@Peszko07 Ciekawe czasy, gdy to rządy decydują o zasadności i częstotliwości stosowania produktów medycznych. A nie lekarze, naukowcy czy producenci tychże preparatów. No i oczywiście sami pacjenci. Ciekawe ...
Ciekawostka z programu kulinarnego - w Nowej Fundlandii miejscowym przysmakiem jest węgorz grillowany. Sekret polega na tym, że wrzucają węgorza do specjalnego grilla żywego. Próbowalibyście? Ja chętnie.
@Comentateiro Władzy odpowiedzialnej właśnie za takie obrazki. Myślisz, że u nas nie da się doprowadzić do podobnego publicznego linczu na tych którzy łamią obostrzenia covidowe? Odpowiedzialna jest za to władza ale w dużym stopniu także i różne media. Wczoraj w lokalnej gazecie przeczytałem, że kobieta ma problemy z przeprowadzeniem planowych badań w szpitalu z powodu niezaszczepienia. Jeśli to prawda, to gdzie jest jakaś granica? Badania lekarskie to już nie jest kino czy restauracja z których wyklucza się nieszczepionych.
@Pawel13sz Szkoda mi tego Ajaxu. Cierpią trochę przez tą swoją ogórkową ligę i ciężko im zachować talenty u siebie ale chciałbym kiedyś doczekać czasów gdy po udanym sezonie nie dojdzie u nich do masowej wyprzedaży.
@patrykzmc2000 Ciekawe, czy jest w ogóle taka opcja aby Griezmann tu wrócił. Nie chodzi mi o to czy klub tego chce, ale czy umowa z Atleticojest tak skonstruowana, że istnieje na to jakaś możliwość?
@Transu96 Rowling jest w tej chwili obiektem culture cancelled. Traktują ją jak powietrze i udają, że taki człowiek nigdy nie istniał i nie istnieje, za to, że obśmiała publicznie pojęcie "osoby z miesiączką" stosowane obok słów kobiety i mężczyźni.
@Kusco15 W ogóle śmieszny wyrok - jakieś przeprosiny na profilu itd. No ale skoro sąd sam się daje ośmieszać zasądzając takie wyroki, które można w banalny sposób obejść to nie mam słów. Niech się potem nie dziwią, że nie mają autorytetu i szacunku skoro sami nie zachowują powagi zasądzając takie wyroki.
@jeyx77x Raczej chodzi o tą kasę za transfer. Agenci uznali, że skoro Barca płaci 55 milionów za tego "cieniasa" to może też zapłacić 20 mln za podpis "przyszłego zdobywcy Złotej Piłki".
@Zoker Lopetegui po pierwsze nie zerwał kontraktu i jego umowa z klubem miała obowiązywać dopiero gdy skończy mu się umowa z reprezentacją. A i tak oberwało mu się po uszach dość mocno. A Koeman nie pamiętam w jakim momencie rozwiązał umowę, ale chyba nie było to w tak decydującej chwili.
@norbi77 Pamiętaj o tym, że lekarze to nie są naukowcy. Oni nie badają składu szczepionek, nie prowadzą badań. Muszą opierać się na tych danych, które opracują i przekażą im naukowcy. Ewentualnie bazują na swoim doświadczeniu i przypadkach które prowadzili. Dodam ze swej strony, że teściową odsyłali chyba dwa razy gdy chodziła na szczepienie, bo z powodu chorób które jej dolegają nie chcieli jej podać szczepionek z innych firm, tylko zalecali w jej przypadku jakąś jedną konkretną (w tej chwili nie pamiętam którą).
@GeneralXavi Boniek i tak pewnie by za to nie odpowiadał, tylko sztab prawników, ale za tak niekorzystne sporządzenie umowy i narażenie firmy na straty są odpowiednie paragrafy.
@DCHX Nie sądzę aby ktokolwiek mógł to przewidzieć. Ale już za samo sporządzenie tak niekorzystnego kontraktu powinien nie tylko przeprosić, ale być może nawet odpowiedzieć przed sądem.
@tbas Akurat przy kryzysie gazowym z którego wynikają po części ceny nawozów PIS stosunkowo niewiele zawinił. Owszem przespali wiele lat, aby temu zapobiec, ale moim zdaniem ktokolwiek by rządził to ten kryzys i tak by w nas uderzył. Nie wiem też jakie są recepty aby się z tego wygrzebać. PIS bardziej stracił u rolników tym poronionym pomysłem piątki dla zwierząt - być może to był tylko temat zastępczy, ale zadra u wielu ich wyborców pozostała do dzisiaj.
2
@Peszko07 Ciekawe czasy, gdy to rządy decydują o zasadności i częstotliwości stosowania produktów medycznych. A nie lekarze, naukowcy czy producenci tychże preparatów. No i oczywiście sami pacjenci. Ciekawe ...
0
@KrwawiaceoczyVEB A kto to ten Gustav Maia?
1
@prodigy Jego argumentem są pochwały Laporty i Xaviego. Jeśli mówią o nim w wywiadach, że jest crackiem to dlaczego nie miałby zarabiać jak crack?
0
Ciekawostka z programu kulinarnego - w Nowej Fundlandii miejscowym przysmakiem jest węgorz grillowany. Sekret polega na tym, że wrzucają węgorza do specjalnego grilla żywego. Próbowalibyście? Ja chętnie.
0
@Cwaniak4 W sumie ciekawe jak wygląda jego kariera gdzieś tam w alternatywnym wszechświecie w którym został w Liverpoolu.
1
@Comentateiro Władzy odpowiedzialnej właśnie za takie obrazki. Myślisz, że u nas nie da się doprowadzić do podobnego publicznego linczu na tych którzy łamią obostrzenia covidowe? Odpowiedzialna jest za to władza ale w dużym stopniu także i różne media. Wczoraj w lokalnej gazecie przeczytałem, że kobieta ma problemy z przeprowadzeniem planowych badań w szpitalu z powodu niezaszczepienia. Jeśli to prawda, to gdzie jest jakaś granica? Badania lekarskie to już nie jest kino czy restauracja z których wyklucza się nieszczepionych.
1
@Pawel13sz Szkoda mi tego Ajaxu. Cierpią trochę przez tą swoją ogórkową ligę i ciężko im zachować talenty u siebie ale chciałbym kiedyś doczekać czasów gdy po udanym sezonie nie dojdzie u nich do masowej wyprzedaży.
0
@Comentateiro Może kiedyś dożyjemy czasów, że w podobnym pochodzie przeprowadzimy ludzi u władzy którzy są za to odpowiedzialni. Co sądzicie?
0
@Chaoss Strzelam Ale nie celuję fajerwerków w stronę zwierząt więc co ma jedno z drugim wspólnego?
0
@patrykzmc2000 Ciekawe, czy jest w ogóle taka opcja aby Griezmann tu wrócił. Nie chodzi mi o to czy klub tego chce, ale czy umowa z Atleticojest tak skonstruowana, że istnieje na to jakaś możliwość?
0
@Transu96 Rowling jest w tej chwili obiektem culture cancelled. Traktują ją jak powietrze i udają, że taki człowiek nigdy nie istniał i nie istnieje, za to, że obśmiała publicznie pojęcie "osoby z miesiączką" stosowane obok słów kobiety i mężczyźni.
0
@Kusco15 W ogóle śmieszny wyrok - jakieś przeprosiny na profilu itd. No ale skoro sąd sam się daje ośmieszać zasądzając takie wyroki, które można w banalny sposób obejść to nie mam słów. Niech się potem nie dziwią, że nie mają autorytetu i szacunku skoro sami nie zachowują powagi zasądzając takie wyroki.
2
@HansFCB Na pewno nie za de Ligta. Za Vlahovicia za to od razu.
0
@ProMILs Wirus "zmarłnagle" znowu się objawił.
1
@arcziFCB Jak to kiedyś mawiano - "bramkarz i lewoskrzydłowy muszą mieć coś nie tak z głową" Tomaszewski doskonale ilustruje to powiedzenie.
0
@socha Skoro tak to stawiaj domy - zdobędziesz majątek. Ja jednak pozostanę sceptyczny.
0
@lukaszbrk Litości - to dopiero półmetek.
0
@GeneralXavi A ich ojciec to Figo?
0
@jeyx77x Raczej chodzi o tą kasę za transfer. Agenci uznali, że skoro Barca płaci 55 milionów za tego "cieniasa" to może też zapłacić 20 mln za podpis "przyszłego zdobywcy Złotej Piłki".
0
@Zoker Ale on mial zamiar rozegrać mundial a odejść po turnieju bo wtedy kończyła mu się umowa. Gdy to wyszło na jaw to go zwolnili przed turniejem.
0
@Zoker Lopetegui po pierwsze nie zerwał kontraktu i jego umowa z klubem miała obowiązywać dopiero gdy skończy mu się umowa z reprezentacją. A i tak oberwało mu się po uszach dość mocno. A Koeman nie pamiętam w jakim momencie rozwiązał umowę, ale chyba nie było to w tak decydującej chwili.
0
Za szybko sfinalizowano transfer Ferrana - agenci zwietrzyli kasę i usiłują wyszarpać więcej. Trzeba było poczekać aż Dembele podpisze.
0
@norbi77 Pamiętaj o tym, że lekarze to nie są naukowcy. Oni nie badają składu szczepionek, nie prowadzą badań. Muszą opierać się na tych danych, które opracują i przekażą im naukowcy. Ewentualnie bazują na swoim doświadczeniu i przypadkach które prowadzili. Dodam ze swej strony, że teściową odsyłali chyba dwa razy gdy chodziła na szczepienie, bo z powodu chorób które jej dolegają nie chcieli jej podać szczepionek z innych firm, tylko zalecali w jej przypadku jakąś jedną konkretną (w tej chwili nie pamiętam którą).
0
@szkutnik91 Zupełnie inna sytuacja. Nawet nie ma co porównywać.
0
@Momals11 Nie no - wszystko musi być z umiarem. Póki co to nawet nie było jakichś mrozów, więc jak można narzekać na zimno?
1
@MesQueUnClub96 ranger3120 ?
1
@GeneralXavi Boniek i tak pewnie by za to nie odpowiadał, tylko sztab prawników, ale za tak niekorzystne sporządzenie umowy i narażenie firmy na straty są odpowiednie paragrafy.
0
@Kgorecki2500 Warto dodać, że to był tak naprawdę plan Sachsa-Liptona.
2
@DCHX Nie sądzę aby ktokolwiek mógł to przewidzieć. Ale już za samo sporządzenie tak niekorzystnego kontraktu powinien nie tylko przeprosić, ale być może nawet odpowiedzieć przed sądem.
0
@tbas Akurat przy kryzysie gazowym z którego wynikają po części ceny nawozów PIS stosunkowo niewiele zawinił. Owszem przespali wiele lat, aby temu zapobiec, ale moim zdaniem ktokolwiek by rządził to ten kryzys i tak by w nas uderzył. Nie wiem też jakie są recepty aby się z tego wygrzebać. PIS bardziej stracił u rolników tym poronionym pomysłem piątki dla zwierząt - być może to był tylko temat zastępczy, ale zadra u wielu ich wyborców pozostała do dzisiaj.