świetnie im idzie ale jak się zerknie na ich wyniki z drużynami ze ścisłego topu to praktycznie same remisy i przegrane. Ale widać światełko w tunelu.
0
@Joe_Pesci A to już insza inszość. Spotkałem się co prawda z "wigilią" obchodzoną kilka dni przed ale to jak mówię - w przypadku gdy już potem nie było okazji się spotkać. No ale fakt nie ma co sobie żałować - Wesołych Świąt zatem.
0
@Joe_Pesci Ale to jeszcze będziesz z nami chyba? Jak ktoś tak wcześnie życzy wesołych świąt to z reguły jak już się do świąt nie będzie go widziało.
0
@mkord Gdyby nie ta kupa ludzi wokół niego to wówczas kluby dymałyby tych piłkarzy na każdym kroku.
0
@patrykzmc2000 Czyli wychodzi na to, że agent nie będzie mógł zgarnąć prowizji bezpośrednio, ale będzie mógł mu ją wypłacić piłkarz ze swojej podwyższonej prowizji w formie jednorazowej premii.
1
@Barca1992 Te mendy zemściły się za niechciane prezenty. No ale skoro wyrośli na zdolnych do takich czynów to pewnie nie zasługiwali.
0
@Joe_Pesci A co to za okazja?
7
@Szklaner Ale co takiego napisał? Jedna sprawa to współczuć zawodnikowi, a druga sprawa to obawa o budżet klubu. Co w tym złego, że ktoś patrzy na liczby?
0
@dawidor9 W języku angielskim też istniały odpowiednie określenia więc po co tworzyć nowe?
0
@IronSanHybrid Pierwsze słyszę w takim razie. Nie orientuję się w tej nowomowie - kiedyś było na to jedno określenie ma literę k, drugie na dz i wystarczało. A dzisiaj ciągle nowe określenia powstają.
0
@Kgorecki2500 Tyle, że do czego ma teraz służyć taka wiedza pracodawcy? Chyba, że to będzie pierwszy krok, a drugi to tak jak we Włoszech, że nieszczepiony będzie musiał przechodzić cały czas testy aby mógł pracować.
0
@IronSanHybrid A są jakieś inne escorty? Bo mi się tylko z tym kojarzy.