0

@BartqRKO Jak trafisz na dowcipnisia to ci odpowie - "Nie mów słucham, bo cię wyru...."

0

@Yoshi94 Więc szkoda, że ministerstwo manipuluje danymi i pokazuje tylko to co im pasuje. Szkoda też, że nikt nie podaje tych danych z podziałem na rodzaj szczepionki.

3

@BombowiecKrawczyk Tylko świnie siedzą w kinie.

1

@tomek8756 Przecież nie mówię, że mi żal Kurskiego. Żal mi, że żyję w kraju w którym moje dane medyczne nie są w żaden sposób chronione, jak się na wymienionych przykładach okazuje. Czekam aż pociągną kogoś odpowiedzialnego za te wycieki danych do odpowiedzialności i przykładowo go ukarzą.
Edit - Oczywiście Kurskiego też powinni przykładnie ukarać.

0

@Sau_Ron Azpilicueta i de Bruyne.

0

@david89 Ech - płytki to już inna epoka.

0

@WaFenPrG To pewnie podobne zgony powiększają liczbę zmarłych zaszczepionych.... Straszne jest to co się dzieje w służbie zdrowia obecnie.

2

@tomek8756 Ktoś wyjaśni jak Onet dotarł do tych informacji? Nie żeby mnie interesował los Kurskiego, ale skoro dane medyczne takiej osoby tak łatwy zdobyć, to jak się przedstawia bezpieczeństwo danych medycznych zwykłego obywatela?

23

@jawor2201 Pomijając to czy pandemia jest dla kogoś fejkowa czy nie, to stan pandemii to dla władzy stan wymarzony. Stan zagrożenia pozwala na wprowadzanie praw ograniczających wolność ludzi pod płaszczykiem zapewniania bezpieczeństwa, a to pozwala wprowadzać takie prawa które ułatwią utrzymanie władzy na dłużej. Po drugie wprowadza nieograniczone możliwości do kradzieży publicznych pieniędzy - przykład to choćby zawieszenie przepisów regulujących przetargi publiczne - nawet gdy nieprawidłowości wyjdą na jaw to wytłumaczy się je pośpiechem i koniecznością ich przeprowadzenia.

1

@Smokie Czyli tam nie masz opisanych warunków i mamy ci je wymyślić z palca czy tylko nie potrafisz sam sobie tego obliczyć?

0

@bartas97 Pirlo do Barcy, Xavi do kadry

0

@eckov Dziwne, że Ronaldowi nikt nie chciał dać takiej szansy....

0

@Yoshi94 Naciągany ten końcowy wniosek. Zupełnie pomija całą masę okoliczności - zaczynając od najważniejszej - nie uwzględnia do jakiej grupy ryzyka dana osoba należy.

0

@Yoshi94 No raczej wychodzi na to, że najbardziej pomaga wtedy, gdy się nie zarazisz.

1

@Peszko07 Tak to Brazylia - rzekomo bez absurdalnej polityki pandemicznej, która swego czasu w trybie nagłym ściągnęła z boiska siewców śmierci z drużyny Argentyny.

5

@dawid16dkk Zaraz ktoś wyskoczy i powie ci, że oni jeszcze nie wzięli trzeciej dawki albo tylko co wzięli i zaraz zachorowali.

1

@Don Lucas Kasia Sochacka - Ciche dni

0

@Commandement No raczej nie - istnieją badania, które wskazują, że osoba pod wpływem alkoholu ma spowolnione reakcje itd. Podaj mi badania, które wskazują, że maseczka na twarzy zdrowej osoby wpływa jakkolwiek na czyjeś zdrowie i rozprzestrzenianie wirusa.

0

@Jakchcesz Z tego co kojarzę, to w Polsce nie ma prawnego przymusu pracy i jest to wolny wybór każdego obywatela, więc nie rozumiem kto komu odbiera wolność w tym smutnym przypadku jaki opisujesz.

0

@dawid16dkk No ale co tu naśladować, skoro to jest bez sensu?

4

@FC1899Barca W TVP Info akurat pokazywali to nagranie z psem który wgryzł się w rękę protestującego. A "wolne media" pokazały te obrazki czy nie? Ktoś może ogląda to powie?

1

@arkasath A sam Real też już ściągnął cracka ligi angielskiej, który się stoczył na samo dno.

1

@Borneo No i tu wyjątkowo się z tobą zgodzę.

0

@sewciu50 Tylko nie Icardi. Jeśli musi przyjść ktoś z tej dwójki to zdecydowanie wybieram Moratę.

0

@Phoenixx Hello Ousmane. I haw a littyl askin for you. Ken you send me a T-shirt wif your sign? Then i will pay you your money for your game. Good luck boy. I hope i will see you in nekst mecz.

0

@MarFan Może dlatego, że lek jest przyjmowany wtedy gdy już dojdzie do zakażenia.

1

@Borneo Ja idąc do kościoła nie zwracam wcale uwagi na to kto jest arcybiskupem itd. Co do kolędy to w tym roku bardzo logicznie to u nas rozwiązano - zresztą wrzucę tu info ze strony mojej parafii - "Chcemy w tym roku odwiedzić tych z Was, którzy wyraźnie sobie tego życzą. Przygotowane zostały kartki,
które prosimy aby wypełniły rodziny, które chcą aby ksiądz odwiedził ich w przyszłym roku podczas kolędy.
Wypełnione kartki prosimy do Świąt składać w przygotowanej skrzynce na stoliku za środkowym rzędem ławek.

Nie chcemy wywierać na Was presji – że trzeba księdza przyjąć, bo to nie wypada nie przyjąć….

Mamy czas wyjątkowy i dlatego bardzo prosimy, abyście roztropnie podjęli tę decyzję z poszanowaniem woli wszystkich domowników". Sprawa rozwiązana dość rozsądnie.
Generalnie jednak mimo, iż dostrzegam wady samej instytucji, to oddzielam tą kwestię od samej wiary. Dla mnie osobiście to dwie osobne sprawy, choć zdaję sobie sprawę, że kogoś może to zniechęcać i odrzucać.

3

@ProMILs Przypadek Paulinho nauczył mnie aby nie krytykować zbytnio jakiegoś transferu więc czekam na rozwój wydarzeń

0

Wow. Reklama tarczy inflacyjnej i Taniec Eleny w tle. Wielki szacunek za dobór melodii dla tego, kto podjął tę decyzję.

0

@Borneo To się dziwię, że do takiego kościoła chodzą w ogóle wierni. Ja po prostu bym zaczął chodzić do innego bo mam sporo w okolicy do wyboru. Ale jakoś do tej pory w mojej parafii nie było takich "politycznych" księży, a zmieniali się nawet dość często w ostatniej dekadzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?