@barcelonaLM A jaki interes miała Ameryka siedzieć w Afganistanie? Oni stracili twarz bo załatwili to jak partacze, ale sama decyzja wyjścia była dobra. Nie zdziwię się jak za jakiś czas się okaże, że tak jak kiedyś opłacają talibów aby ci podgryzali Rosję. Burzliwy los Afganistanu wcale nie jest zły dla Ameryki.
@NaFazieHitman Tyle, że nie można patrzeć na to pod takim kątem, że pomagamy banderowcom. Jeśli taka pomoc okaże się korzystna w długofalowym interesie naszego kraju, to nie można brać takich rzeczy w ogóle pod uwagę. Bo to tak jakby cieszyć się, że sąsiada, który wyrządził nam krzywdy zalewa powódź więc zamiast pomagać mu łatać wały to lepiej mu wypomnieć przeszłość.
@ProMILs Tak czy siak to jest to wypowiedź skrajnie nielogiczna. Jak można wymagać od Niemców aby postępowali wbrew swoim interesom? Skoro Morawiecki jest do tego zdolny aby w imię ideałów działać na niekorzyść kraju to może niech rozważy ustąpienie?
@ProMILs A Morawiecki to nie jest hipokryta skoro wygłasza takie brednie? To on jest premierem i to on powinien tak zarządzać krajem aby mieć jakieś środki perswazji na decydentów. To jest gra interesów a nie jakaś walka o ideały. To tak jakbym poprosił kolegę, który zna właściciela salonu samochodów, aby pogadał z kolegą, by mi samochód załatwił. No przecież on go zna i się kolegują to w sumie co będziemy o jakiejś kasie czy innych korzyściach gadać.
@głardiola Czemu głupiutka ? Przecież ani słowem się nie odniosła do tego czy należy się szczepić czy nie, a jedynie krytykuje negatywne sposoby wymuszania szczepień na innych.
@Bobo25 Uuu. Współczuję. Ale nie daj się im tak łatwo. Niech podpiszą "cyrograf", że to ich pomysł i nawet palcem przy obsłudze tego psa nie kiwniesz. Potem zrób kilka kopii i dokument do sejfu i w razie potrzeby im to potem pokażesz.
@TR3YWAY To nie ma znaczenia, która to strona. Każda chce na gorąco wykorzystać ludzkie emocje aby zbić na tym kapitał. Im nie chodzi o to kto ma rację w ocenie podobnych zdarzeń, tylko o to jakie korzyści im ta ocena przyniesie.
@DonAndrzejos Pewnie większość patrzy tylko na liczby i stąd ta krytyka. Oby to się okazał taki sam przykład jak Paulinho i pozamykał im usta, tak samo jak Paulinho zamknął mi i nauczył ,mnie aby nie krytykować żadnego sprowadzonego gracza, dopóki nie zagra kilku meczy.
@patry295 Dokładnie - czekamy na następców, którzy zechcą zaistnieć. A co do Neila Younga to gdzieś mi kołatało to nazwisko,w międzyczasie sprawdziłem i chodziło o rewelacyjny motyw z Truposza.
@patry295 Teraz poczekajmy, bo mogą się wydarzyć dwie rzeczy - ten pomysł mogą podchwycić pozostali którzy chcą zaistnieć, albo ci ze ścisłego topu i ciekawe co zrobi Spotify gdy ich łączna liczba odsłuchań przekroczy te odsłuchania Rogana. Albo dzięki temu posunięciu Neil Young po prostu zdobędzie rozgłos i przekuje go na kasę. Jak widać to już się dzieje, bo sam przyznałeś, że dzięki tej akcji właśnie o nim usłyszałeś.
@barcelonaLM No raczej grzywnę chyba będzie mógł odrzucić. Sąd najpierw orzeka co do winy i wtedy może uniewinnić daną osobę, a potem orzeka ewentualnie co do kary i dopiero wtedy ten zapis wchodzi w życie.
@urbipl No bo oczywiście, że to jest wyrwane z kontekstu. Mogę sobie wyobrazić kilka scenariuszy, które mogą tą sytuację ustawić w całkiem innym świetle. I kilka razy okazało się, że oceniając podobne nagrania na gorąco srogo się pomyliłem. Więc nie znając podstawowych okoliczności nauczyłem się aby nie oceniać podobnych nagrań. Tu akurat nie było sarkazmu. Sarkazm był w tym drugim zdaniu, że to pewnie było dla jej dobra. Jeśli tego nie wyłapałeś, to radzę wyczulić się na podobne wypowiedzi, bo to oznacza, że jesteś łatwym celem dla trolli które prowokują.
1
@barcelonaLM A jaki interes miała Ameryka siedzieć w Afganistanie? Oni stracili twarz bo załatwili to jak partacze, ale sama decyzja wyjścia była dobra. Nie zdziwię się jak za jakiś czas się okaże, że tak jak kiedyś opłacają talibów aby ci podgryzali Rosję. Burzliwy los Afganistanu wcale nie jest zły dla Ameryki.
0
@NaFazieHitman Tyle, że nie można patrzeć na to pod takim kątem, że pomagamy banderowcom. Jeśli taka pomoc okaże się korzystna w długofalowym interesie naszego kraju, to nie można brać takich rzeczy w ogóle pod uwagę. Bo to tak jakby cieszyć się, że sąsiada, który wyrządził nam krzywdy zalewa powódź więc zamiast pomagać mu łatać wały to lepiej mu wypomnieć przeszłość.
0
@ProMILs Tak czy siak to jest to wypowiedź skrajnie nielogiczna. Jak można wymagać od Niemców aby postępowali wbrew swoim interesom? Skoro Morawiecki jest do tego zdolny aby w imię ideałów działać na niekorzyść kraju to może niech rozważy ustąpienie?
0
@Roobo To chyba powietrze musi stać w miejscu w takim razie, bo jeśli kręciłoby się razem z ziemią to nic by z tego nie wynikało.
2
@Zoker Jak byłem mały to też tak myślałem i nawet zapowiedziałem,że wszystkie drzewa powycinam jak dorosnę i przestanie wiać.
0
@ProMILs A Morawiecki to nie jest hipokryta skoro wygłasza takie brednie? To on jest premierem i to on powinien tak zarządzać krajem aby mieć jakieś środki perswazji na decydentów. To jest gra interesów a nie jakaś walka o ideały. To tak jakbym poprosił kolegę, który zna właściciela salonu samochodów, aby pogadał z kolegą, by mi samochód załatwił. No przecież on go zna i się kolegują to w sumie co będziemy o jakiejś kasie czy innych korzyściach gadać.
0
@kakusus Z Depayem nie porównuj, bo tu już u wielu jest skreślony, choć jeszcze parę miesięcy temu był zbawcą.
1
@głardiola Czemu głupiutka ? Przecież ani słowem się nie odniosła do tego czy należy się szczepić czy nie, a jedynie krytykuje negatywne sposoby wymuszania szczepień na innych.
1
@equwesta Jako organizacja stricte kojarzona ze wsparciem medycyny, to trochę kiepskie posunięcie.
0
@KmN 1. Ślepnąc od świateł
2. Pitbull 1 i 2 sezon
3. Alternatywy 4/ Zmiennicy
34
Szkoda, że nie pozwali go aby zwrócił im jeszcze koszty pobytu....
0
@Comentateiro Spoko pomysł - a zaszczepieni niech tyrają na tych siewców śmierci. Tylko gdzie znajdzie się taki wielki areszt?
0
@Bobo25 Uuu. Współczuję. Ale nie daj się im tak łatwo. Niech podpiszą "cyrograf", że to ich pomysł i nawet palcem przy obsłudze tego psa nie kiwniesz. Potem zrób kilka kopii i dokument do sejfu i w razie potrzeby im to potem pokażesz.
1
@TR3YWAY To nie ma znaczenia, która to strona. Każda chce na gorąco wykorzystać ludzkie emocje aby zbić na tym kapitał. Im nie chodzi o to kto ma rację w ocenie podobnych zdarzeń, tylko o to jakie korzyści im ta ocena przyniesie.
0
@Barca1992 Jak nie masz dzieci i nie ponosisz na nie wydatków to inwestuj to co byś na nie wydał na swoją emeryturę.
1
@Joe_Pesci Kiedyś to bawiło, teraz już nuży. Znasz majstra wazzup? Podobny level, ale jednak coś innego.
0
@Uukasz_93 Przestań - cena teraz rośnie bo cena ropy na rynkach światowych też rośnie. Zamiast dorabiać jakieś teorie pod tezę to wystarczy zerknąć na notowania - https://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=ROPA
1
@DonAndrzejos Pewnie większość patrzy tylko na liczby i stąd ta krytyka. Oby to się okazał taki sam przykład jak Paulinho i pozamykał im usta, tak samo jak Paulinho zamknął mi i nauczył ,mnie aby nie krytykować żadnego sprowadzonego gracza, dopóki nie zagra kilku meczy.
0
@Criss18Barca Panie to to młody jesteś. Ja pamiętam czasy Kluiverta czy Chiesy a dzisiaj to ich synowie już tworzą swoje kariery.
1
@Rust_Cohle Dochodzenie,
The Knick
Breaking Bad/ Better caul Saul
Detektyw sezon 1
Gra o tron
0
@BartqRKO A to nie Luis? Gdybyś nie napisał to bym nawet nie wiedział xD
1
@Gall Spoko - czyli jak gość z psychiatryka powie, że 2 plus dwa to jest cztery to też mamy się popukać w głowę?
0
@patry295 Dokładnie - czekamy na następców, którzy zechcą zaistnieć. A co do Neila Younga to gdzieś mi kołatało to nazwisko,w międzyczasie sprawdziłem i chodziło o rewelacyjny motyw z Truposza.
0
@patry295 Teraz poczekajmy, bo mogą się wydarzyć dwie rzeczy - ten pomysł mogą podchwycić pozostali którzy chcą zaistnieć, albo ci ze ścisłego topu i ciekawe co zrobi Spotify gdy ich łączna liczba odsłuchań przekroczy te odsłuchania Rogana. Albo dzięki temu posunięciu Neil Young po prostu zdobędzie rozgłos i przekuje go na kasę. Jak widać to już się dzieje, bo sam przyznałeś, że dzięki tej akcji właśnie o nim usłyszałeś.
0
@barcelonaLM No raczej grzywnę chyba będzie mógł odrzucić. Sąd najpierw orzeka co do winy i wtedy może uniewinnić daną osobę, a potem orzeka ewentualnie co do kary i dopiero wtedy ten zapis wchodzi w życie.
0
@barcelonaLM No spoko. Niezły kotlet tam wysmażyli. Jak to wejdzie w życie to można majątek stawiać na akcje firm produkujących testy.
0
@barcelonaLM Jakieś źródło?
0
@urbipl No bo oczywiście, że to jest wyrwane z kontekstu. Mogę sobie wyobrazić kilka scenariuszy, które mogą tą sytuację ustawić w całkiem innym świetle. I kilka razy okazało się, że oceniając podobne nagrania na gorąco srogo się pomyliłem. Więc nie znając podstawowych okoliczności nauczyłem się aby nie oceniać podobnych nagrań. Tu akurat nie było sarkazmu. Sarkazm był w tym drugim zdaniu, że to pewnie było dla jej dobra. Jeśli tego nie wyłapałeś, to radzę wyczulić się na podobne wypowiedzi, bo to oznacza, że jesteś łatwym celem dla trolli które prowokują.
0
@Dari0G Chciałem to dodać, ale nie wiem czy za jego życia technika pozwoli mu to osiągnąć. Cała reszta jest w jego zasięgu.
1
@Gwyn Nie wiem czy Wieluń to jedyna taka gmina, bo chyba jest takich więcej.