0

@Huck A Coutinho już odszedł definitywnie? Tak samo może wrócić jeszcze Pjanić

0

@tobiasson92 Andrzej - musisz.

3

@UbranyNaBialo Oczywiście, że nie.

2

@bari_94 Pytanie po kogo się zgłosić do tego Ajaxu aby przenieść taką grę - niekoniecznie nawet do Barcy. Bo jak topowe kluby sięgnęły po graczy Ajaxu to jakoś się nie udało. Wychodzi na to, że należałoby sięgnąć po trenera.

2

@Fartlow Sorry - ale skoro więcej osób się zgłasza z jakimiś objawami to i więcej testów robią. Wiem, że wszystko można podciągnąć pod jakieś teorie spiskowe, ale równie dobrze można w tym dostrzec logiczny ciąg przyczynowo-skutkowy.

0

@mr Barca Ale o co chodzi?

0

@Tollusiek Jeśli Malcolm jest taki dobry, to dlaczego kisi się w Zenicie? Myślę, że jego kariera potoczyłaby się lepiej gdyby wtedy jednak trafił do Romy.

0

@Criss18Barca Jak wejdzie Putin to docenią....

0

@meteo100 A polskie to chodzi o polskojęzyczne, czy też w zagranicznym języku ale śpiewane przez polskich artystów? I od razu niech powiedzą do jakiej instytucji można składać CV, aby można było egzekwować te przepisy.

1

@Crakitic To wszystko to mogą być zakulisowe działania agenta, który nakłonił organizację aby to ogłosiła. Sam na gorąco nie zamierzam odnosić się do wszelkich doniesień w sprawie Dembele, bo to gry zarówno jednej jak i drugiej strony. To samo proponuję wszystkim zainteresowanym

1

@AssisMoreira Spoko - tak się domyśliłem - czkmeruli, odżachuri i chinkali. Te dania na czele. Chaczapuri już trochę mniej mi smakuje.

0

@kamilo0066 Ja bym takiego z miejsca deportował. Kiedy decyzja rządu?

5

@Peszko07 Coraz więcej sygnałów, które dają nadzieję na wycofanie się pomału z tej histerii i idiotycznych obostrzeń.

0

@patry295 Bo do takich celów to się używało kompresora wymontowanego ze starej lodówki. Idealny także do pompowania roweru.

0

@tobiasson92 Jeśliby udowodniono jakąś zmowę cenową pomiędzy podmiotami to ok - wówczas taki zarzut można stawiać. Takie rzeczy już się zdarzały i kary nakładano. W innym przypadku nie ma żadnych podstaw. Owszem - mogą jak już zapowiadali utrudniać życie przedsiębiorcom i egzekwować na siłę wszelkie inne bzdurne przepisy zaprzęgając do tego celu te dziesiątki niepotrzebnych instytucji, ale nie nałożą kary za to, że ktoś nie obniży ceny.

0

@BorzyKrzys Teraz widziałem w podobnym klimacie Małżeństwo na skróty.

2

@Foton Rozmowa to chyba przy innych okazjach jest ważna. Jest czas na rozmowę i na dobrą zabawę.

0

@GeneralXavi Niby tak, ale ktokolwiek by tam nie był prezydentem , to stoi za nim cała administracja a krajem steruje się jak wielkim okrętem - nie da się go zatrzymać w miejscu i zmienić kierunku natychmiast. Na pewne rzeczy prezydent nie ma wpływu i musi płynąć z prądem.

0

@Octane Pewnie tak, ale i tak nie ogarniam. No ale głodny nie zrozumie sytego i odwrotnie. Jeśli mają twarde dowody i to nie są pomówienia to dobrze, że tępią takich typów.

0

@jaras121 Ja to nie ogarniam takich typów Mają tyle hajsu i fejmu, że panienki same im pewnie wskakują do łóżka, a oni próbują gwałtów.

0

@Kgorecki2500 To co mówi ten minister to nie jest przekaz zewnętrzny. Nie rozumiem zatem po co roztrząsać podobne wypowiedzi.

0

@Cwaniak4 Nie sądzę aby PZPN było na niego stać. Jestem za opcją Nawałka ale tylko na baraże, a dopiero potem jakiś inny. Trener "z zewnątrz" do baraży nawet nie zdąży zapoznać się z realiami i opcjami jakie ma. Nie mówiąc o ich poukładaniu.

1

@Emhyr Ogólnie kuchnia gruzińska to jest coś magicznego. Żadne tam Włochy czy Francja.

2

@reloaded Tylko, że jeśli znajdzie się ktoś inny kto da im więcej, to jak ich zatrzymasz? A taki Pedri, Torres,Fati i Araujo z miejsca znaleźliby kluby , które zaoferowałyby im więcej

0

@doc Pewnie, że tak. Jeśli Xavi stwierdzi, że nie ma nikogo kogo warto ogrywać na jego pozycji to niech gra.

1

@patrykzmc2000 Albo będzie grał. Moim zdaniem to powinna być wyłącznie decyzja Xaviego. Jeśli uzna, że jest mu potrzebny to niech gra.

0

@Comfortable_ Uznajmy raczej, że to kwestia gustu.

0

@DonMatteo901 A kto tam te okulary zgubił?

0

@Xpert77 Top wśród trolli - to na pewno. Choć były już większe trolle na tej stronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?