@kuz Dwa lata temu tylko największy marzyciel postawiłby na to, że jak królik z kapelusza pojawi się nie jeden, nie dwóch, nie trzech, ale kilku nastolatków wokół których będzie można budować nowy zespół.
@horang Już w lato to przerabialiśmy - jak się zwolni czyjaś pensja to według limitu La Ligi możemy wykorzystać 25% tej pensji. Czyli jak Aguero zarabiał np 6 mln to mamy zwolnione 1,5 mln.
@Ascend Gdybyś poczytał dokładnie w jaki oni sposób liczyli tą skuteczność to byś zrozumiał, że to ma niewiele wspólnego z logiką i jest wyssane z palca.
@Rewolucja123 No wiesz - patrząc na rolę jaką pełni w zespole i porównując ją z rolą Coutinho, Roberto czy Umtitiego oraz z tym co oni zarabiają to na jego miejscu też bym oczekiwał podwyżki.
@Herato No chyba,że nie nazywasz się na przykład Adolf Eichmann i nie przyjedzie po ciebie Mossad, nie porwie i wywiezie do innego kraju aby postawić cię tam przed sądem.
@Guevara Nie widziałem na tym stanowisku ani Dudy ani Trzaskowskiego - ja swojej ręki nie przyłożyłem do wyboru żadnego z nich i tego się będę trzymał na przyszłość.
@Azacca Akurat nie w moim przypadku i takie podejście dla mnie to absurd i głupota. Ja już wyrosłem z wyboru mniejszego zła - jak nie ma kandydata który mi odpowiada to po prostu olewam wybory.
@Azacca PIS PO jedno zło - zarzekałem się już nieraz,że prędzej mi ręka uschnie niż zagłosuję na kogokolwiek z tych partii i zdanie podtrzymuję. I wystarczy spojrzeć, że w najważniejszych głosowaniach głosują razem. Reszta to teatrzyk.
@Janiama W zasadzie podobne argumenty można wysunąć za Nawałką. Podobno on jest gotów objąć zespół tylko na baraże. To powinien być spory plus, bo w przypadku awansu występ na mundialu może skusić kogoś z trenerskiego topu, aby obniżył swoje oczekiwania finansowe.
@Deviler Robert jest za bardzo przezroczysty. Jak to dobrze podsumował Wojewódzki - on nie potrafi w jakiejś sprawie zająć konkretnego stanowiska i zawsze okrakiem na barykadzie. To nie dziwi w sporcie bo to mu nie przeszkadza i zawsze się opłaca, ale w polityce tak się nie da.
@tobiasson92 Nie dojdzie do tego - gra toczy się tylko o zapłacenie kary za zerwanie kontraktu. Jeśli klub się dogada z Sousą, że mu do tego dołożą aby starczyło na całość lub część, to odmowa Kuleszy nie będzie miała znaczenia. No chyba,że klub się wypnie i wtedy to Sousa zostanie w d..ie. A wraz z nim nasza repka.
@MesQueUnClub96 Przecież nikt tego nie podważa. Ten obowiązek ciąży na trenerze i koniec tematu. Kasa spłynie w ten czy inny sposób. Koeman też podobno z własnej kieszeni opłacił karę gdy przychodził do Barcy.
@norbi77 A mnie tam ciekawi takie info. Skoro byli gracze Koemana obrzucali go błotem to warto się dowiedzieć, że są też tacy co mają z nim dobre relacje.
0
@Nhyz A Ferran czy Fati nie są w stanie ustrzelić 20 bramek w sezonie?
1
@barcanawieki Kiedyś rodzice się darli, teraz sam się drę na dzieciaki.
2
@kuz Dwa lata temu tylko największy marzyciel postawiłby na to, że jak królik z kapelusza pojawi się nie jeden, nie dwóch, nie trzech, ale kilku nastolatków wokół których będzie można budować nowy zespół.
0
@horang Już w lato to przerabialiśmy - jak się zwolni czyjaś pensja to według limitu La Ligi możemy wykorzystać 25% tej pensji. Czyli jak Aguero zarabiał np 6 mln to mamy zwolnione 1,5 mln.
1
@DaPidejpi Chyba jednak Benficę. Barwy Porto i Sportingu mi się zwyczajnie nie podobają.
0
@SkyWalkerr Ferran Torres... A nie czekaj. No to niech będzie Gavi.
0
@Marik1234 Pytanie kto jest w pełni zaszczepiony - ci po trzeciej czy już po czwartej dawce?
0
@Ascend Gdybyś poczytał dokładnie w jaki oni sposób liczyli tą skuteczność to byś zrozumiał, że to ma niewiele wspólnego z logiką i jest wyssane z palca.
1
@Rewolucja123 No wiesz - patrząc na rolę jaką pełni w zespole i porównując ją z rolą Coutinho, Roberto czy Umtitiego oraz z tym co oni zarabiają to na jego miejscu też bym oczekiwał podwyżki.
0
@Herato No chyba,że nie nazywasz się na przykład Adolf Eichmann i nie przyjedzie po ciebie Mossad, nie porwie i wywiezie do innego kraju aby postawić cię tam przed sądem.
0
@koksik2700 Ta partia Trudno powiedzieć wyrasta na trzecią siłę polityczną na naszym portalu. Ktoś podrzuci ich program?
0
@JimMorrisonFCB A ja liczę, że to dodatkowo zmotywuje naszych chłopaków i na przekór wszystkim wygrają te baraże.
0
@Guevara To wola społeczeństwa, a nie moja. Moją wolą było to aby żaden z tej dwójki nie znalazł się w drugiej turze. Tyle.
0
@Guevara Nie widziałem na tym stanowisku ani Dudy ani Trzaskowskiego - ja swojej ręki nie przyłożyłem do wyboru żadnego z nich i tego się będę trzymał na przyszłość.
0
@Azacca No ale skąd założenie, że to akurat ten z obozu rządzącego ma mieć jakąś przewagę? Zakładając, że nie ufa się sondażom.
2
@Azacca Akurat nie w moim przypadku i takie podejście dla mnie to absurd i głupota. Ja już wyrosłem z wyboru mniejszego zła - jak nie ma kandydata który mi odpowiada to po prostu olewam wybory.
0
@Azacca "Nie głosując na nikogo w drugiej turze przyczyniasz się do zwycięstwa kandydata wywodzącego się obozu rządowego" - skąd w ogóle to założenie?
5
@Azacca PIS PO jedno zło - zarzekałem się już nieraz,że prędzej mi ręka uschnie niż zagłosuję na kogokolwiek z tych partii i zdanie podtrzymuję. I wystarczy spojrzeć, że w najważniejszych głosowaniach głosują razem. Reszta to teatrzyk.
2
@Kgorecki2500 1. Tiramisu.
2. Kopiec kreta
3. Blok czekoladowy.
Kolejność w zasadzie dowolna. Reszta może dla mnie nie istnieć.
14
@MESSIah16 Pisze się "ot tak" a nie "od tak".
0
Ten Gaya to naprawdę taki dobry zawodnik jak to wynika z opinii La Rambli? Jakie wady i zalety posiada?
0
@Pilka_jest_okragla Xavi Why???
0
@Janiama W zasadzie podobne argumenty można wysunąć za Nawałką. Podobno on jest gotów objąć zespół tylko na baraże. To powinien być spory plus, bo w przypadku awansu występ na mundialu może skusić kogoś z trenerskiego topu, aby obniżył swoje oczekiwania finansowe.
2
@Deviler Robert jest za bardzo przezroczysty. Jak to dobrze podsumował Wojewódzki - on nie potrafi w jakiejś sprawie zająć konkretnego stanowiska i zawsze okrakiem na barykadzie. To nie dziwi w sporcie bo to mu nie przeszkadza i zawsze się opłaca, ale w polityce tak się nie da.
1
@tobiasson92 Nie dojdzie do tego - gra toczy się tylko o zapłacenie kary za zerwanie kontraktu. Jeśli klub się dogada z Sousą, że mu do tego dołożą aby starczyło na całość lub część, to odmowa Kuleszy nie będzie miała znaczenia. No chyba,że klub się wypnie i wtedy to Sousa zostanie w d..ie. A wraz z nim nasza repka.
1
@MesQueUnClub96 Przecież nikt tego nie podważa. Ten obowiązek ciąży na trenerze i koniec tematu. Kasa spłynie w ten czy inny sposób. Koeman też podobno z własnej kieszeni opłacił karę gdy przychodził do Barcy.
0
@Dawid_J Nie wiem jak to wyglądało u niego wcześniej, ale akurat ta ostatnia kontuzja to złamanie kości. A to każdego może spotkać.
1
@MesQueUnClub96 Ale dlaczego ma ich zmuszać? To obowiązek trenera który zrywa umowę, a to co klub z nim uzgodni w tej kwestii to tylko ich sprawa.
1
@paweldunajecfcb 3 billboardy za Ebbing Missouri
8
@norbi77 A mnie tam ciekawi takie info. Skoro byli gracze Koemana obrzucali go błotem to warto się dowiedzieć, że są też tacy co mają z nim dobre relacje.