@Ghotti Dobra - niech zmienią po prostu tytuł tej listy na przykład na "Lista najbardziej popularnych Polaków wg czytelników Newsweek" bo póki co to jest jeden wielki mem.
@BeziteX SOR-y to zawsze było coś nie z tego świata. Byłem tam dosłownie kilka razy a i tak widziałem na własne oczy jak facet co z bólu chodził po ścianach, prosił o szybsze przyjęcie, w końcu pani od okienka sobie poszła, aby już nim nie gadać a on przez to okienko tam się wgramolił i słychać było jak zaczął awanturę ale już go stamtąd nie wyrzucili i chyba przyjęli.
@igor69 Dla mnie osobiście to była świetna decyzja i tyle. Czekam z wypiekami na kolejne występy Abde, Gaviego i Jutgli a każdy ich gol cieszy mnie sto razy bardziej niż hat-trick Messiego.
@PatrychoO La Rambla która jak widzę ma zapędy dyktatorskie bawi się w lekarza nie znając wyników badań, itd, ale zapobiegawczo najlepiej zakazać mu grać. Nie mam pytań.
@Clue Klinsmann? To jakiś nieśmieszny żart Przecież czego on się nie tknął to zepsuł,a odchodząc z Herthy to chyba zostawił po sobie taki sam smród jak Sousa. Edit - "Z drużyną Klinsmann pożegnał się przed porannym treningiem. - Byliśmy zdezorientowani. Trener wszedł do szatni. Myśleliśmy, że chodzi o analizę ostatniego meczu. Potem wszystko wyjaśnił. To był szok - opisał wtorkowe wydarzenia pomocnik zespołu Marko Grujić (https://tvn24.pl)" To jest jakiś niepoważny czlowiek Wy na serio chcecie kogoś takiego?
@Colin94 Ludzie zejdźcie z tego Samuela. Co on wam zrobił, że tak go hejtujecie? Jak go wystawią to gra na dobrym poziomie. Jak nie odejdzie to niech gra jak najwięcej i nas cieszy swoją grą.
1
@Ghotti Dobra - niech zmienią po prostu tytuł tej listy na przykład na "Lista najbardziej popularnych Polaków wg czytelników Newsweek" bo póki co to jest jeden wielki mem.
0
@adamt1996 Polecam się zapoznać z materiałem -
4
@Bogan Kpiny ze skarbówki i nowy wymiar prania brudnych pieniędzy.
0
@BeziteX SOR-y to zawsze było coś nie z tego świata. Byłem tam dosłownie kilka razy a i tak widziałem na własne oczy jak facet co z bólu chodził po ścianach, prosił o szybsze przyjęcie, w końcu pani od okienka sobie poszła, aby już nim nie gadać a on przez to okienko tam się wgramolił i słychać było jak zaczął awanturę ale już go stamtąd nie wyrzucili i chyba przyjęli.
0
@msmsms Spoko - po prostu pierwsze o tym słyszę.
1
@Odcinkowy Jeśli ktoś z tego powodu umrze, to rzeczywiście jest to znacząca różnica w jego przypadku.
1
@igor69 Dla mnie osobiście to była świetna decyzja i tyle. Czekam z wypiekami na kolejne występy Abde, Gaviego i Jutgli a każdy ich gol cieszy mnie sto razy bardziej niż hat-trick Messiego.
0
@igor69 Jak można psioczyć na Laportę z tego powodu, skoro to była świetna decyzja.
0
@PatrychoO La Rambla która jak widzę ma zapędy dyktatorskie bawi się w lekarza nie znając wyników badań, itd, ale zapobiegawczo najlepiej zakazać mu grać. Nie mam pytań.
0
@msmsms Pierwsze o tym słyszę. Trochę słaba ta teoria skoro słabo rozpromowana.
0
@arasz1819 Ale patrząc na to przed czym miała w tym przypadku ochronić szczepionka - czyli przed absencją i kwarantanna, to właśnie nie podziałała....
0
@Gall Wroga propaganda chce ich oczernić....
0
@ikar34 Przecież on jest zdolny do gry i gra solidnie. Zejdźcie już z niego bo to jest słabe.
3
@ObiwanKenobi I to jest ten czas w którym standuperzy powinni zacząć się obawiać, czy jeszcze mogą bezkarnie jechać po bandzie?
0
@clyde 1. Dżem 2. Breakout 3. Wilki
0
@Momals11 Skończonym.
2
@Barca1922 Ale to nie pierwszy taki przypadek. Było już sporo podobnych doniesień.
0
@Colon Jakimż to sposobem na to trafił człeku?
0
@Kgorecki2500 Niektórym to tylko jedno w głowie. Szkoda słów...
1
@Clue Klinsmann? To jakiś nieśmieszny żart Przecież czego on się nie tknął to zepsuł,a odchodząc z Herthy to chyba zostawił po sobie taki sam smród jak Sousa.
Edit - "Z drużyną Klinsmann pożegnał się przed porannym treningiem. - Byliśmy zdezorientowani. Trener wszedł do szatni. Myśleliśmy, że chodzi o analizę ostatniego meczu. Potem wszystko wyjaśnił. To był szok - opisał wtorkowe wydarzenia pomocnik zespołu Marko Grujić (https://tvn24.pl)"
To jest jakiś niepoważny czlowiek Wy na serio chcecie kogoś takiego?
0
@JordiElNino Jak kogoś nie będzie stać aby opłacić jakieś minimum grzywny to prawko zatrzymywac i tyle.
0
@Hubsao A dziwisz się? Widział kto to kiedyś taką modę aby kobiety miały wygolone łona? Przecież to nie jest normalne a potem chłopom odbija...
7
@LS Za te płatne parkingi to wszyscy powinni wisieć za jajca. A te przy szpitalach to już w ogóle.
0
@Ostatnikrwawygang I tu w pełni się z tobą zgodzę człowieku.
1
@Colin94 Ludzie zejdźcie z tego Samuela. Co on wam zrobił, że tak go hejtujecie? Jak go wystawią to gra na dobrym poziomie. Jak nie odejdzie to niech gra jak najwięcej i nas cieszy swoją grą.
1
@KarwanLaMasia Raz na rok powie coś racjonalnego. Panie Mateuszu, Panie prezesie Kaczyński - do końca z tą Ochojską.
0
@Piernik Negatywny wynik powinien ich zwolnić.
0
@Pawel13sz O Barcy rozumiem, o jej graczach rozumiem, o Lewym też rozumiem bo to nasz rodak Ale po co tu pisać o jakimś graczu z PSG?
3
@Ostatnikrwawygang Liczę, że przejrzą na oczy i rozgonią tych zielonych terrorystów na cztery wiatry.
0
@domin1515 Przetestowali na ludziach, więc można już szczepić zwierzaczki....