2

@MarioVeB! Tylko Tusk wrócił do kraju i już wszyscy odczuwamy efekty. A to to tylko początek jego kreciej roboty. Xd.

1

@Chaoss Tamto już jest poza wszelką dyskusją. Bardziej chodziło mi o te zapowiedzi, że wszystkie odcinki mają być płatne. Bo odniosłem wrażenie, że próbujesz to tłumaczyć.

0

@masq Kiedyś w jednej pracy było to rozwiązane w prosty sposób - każde L4 skutkowało tym, że ktoś dostawał mniejszą albo w ogóle nie dostawał premii czy podwyżki. W ogóle nie było tam problemu ze zwolnieniami czy to należnymi, czy to tymi lewymi

2

@Kusco15 A może jego ojciec coś ma za uszami? Nie znam zupełnie sytuacji, ale zawsze w podobnych akcjach przypominają się słowa tego z PO co to mówił,że jak tylko kogoś z PO ruszą to w oczach opinii publicznej i tak będą uznani za męczenników dręczonych przez władzę.

1

@Chaoss A że tak spytam to z czyich pieniędzy to jest niby budowane?

2

@Coutinho007 Niech on doczeka do końca kontraktu i będzie po temacie

3

@Arnold1234 Brawo TY. Dziwnym trafem TY to dostrzegasz, a trenerzy najbardziej topowych zespołów na świecie to ślepcy i dyletanci.

2

Brawo Samu. Nie wiem jak wy, ale ja zdecydowanie wolę, że to Big Sam przedłużył kontrakt niż jak miałby to zrobić Roberto. Teraz tylko dać mu więcej szans na grę.

0

@paweldunajecfcb Nie boli. Ostatnio lekarz zrobił mi to niemal z zaskoczenia i nawet nie wiedziałem co mnie czeka.

1

@Bykunn Sprawa wydaje się, że wygląda następująco - przepisy skonstruowano specjalnie pod Novaka, ten z tego skorzystał ale gdy zrobił się szum to rząd chciał okazać się nieugięty i wykazać jakieś braki w dokumentacji, niezrozumienie przepisów itd. Sąd stwierdził chyba, że zarówno luka w przepisach obowiązuje, jak i sama dokumentacja jest wystarczająca. Możesz różnie oceniać zachowanie samego Novaka czy jego intencje, ale nie jest niepoważne dostosowanie się do istniejących głupich przepisów i wymaganie aby się do nich teraz stosowano.

1

@Bykunn Po co miał kupować certyfikat skoro zapewnił sobie odpowiednią dokumentację? Zresztą australijski sąd chyba mu to przyznał. No ale nic to - my na drugim końcu świata znamy lepiej zawiłości prawa autralijskiego oraz fakty i dowody z doniesień medialnych. Ech...

2

@Medium Nawet nie chcę tego odpalać. Kilka razy widziałem tego typa w akcji i w sumie jakbym widział już wszystko co kiedykolwiek jeszcze nagra. Nie podchodzi mi jego styl zupełnie.

3

@Seba_89_ Testy zostały wyjaśnione już na samym początku w Afryce gdy wyszło, że próbka pobrana z awokado cierpi na covid. Nie wiem kto traktuje jeszcze poważnie te testy..

0

@forest Skończcie już ten płacz o Messiego. Ja tam jestem bardzo zadowolony, że opuścił ten zespół szybko i niespodziewanie. Czas iść do przodu bez niego i tworzyć nową historię Barcy.

10

@PatrychoO Banda pajaców - jechać z nimi do końca i nie uginać się. Nie chcą to won. Już mają Oscary uzależnione od różnych wydumanych kryteriów

2

@gumaz Pruszków by tu rządził i tyle w temacie.

3

@FC1899Barca Ale wyraźnie zaznaczył, że w tamtym przypadku chodziło o średniowiecze.

3

0

@Kluivert_P Jest taki fajny serial - Człowiek z Wysokiego Zamku - świat w którym Niemcy i Japonia wygrały wojnę i podzieliły USA miedzy siebie.

2

@lukaszbarca15 No bo nie była - budowali ją niewolnicy. Ludzie tylko nadzorowali.

1

@Survier Sojusz zawsze lepszy niż wojna. Byle na jakichś rozsądnych warunkach.

0

@Barca1992 Dziwne, że akurat to środowisko wysyła podobny apel. Niejasne i nieprecyzyjne przepisy zawsze były im na rękę, bo pomagały zależnie od potrzeb odpowiednio interpretować przepisy.

0

@Kgorecki2500 Ale o co chodzi? Zajumali komuś logo?

1

@FC1899Barca Gracias Ronald

1

@Transu96 Straszne rzeczy. Jak tu żyć w takim kraju.

0

@Worny Czasami tak mam- myślę sobie - co ty gościu piszesz - trzeba cię uświadomić, potem myślę - nie no to chyba troll. I odpuszczam w pół zdania aby nie miał satysfakcji.

0

@FC1899Barca Gavi z czerwoną kartką > Puig. Fakt nie opinia.

1

@Janiama Granada - Barcelona 2-3

0

@Godlo Podobno w przypadku kopania ethereum karty graficzne będą już zbędne za około pół roku. Może to w jakimś stopniu wpłynąć na ceny.

0

@Kinginiesta Nie ograniczałbym tego problemu do wyborców jakiejś konkretnej partii. Brakuje w naszej edukacji podstawowej takich treści i stąd potem takie problemy, że wielu ludzi nie ma o tym pojęcia .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?