@Borneo To dobra kwarantanna skoro podobno odcięli go od świata nawet elektronicznie. Ja rozumiem, że można bronić procedur itd, no ale litości - trzeba wyczuć jakieś granice.
@NicoGonzalez Z Trumpem to był taki przełom i precedens w historii dokładnie taki jak atak na WTC. Po tym zdarzeniu obudziliśmy się w zupełnie nowej epoce, niezależnie od tego czy ktoś to pochwalał czy nie.
@Arczek2001 To ja tak trochę z innej beczki - postawę Mes que un club powinniśmy okazywać właśnie w takich przypadkach. Niech dogra normalnie do końca i pożegnać się z klasą.
@Momals11 Kolega pytał o "Wasz top". Ja z różnych powodów nie zaliczam tych graczy do mojego top i co mi z tego powodu zrobisz? To ty jesteś odklejony skoro usiłujesz wmówić mi kogo z graczy JA bardziej sobie cenię. Czego nie rozumiesz?
@PatrychoO Nie no aż takich dojść to nie mam. Nie znam też tak dobrze prawa Australii, ale nie sądzę aby podobne przeciwwskazania stanowiły jakąś furtkę dla Australijczyków którzy nie mogą przyjąć preparatu, a chcą normalnie żyć. Ale wystarczy, że Novakowi jakiś lekarz z zapadłej mieściny wypisał na kawałku kartki jakieś wydumane uzasadnienie, i co wtedy zrobi premier Australii? Zacznie z tym dyskutować? Jeszcze bardziej się ośmieszy.
@tomek8756 Najlepsze jest to - "według niego szczepionka działa na..." Nie - według badań, nie - według producenta, ale według niego. Po prostu. Według niego działa i już. Przecież to jest paranoja jakaś.
@trolownik Myślę, że to jest do zrozumienia. Tutaj jednak dochodzi do tego, że jedni usiłują na drugich coś wymuszać i stąd taka temperatura tego konfliktu.
@dawidor9 No sorry ale mnie nie obchodziłoby, że w składzie są Coutinho, Umtiti czy Dembele, skoro klub nadal byłoby stać na takie transfery jak Haaland.
0
@Borneo To nadal nie jest powód aby bronić takich praktyk, a ty to robiłeś. Powinieneś wyczuć pewne granice.
0
@Kluivert_P Dobrze, że niedługo wybory mają.
0
@Borneo Nie o tym pisałeś. Napisałeś, że powinien mieć kwarantannę, no ale elektroniczną? Serio?
1
@Janiama Linares Deportivo - FC Barcelona 0 - 4.
1
@kubix05 Pani Daria Trafankowska od razu kojarzy mi się z Szalonymi liczbami
0
@Borneo To dobra kwarantanna skoro podobno odcięli go od świata nawet elektronicznie. Ja rozumiem, że można bronić procedur itd, no ale litości - trzeba wyczuć jakieś granice.
0
@BartqRKO On do Korei Płn poleciał czy cofnął się w czasie do ZSRR?
1
@NicoGonzalez Z Trumpem to był taki przełom i precedens w historii dokładnie taki jak atak na WTC. Po tym zdarzeniu obudziliśmy się w zupełnie nowej epoce, niezależnie od tego czy ktoś to pochwalał czy nie.
0
@doc Na miejscu Samuela powalczyłbym jednak o skład w Barcy.
0
@Arczek2001 To ja tak trochę z innej beczki - postawę Mes que un club powinniśmy okazywać właśnie w takich przypadkach. Niech dogra normalnie do końca i pożegnać się z klasą.
2
@jedrek7000 Użyłeś zakazane słowo. - zmień bo ci usuną.
0
@Momals11 Kolega pytał o "Wasz top". Ja z różnych powodów nie zaliczam tych graczy do mojego top i co mi z tego powodu zrobisz? To ty jesteś odklejony skoro usiłujesz wmówić mi kogo z graczy JA bardziej sobie cenię. Czego nie rozumiesz?
3
@ranger3120 Obaj mnie irytują i żadnego nie chciałbym u nas widzieć.
1
@dafik85 Ostatnio dostał szansę i zagrał bardzo solidnie. Chcą się go pozbyć tylko i wyłącznie z powodu pensji.
2
@PatrychoO Nie no aż takich dojść to nie mam. Nie znam też tak dobrze prawa Australii, ale nie sądzę aby podobne przeciwwskazania stanowiły jakąś furtkę dla Australijczyków którzy nie mogą przyjąć preparatu, a chcą normalnie żyć. Ale wystarczy, że Novakowi jakiś lekarz z zapadłej mieściny wypisał na kawałku kartki jakieś wydumane uzasadnienie, i co wtedy zrobi premier Australii? Zacznie z tym dyskutować? Jeszcze bardziej się ośmieszy.
0
@Momals11 Sugerujesz, że lepiej znasz MÓJ własny, osobisty top piłkarzy XXI wieku? I kto tu jest niby odklejony
3
@PatrychoO Czy premier Australii ogłosił właśnie bezprawne żądanie do zapoznania się z czyjąś prywatną dokumentacja medyczną?
0
@Herato 1. Xavi 2. Iniesta 3. Lewandowski 4. Puyol 5. Ibrahimovic
0
@pedrixxx Gavi. Zdecydowanie.
0
@tomek8756 I dobrze - teraz jeszcze powinni rozszerzyć te całe lexTVN i wyrzucić tego całego fejzbuka z Polski.
2
@BART97 W momencie gdy bana dostał sam prezydent USA, można się było spodziewać, że po takim precedensie będzie się już można spodziewać wszystkiego
0
@mateusz1989VeB Może nie wszystkie były do końca bezpodstawne, ale dzięki forsie często dochodziło do ugody bądź wycofania zeznań.
0
@tomek8756 Najlepsze jest to - "według niego szczepionka działa na..." Nie - według badań, nie - według producenta, ale według niego. Po prostu. Według niego działa i już. Przecież to jest paranoja jakaś.
0
@trolownik Myślę, że to jest do zrozumienia. Tutaj jednak dochodzi do tego, że jedni usiłują na drugich coś wymuszać i stąd taka temperatura tego konfliktu.
0
@Kusco15 Tylko po co to celowe zniekształcanie czyjegoś nazwiska?
1
@Woland10 Pep gada wiele podobnych rzeczy i dziwnym trafem najbardziej komplementuje akurat swoich aktualnych graczy.
2
@BART97 Wieczna bitwa bez rozstrzygnięcia.
0
@dawidor9 No sorry ale mnie nie obchodziłoby, że w składzie są Coutinho, Umtiti czy Dembele, skoro klub nadal byłoby stać na takie transfery jak Haaland.
0
@dawidor9 Dziwne masz te marzenia.
0
@Ibarbo69 Spokojnie - Jedna Rosja niedługo to ogarnie.