0

@karolek981 Też jestem sceptyczny, zwłaszcza widząc te warunki umowy, ale na razie nie ma co płakać, tylko trzymać kciuki aby się odrodził i przynosił nam sporo pociechy z gry.

0

@Kengo Próbkę możliwości technicznych monitorowania obywateli można sobie obejrzeć w filmie "Oczy ważki" z 2017 roku. Jest to film zmontowany wyłącznie z nagrań kamer przemysłowych, przedstawiający zwykłych ludzi podczas ich normalnego życia.

1

@Mazi To nie rząd podniósł cenę, tylko ropa na rynkach światowych mocno zdrożała ostatnio...

0

@ElTomas To na pewno nie jest wojna Rosja-USA. USA skupia się na Chinach a w tej rozgrywce chce mieć Rosję po swojej stronie. Tak naprawdę jedynym państwem, które naprawdę odczuje dominację Rosji nad Ukrainą jest Polska. No i kraje ościenne Ukrainy. Dla reszty nie jest to na tyle istotna sprawa aby się w to mieszać zbrojnie.

1

@Hubsao Jakby dziadek Pierre Emericka żył, to też mógłby ten transfer zablokować.

0

@Barca1992 U nas też z pewnym opóźnieniem to przyjdzie, a prawdopodobnie wymusi to sytuacja gdy miliony zdrowych ludzi zostaną skierowane na kwarantannę.

3

@barcelonaLM Właśnie czytam książkę Kai Strimattera - "Chiny 5.0. Jak powstaje cyfrowa dyktatura". Polecam każdemu, nawet jeśli nie interesuje się sytuacją w Chinach,bo opisuje pewne mechanizmy które są obecne w wielu innych państwach, i które inne rządy chętnie zastosują także u siebie.

0

@barcelonaLM Najbardziej absurdalny projekt jaki był w Sejmie. Dziwię się, że PIS jeszcze o tym wspomina bo powinni to zamilczeć i nie przyznawać się, że to oni spłodzili takie coś. To już ustawa Hoca była bardziej dopracowana.

0

@DonAndrzejos Chodziło o rozwiązanie za porozumieniem stron aby mógł podpisać kontrakt z nowym klubem już teraz. Wtedy mógłby się zgodzić na to, że Barca mu nie płaci wynagrodzenia, a dostałby hajs z nowego klubu. Widać nie ma chętnych na jego warunki.

1

@GeneralXavi Jeden obrazek i hasło a tyle skojarzeń.

0

@KrychaFCB Aha - tak się domyślałem, ale może ktoś ma taką ksywę, więc dopytałem.

1

@kazbychu To już nawet nie chodzi o donosicieli. Ale o samo domniemanie "winy". Brak pozytywnego testu miałby jednoznacznie określać, że ktoś był chory i zaraził drugiego pracownika? Przecież do tego zarażenia mogłoby dojść w sklepie, w drodze do pracy, w domu, w kościele i na tysiące innych sposobów. I do tego sprawę rozstrzyga nie sąd a wojewoda. Takiego prawnego bubla to jeszcze w polskiej historii nie było. Nawet nie chodzi o to, że podobny projekt wejdzie w życie, ale jakiego dna sięgnęliśmy, że ktokolwiek w ogóle na poważnie podejmuje prace nad tym absurdem.

0

@GeneralXavi Jaki znowu "Kikut"?

0

@TheNekro94 Myślę, że to jednak restauracja stawia - tak taniej reklamy nigdzie nie wykupi.

0

@Gall Najbardziej podejrzane są pewnie kontrakty tych piłkarzy, którzy nigdy nie zagrali albo grali bardzo mało.

0

@Kamyk37 Ale górnicy to zwarta grupa,mają swoje związki zawodowe a przeciwników obostrzeń nie tak łatwo zmobilizować.

0

@lucca87 Problem w tym, że Xavi ponoć chce go mieć w składzie.

0

@Pawel13sz Kurczę - wyrwali tego Cabrala jednak. Wolałbym go zamiast Auby. Zobaczymy co im przyniesie przyszłość.

0

@Kamyk37 Bo już oni tak się boją tego społeczeństwa. A po drugie to ludzie są podzieleni nawet w tym temacie, więc i tak nie wyjdą w takiej ilości aby to mogło coś zmienić.

0

@klopx No chyba nie - myślisz, że prokuratura pozwoliłaby prowadzić komuś takie dochodzenia?

3

@Kamyk37 Oni wzorce z zachodu traktują jako argument tylko wtedy gdy chcą wprowadzić pomysły na których im akurat zależy. W innych przypadkach zachód to zgniła lewica.

0

@michal26 Co do Alby to przecież brak zastępcy, Pique i Busquetsa sam wykreśliłeś, Roberto i Umtiti kontuzja więc to jest przyczyna, a z Dembele to też chyba oczywiste, że to głównie decyzja zawodnika

1

@Firestone To teraz czas na LM.

0

@Kurkmen Oczywiście - z tym, że jeszcze wszystko zależy od rodzaju reakcji i ewentualnej pomocy. A Polska nawet nie ma żadnych argumentów, aby zabiegać u tych wielkich o decyzje korzystne dla nas. Wszelkie rozmowy o nas toczą się za zamkniętymi drzwiami, a my nawet nie siedzimy przy stole tylko czekamy na korytarzu. To jest tragedia jakie obecnie mamy położenie i stosunki z innymi państwami.

0

@Armandi Pełna zgoda - ale jeśli wchodziłoby w grę tylko półroczne wypożyczenie na rozsądnych warunkach, to można zaryzykować z taką próbą.

0

@B jak BARCA Nie to, że nikt - podejrzewam, że są i tacy których na niego stać, ale z kolei on nie chce tam iść.

0

@Marcin91fcb Ostatnio ktoś tu zamieszczał wyniki sondażu z ich strony i tam wyszło, że głosujących najbardziej interesowała właśnie ta kwestia, a potem chyba podatki. Więc teraz po prostu głośno mówią o tym co chcą słyszeć ich zwolennicy. Czyli w sumie tak jak każda partia. Tylko nie każda partia ogłasza wcześniej wyniki takich sondaży.

0

@Edii7777 Z autem jest o tyle łatwiej, że nie musi wyrazić zgody na to byś mógł je sprzedać komukolwiek.

1

@blizniakpiotrek A skąd to wywnioskowałeś, że grudzień bez Kataru? Jeśli na jesieni pokaże formę, to na bank się tam zamelduje.

1

@KapiFCB No nie bardzo - Barcy też zależy aby się go pozbyć już teraz. I to chyba bardziej niż PSG, które bez żadnej straty może poczekać do lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?