0

@Gall Jasne, że generalizuję ale znam też tą pracę od tej drugiej strony i podejście wielu urzędników do petentów.

1

@Jakchcesz To, że z daleka decyzja wydaje się absurdalna nie oznacza, że taka jest. Ja stawiałbym na to, że ciężko byłoby im wykazać w sądzie jakie obrażenia odniósł ten kot i dlatego odmówili śledztwa.

0

@Jakchcesz No wiec się zajęli - i za sprawą okoliczności o których my tutaj sprzed monitora możemy sobie gdybać stwierdzili, że nie będą prowadzić śledztwa.

0

@masq Dla mnie jest ważne to, że różnię się od wielu komentujących którzy życzą mu krzywdy, śmierci, kontuzji, końca kariery. To mi wystarczy.

1

@masq No i prawidłowo. Policja powinna się zajmować poważnymi sprawami.

0

@PatrychoO Nie znam prawa na Wyspach aby to na pewno wiedzieć . Ale nawet jeśli to ewentualne śledztwo i rozprawa nie trwa 5 minut. Jeśli ta sprawa wpadła w tryby wymiaru sprawiedliwości to nie oczekuj efektów po kilku dniach.

6

@Criss18Barca W porównaniu do wykonywanej pracy i wkładu w tworzenie PKB(pracownik sklepu) oraz jego osłabianie (urzędnik) to i tak te proporcje są zbyt korzystne dla urzędnika.

2

@Cwaniak4 Dzięki tobie dowiedziałem się że istnieje i co w ogóle oznacza termin "zespół lo-fi"

0

@Semafor80 I po co w ogóle pisać takie bzdury? Prawo w Europie tak nie działa, że oko za oko i ząb za ząb. Za gwałty nie karzemy gwałtem, za morderstwo nie karzemy morderstwem, za kopnięcie kota nie karzemy kopnięciem przez kota/słonia/byka. O ile w ogóle doszło w tym przypadku do złamania prawa.

0

@Striker Napisał , a potem przekąsił ze smakiem schabowego albo kiełbasę....

0

@KlimO Dokładnie - takie rzeczy dzieją się cały czas w różnych miejscach - jedyne co zaciekawia, to że nic podobnego nie wypływa w innych ligach. Być może angielscy dziennikarze bardziej się starają i dobrze płacą za podobne doniesienia.

0

@Kengo Ta granica nadal nie chroni przed werbalnym atakiem ze strony avatarów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FC1899Barca Tylko dlaczego ją nagrywają, a potem to upubliczniają skoro na razie ma status oskarżonej? Przecież widok tego nagrania może potem wpłynąć na opinię ławnika. Jeśli udaje, to po takim widoku łatwiej będzie przekonać obronie, że jest niepoczytalna.

0

@WiernyKibic111 Sorry. Taki mamy klimat. Jakie to szczęście, że nie da się wpłynąć na pogodę, bo już sobie wyobrażam, jak politycy podsycaliby te podziały w społeczeństwie.

1

@Colon Więc znowu partia bohatersko będzie walczyć z problemami, które sama stworzyła. Dziękujemy Panie Prezesie.

0

@adi7adi8 To ma być afera? Litości ludzie.

7

@kamyk_23 U nas w takim razie całkiem spoko ta pogoda. Upały to najgorsze co może być w pogodzie.

0

@BartqRKO Na całe szczęście, bo dawno już tak szambo tu nie wybiło.

0

@Marcin91fcb A za co ma niby dostać zawieszenie? Co to ma wspólnego z jego pracą? Nie pracuje ze zwierzyną ani z dziećmi, żeby miało to rzutować na to jak wykonuje swoje obowiązki.

3

@robimen12345 Może tam po prostu miał obok siebie takich graczy, którzy zbyt rzadko wykorzystywali sytuacje, które im tworzył?

0

@Magicc89PL Dokładnie - wczoraj mimo prowadzenia trzema bramkami nerwówka była do samego końca. O ile jednak jest w tym choć trochę prawdy, to należy się cieszyć, że nastawienie w drużynie jest pozytywne, bo to połowa sukcesu.

0

@DarkShen Nie takie rzeczy się zdarzały. Zresztą w poprzednim sezonie też już niektórzy zimą okrzyknęli mistrza a potem walka toczyła się do samego końca. Nie ma co się jednak oglądać na rywali, tylko skupiać na każdym kolejnym meczu jakby decydował o mistrzostwie.

1

@ObiwanKenobi Otóż to - Rosja wcale nie musi się otwarcie włączać do tego konfliktu. Może jednak po cichu sprzyjać jednej ze stron. I dlatego USA raczej nie będą zbyt twardo stawać po stronie Ukrainy. Po prostu usiłują na sprawie Ukrainy zbić własny interes.

2

@jackdaniels To były inne układy. Na dziś ryzyko otwartego zbrojnego ataku Rosji na Polskę jest praktycznie zerowe. Niemcy są dogadane z Rosją, a Polska leży obecnie w niemieckiej strefie wpływów. Rosja wkraczając do Polski naruszyłaby ten milczący sojusz i w zasadzie nie wiadomo w imię jakich korzyści. Te korzyści może osiągać w inny sposób przy mniejszym ryzyku. Co innego gdy Polska zaangażuje się jakoś bardzo mocno w zbrojną pomoc Ukrainie. Wtedy różnie to może się potoczyć. Ale najprawdopodobniej USA dogadają się z Rosją,aby mieć partnera w rozgrywce z Chinami i przehandlują Ukrainę, a Polska i tak zrobi to co nam rozkaże Wuj Sam.

2

@Kgorecki2500 Wybierz jedno:
A. Jakiś randomowy koncern - "Nie można jednocześnie zapobiegać wojnie i przygotowywać się do niej".
B. Rzymski pisarz Wegecjusz pamiętany i cytowany po tysiącach lat - "Chcesz pokoju, szykuj się do wojny".


0

@AduŚ07 Nie to nie jest dziwne. Przynajmniej dopóki te media cytują słowo w słowo zdania choćby i wyłącznie tych osób głoszących jedyną słuszną tezę. Ale tutaj już mamy przykład cynicznej manipulacji.

1

@Neutral U Simeone nie ma miętkiej gry.

0

@JackH Nie świat - tylko na razie Chiny. Z drugiej strony rozwój kryptowalut, które są poza kontrolą trochę krzyżuje im szyki, aczkolwiek w Chinach mają taką cenzurę i kontrolę internetu, że i nad tym pewnie w jakiś sposób zapanują.

0

@BartqRKO Serio tak jest w całych Stanach czy tylko w pojedynczym stanie mają takie przepisy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?