2

@Waslak12 Wszelkie nawoływanie czy nawet wprowadzanie zmian w prawie pod wpływem bieżących wydarzeń to zło. Prawodawstwo to posiłek, który należy przygotowywać ze spokojem,po cichu i na zimno.

2

@Dundersztyc Dlatego najlepiej byłoby rozwiązać TVP.

3

@Bobo25 Narzędzia inne, ale efekt wywołują taki sam. Mam w rodzinie ciotkę tak zmanipulowaną przez TVN, że nawet nie ma żadnego tematu, nawet kulinarnego aby nie zjechała w trakcie rozmowy w stronę polityki. Z takimi osobami potem nie chce się nawet utrzymywać kontaktu.

1

@Amigo_Blanco O proszę - a po latach się okazało, że jednak producenci gier sami potrafią zadbać o swoje interesy i przemodelowali ten biznes od zera.

0

@Criss18Barca Od początku pandemii ten rząd nielegalnie niszczy biznes - czy TVN wspierał jakoś aktywnie protesty w obronie przedsiębiorców, czy teraz się obudzili? Bo z tego co kojarzę, to narracja w TVN w tym temacie popierała obostrzenia - czy się mylę?

4

@Przemek2323 Sugerujesz, że wpwelement jest aż w tak podeszłym wieku?

0

@ObiektywnyKibic121 31 straconych bramek w lidze daje im drugie miejsce w tej statystyce. No faktycznie trudno im strzelić.

2

@Momals11 Prawda jest taka, że z Messim w składzie nie dopuściliby nas do rozgrywek z powodu limitów wynagrodzeń.

0

@Nano22 Tak to już jest w tych plebiscytach - większość głosuje na nazwisko.

0

@ElKamil No tak średnio to działa patrząc na statystyki. Ale dobra - każdy ma swoją ocenę obecnej sytuacji.

0

@ElKamil Aha Dodaj jeszcze,że ci odpowiedzialni to siedzą grzecznie w domu , a ci nieodpowiedzialni to łażą i roznoszą wirusa.

3

@ranger3120 Docelowo wenflon założą.

4

Właśni czytam świetną biografię Kieślowskiego. Wiecie jaki numer razem z kumplami wycięli w stanie wojennym? Dzwonili do ludzi i pytali czy nie chcą wystąpić w telewizji aby wyrazić poparcie dla Jaruzela. Jak ktoś odmawiał, to gratulował mu postawy. Jak ktoś by zainteresowany to zapraszał ich na nagranie do budynku TVP w konkretnym terminie i gdy tego dnia zaczęła się pod tym budynkiem kręcić grupa ludzi, to zgłosili na milicję, aby ich zgarnęli jako przeciwników Jaruzela.

0

@Kgorecki2500 Spoko - ale warto mieć tą świadomość gdzieś z tyłu głowy.

0

@Kgorecki2500 Znamienne jest to, że sporo ludzi pokłada nadzieję w tym, że stacja z zagranicznym kapitałem będzie działać wyłącznie w polskim interesie.

0

@MESSIah16 Nie doceniasz naszej roli w tej układance. Tak jak wielu - w tym niestety także wielu polityków.

2

@arasz1819 Może dodatkowo chce dać prztyczka w nos Amerykanom?

3

@Stasiuburza Za likwidacją tej stacji? Gdzie można podpisać?

0

@Chaoss Święta idą, więc czas odpocząć od tych przykrych tematów

0

@ściah No spoko, życzę wytrwałości, ale nawet jakbyś wpłynął na tę opinię, to do MATS'a i tak to nie dotrze. Więc nie szkoda nerwów aby się użerać z ludźmi?

2

@doc Szkoda, że nikt nie pisze przy takich okazjach o tych setkach graczy, z których Barca zrezygnowała, a którzy nic nie osiągnęli.

0

@ściah Aktywnie to znaczy jak?

2

@Ronin47 Nie stać nas na jego usługi.

0

@kaamil1910 O proszę - a ktoś tu narzekał, że Koeman niepotrzebnie nalegał na wpisanie któregoś z młodych do pierwszego zespołu. Jak widać ma to jednak znaczenie.

0

@Emhyr Spoko. Masz zupełną rację I trzeba przyznać, że o wiele bardziej cieszą mnie wejścia do drużyny takich zawodników niż transfery za miliony

0

@Emhyr Abde i Pedri to akurat nie wyszli z Barcy B, ale pewnie tam by trafili i tam pozostali gdyby nie ta sytuacja

0

@Transu96 Jako przeciwwagę dla Luuka którego łatwo się pozbędziemy można ich docenić za sprowadzenie Abde za grosze.

0

@Transu96 Problem z tymi których wymieniłeś jest taki, że albo nikt ich nie chce, albo oni nie chcą odejść

1

@Janiama Barca - Elche 2-1

0

@ranger3120 Wszystkich domowników mają zamiar sprawdzać? Trochę nawiedzony ten właściciel. Skoro mu zależy na bezpieczeństwie to czemu nie żąda testów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?