@Ojciec5tkidzieci Ja już nie kumam czasami czy to ktoś ze środowiska przeciwnego do tych osobników próbuje ich trollować i znajduje frajerów którzy traktują to na serio czy oni na serio to robią i nie zauważają, że przekroczyli już granice logiki bezpowrotnie?
@william_wallace A nie odnosisz wrażenia, że cały czas są podejmowane próby aby te różnice zniwelować i odrzucić na śmietnik historii? Multi-kulti, obywatele świata itd.? Poza tym jeśli powstałaby wspólna zawodowa armia europejska to miałoby to jakąś rację bytu. Na dziś trudno to sobie jeszcze wyobrazić, ale odnoszę wrażenie, że takie próby są podejmowane, a kropla drąży skałę powoli ale skutecznie.
@mekston Tyle, że media podają dość wydumany moim zdaniem powód anulowania wizy. Nie wiem oczywiście ile w tym prawdy. Pozostaje czekać i liczyć na to, że sąd podejmie decyzję korzystną dla Novaka.
@chosenone Djoković leciał sobie w kulki, ale jak się okazuje przepisy nie są takie jednoznaczne jak się wszystkim wydaje. Sąd już się na ten temat wypowiedział na korzyść Serba i być może zrobi to ponownie. Gdyby te przepisy jednoznacznie naruszył to sąd by mu nie przyznał racji już za pierwszym razem.
@DaPidejpi Najpewniej byłoby to kontynuowane. Oligarchowie obsadziliby to stanowisko swoim czlowiekiem. Ewentualnie ludzie ze służb, którzy mają haki na wszystkich by to obsadzili. Bez jakiegoś oddolnego ruchu społecznego na jakieś większe zmiany nie ma co liczyć. A na to się nie zapowiada.
@Archie Wiem, ale akurat sam Xavi to zapowiadał, że Alba i Pique nie będą grać w każdym meczu. Widać jednak Balde nie przekonuje go na tyle aby wprowadzać go do gry już teraz.
@RosjaninBut "To nie Dembele czy Coutinho, że zaraz szlag go trafi". O Hazardzie też tak pewnie mówili. Tak jak o wielu wielu innych przed tą trójką. A Haalanda dodatkowo trapią już kontuzje więc różnie może z nim być.
@alianta2 A może to jest właśnie jego atut, który charakteryzuje nielicznych piłkarzy, czyli umiejętność znalezienia się we właściwym miejscu i czasie,albo inaczej mówi się, że to piłka go szuka? A niejeden marnuje nawet takie "setki".
@Culer_1906 Dla odróżnienia taki Fati wchodzi w mecz w podobnych okolicznościach i strzela gola. No ale niech się Torres szybko aklimatyzuje i sprawia nam radość.
@Colon Jednak po przemyśleniu myślę, że po prostu on nie zdaje sobie sprawy. Po prostu ktoś gdzieś chyba promuje postaci Stalina i Lenina i gość łyknął tę narrację nie znając faktów. W czasie II wojny św. w USA postać Stalina była przecież kreowana w mediach jako poczciwy wujaszek Joe, aby nikt nie zarzucił władzom sojuszu ze zbrodniarzem.
2
@Ojciec5tkidzieci Ja już nie kumam czasami czy to ktoś ze środowiska przeciwnego do tych osobników próbuje ich trollować i znajduje frajerów którzy traktują to na serio czy oni na serio to robią i nie zauważają, że przekroczyli już granice logiki bezpowrotnie?
0
@william_wallace A nie odnosisz wrażenia, że cały czas są podejmowane próby aby te różnice zniwelować i odrzucić na śmietnik historii? Multi-kulti, obywatele świata itd.? Poza tym jeśli powstałaby wspólna zawodowa armia europejska to miałoby to jakąś rację bytu. Na dziś trudno to sobie jeszcze wyobrazić, ale odnoszę wrażenie, że takie próby są podejmowane, a kropla drąży skałę powoli ale skutecznie.
1
@DaPidejpi
0
@mekston Tyle, że media podają dość wydumany moim zdaniem powód anulowania wizy. Nie wiem oczywiście ile w tym prawdy. Pozostaje czekać i liczyć na to, że sąd podejmie decyzję korzystną dla Novaka.
3
@hayek A kto powiedział, że chodzi o byłego trenera repki? Mowa o Mauricio Souzie.
1
Souza zwolniony z Flamengo.
0
@barcelonaLM Dobrze by było jakby na koniec przyznali ile kasy w swojej karierze ci eksperci przytulili od wielkich koncernów farmaceutycznych.
0
@chosenone Djoković leciał sobie w kulki, ale jak się okazuje przepisy nie są takie jednoznaczne jak się wszystkim wydaje. Sąd już się na ten temat wypowiedział na korzyść Serba i być może zrobi to ponownie. Gdyby te przepisy jednoznacznie naruszył to sąd by mu nie przyznał racji już za pierwszym razem.
1
@DawidekFCB To akurat jestem w stanie sobie wyobrazić, że jakieś starsze osoby mogą w to uwierzyć.
1
@Nieznajomy Zdaje się, że sąd już się wypowiedział w tej sprawie i przyznał rację Novakowi. Trzymam kciuki aby sąd ponownie stanął po jego stronie.
0
@koksik2700 https://amw.com.pl/pl
0
@BorzyKrzys Są rozgarnięci, bo zrobili coś z niczego. Z jednej sztuki produktu zrobili trzy i zarobią więcej.
4
@DaPidejpi Najpewniej byłoby to kontynuowane. Oligarchowie obsadziliby to stanowisko swoim czlowiekiem. Ewentualnie ludzie ze służb, którzy mają haki na wszystkich by to obsadzili. Bez jakiegoś oddolnego ruchu społecznego na jakieś większe zmiany nie ma co liczyć. A na to się nie zapowiada.
0
@sk13 A to Balde jest zarejestrowany w rezerwach? Jeśli tak to może być solidny powód który wyjaśnia jego brak w składzie.
0
@Archie Wiem, ale akurat sam Xavi to zapowiadał, że Alba i Pique nie będą grać w każdym meczu. Widać jednak Balde nie przekonuje go na tyle aby wprowadzać go do gry już teraz.
0
@paweldunajecfcb Inflacja kiedyś spadnie, ale to wcale nie oznacza, że ceny spadną. Po prostu w pewnym momencie zaczną mniej rosnąć.
1
@arkasath Taka narracja panowała do momentu gdy liczby zaczęły jej przeczyć
2
@kynio302 On pewnie dalej nie kuma o co w tym chodzi.
1
@Sensible Heh Szkoda , że na koniec jeszcze nie powiedział "No w tym roku to się sąsiady nie postarały"...
0
@Woland10 I potem jeszcze taki Lukaku wylewa swoje żale w wywiadach. Ech...
20
@Worny Kiedyś Xavi zapowiadał, że Balde musi grać. Ciekawe co on prezentuje na treningach skoro jednak nie gra.
5
@tomek8756 Z tego co pamiętam wyłamał się też z poparcia dla tego debilnego projektu Piątki dla zwierząt.
0
@DonMajkeL Jaki projekt? Póki co to jednemu szeregowemu z PIS się to wymsknęło. To wcale nie oznacza, że ktoś to na poważnie rozważa
0
@Coutinho007 Niech ono lepiej zacznie rozkminiać jak zmienić imię aby nie sugerowało płci. Może Michelangelo?
1
@RosjaninBut "To nie Dembele czy Coutinho, że zaraz szlag go trafi". O Hazardzie też tak pewnie mówili. Tak jak o wielu wielu innych przed tą trójką. A Haalanda dodatkowo trapią już kontuzje więc różnie może z nim być.
0
@alianta2 A może to jest właśnie jego atut, który charakteryzuje nielicznych piłkarzy, czyli umiejętność znalezienia się we właściwym miejscu i czasie,albo inaczej mówi się, że to piłka go szuka? A niejeden marnuje nawet takie "setki".
6
Trzymaj się chłopie. Mam nadzieję, że jeszcze o tobie usłyszymy. Powodzenia
0
@Culer_1906 Dla odróżnienia taki Fati wchodzi w mecz w podobnych okolicznościach i strzela gola. No ale niech się Torres szybko aklimatyzuje i sprawia nam radość.
0
@Colon Jednak po przemyśleniu myślę, że po prostu on nie zdaje sobie sprawy. Po prostu ktoś gdzieś chyba promuje postaci Stalina i Lenina i gość łyknął tę narrację nie znając faktów. W czasie II wojny św. w USA postać Stalina była przecież kreowana w mediach jako poczciwy wujaszek Joe, aby nikt nie zarzucił władzom sojuszu ze zbrodniarzem.
0
@Colon Czy da się robić przeszczep mózgu? Albo chociaż wgrać jakąś aktualizację? Może chociaż spróbować? Bo temu typowi chyba już nic nie zaszkodzi.