@MarFan Może i nie mam zielonego pojęcia - ale wiem jak to wygląda w praktyce - od rodziny i znajomych. Więc po co takie gadania jakoby pacjent lecząc się sam na różne sposoby rzekomo opóźniał podjęcie skutecznej terapii przez lekarza. Edit - jakoś znajome chore osoby nie miały zapisanych żadnych leków ani tego o którym piszesz. Jedynie izolacja.
"Terapia amantadyną może nieść za sobą jedno poważne zagrożenie dla życia i zdrowia pacjentów - dawać złudne poczucie skutecznego leczenia, powodując opóźnienie w podjęciu skutecznej terapii" A czy ktoś może powiedzieć jaka to terapia jest stosowana u osób u których test wykazał pozytywny wynik? Poza skierowaniem na izolację?
@msmsms Generalnie to mi to lotto, ale jeden minus tego nowego widoku w aplikacji na telefon już widzę. Jak wejdziesz w zakładkę kariery jakiegoś zawodnika, to nie widać całej nazwy klubu w jakim kiedyś grał. Widać tylko początek nazwy ale nie widać kiedy grał w rezerwach a kiedy już w pierwszym zespole. Nie da się po prostu tej nazwy rozwinąć. Mam nadzieję, że to poprawią.
@ObiwanKenobi A wypowiedź Antonio dotyczyła właśnie zakończenia kariery przez Zoumę. To, że rzucił dla jej poparcia absurdalny przykład to inna sprawa.
@ObiwanKenobi Nie w tym ma rację - przykład był głupi i przysłonił cały sens wypowiedzi. Bo teraz ludzie zaczynają bezsensowną dyskusję i porównują co jest gorsze - dżuma czy cholera. Skoro tak się skupiasz na przykładach to podaj mi przykład piłkarza, który został zmuszony do zakończenia kariery po jakiejś aferze, jeśli nie został prawnie skazany. Chodzi o jakieś pozaboiskowe zachowanie, które z piłką nie miało nic wspólnego. Ba - nawet taki Piszczek po aferze korupcyjnej pomimo wyroku mógł kontynuować karierę. A zrobił akurat coś związanego z piłką.
@ObiwanKenobi A po co się skupiać na tym słowie? Na niektórych to widzę, że działa jak płachta na byka. Wystarczy pominąć ten absurdalny przykład bo jest on zbędny i kieruje tą dyskusję w ślepy zaułek, ale generalnie Antonio ma rację.
@ObiwanKenobi Przecież wcale nie o to chodziło w tej wypowiedzi. Jeśli Zouma złamał prawo to osądzić i po temacie. Jaki to ma związek z jego grą w piłkę?
@michal26 Tylko po co coś takiego wprowadzać? Jeśli ktoś się na to dobrowolnie godzi to wystarczy po prostu nie ingerować w podobne stosunki międzyludzkie.
0
@MarFan Nie odnoszę się ani słowem do amantadyny. Jedynie do tego, że nie podejmuje się wobec wielu chorych żadnej terapii.
1
@MarFan Może i nie mam zielonego pojęcia - ale wiem jak to wygląda w praktyce - od rodziny i znajomych. Więc po co takie gadania jakoby pacjent lecząc się sam na różne sposoby rzekomo opóźniał podjęcie skutecznej terapii przez lekarza.
Edit - jakoś znajome chore osoby nie miały zapisanych żadnych leków ani tego o którym piszesz. Jedynie izolacja.
4
"Terapia amantadyną może nieść za sobą jedno poważne zagrożenie dla życia i zdrowia pacjentów - dawać złudne poczucie skutecznego leczenia, powodując opóźnienie w podjęciu skutecznej terapii"
A czy ktoś może powiedzieć jaka to terapia jest stosowana u osób u których test wykazał pozytywny wynik? Poza skierowaniem na izolację?
1
@Barcanajlepszyteam No w sumie było coś podobnego i u nas - po tym jak się popisali Griezmann i Dembele, to Rakuten żądał wyjaśnień.
0
@kamilop to nie ja pisałem o ksywce, ale niedawno czytałem co ona oznacza, ale juz zapomniałem. To jakaś gra słów była
0
@msmsms Generalnie to mi to lotto, ale jeden minus tego nowego widoku w aplikacji na telefon już widzę. Jak wejdziesz w zakładkę kariery jakiegoś zawodnika, to nie widać całej nazwy klubu w jakim kiedyś grał. Widać tylko początek nazwy ale nie widać kiedy grał w rezerwach a kiedy już w pierwszym zespole. Nie da się po prostu tej nazwy rozwinąć. Mam nadzieję, że to poprawią.
1
@escarabajo Ale to nadal nie jest powód do wstydu dla Kory, tylko raczej dla niego.
0
@escarabajo Dlaczego miałaby się wstydzić? Zapewne wtedy był innym człowiekiem. Nie jej wina co się potem pozmieniało.
1
@Gall Większość Polek i Polaków nie słyszała ani o Stanowskim, ani o Najmanie, ani o tej dramie.
0
@TylkoBarca7273 Nie bardzo. Słowo legenda zachowuję jednak na naprawdę wyjątkowe osiągnięcia.
1
@Kgorecki2500 Dopiero jak zakażą nosić to wtedy się ten gen uaktywni.
7
Słyszeliście o losach Hakana Sukura? Ja teraz przypadkiem trafiłem na te wieści - https://www.sport.pl/pilka/7,64946,28092410,legenda-futbolu-jezdzi-uberem-nic-mi-nie-zostalo-zabral-wszystko.html
3
@Kurkmen Komentarze i oceny na lubimyczytać.pl są dość miarodajne.
0
@NaFazieHitman No ale u nas nawet się nie muszą kryć. Przecież takie Watergate w porównaniu do naszej afery z Pegasusem to jest jakaś popierdułka.
0
@Kgorecki2500 Nie no spoko - UE w ogóle nie wpływa na ceny energii w Polsce. UE już chyba na nic u nas nie wpływa.
1
@AmigoBlancos Czyli w Realu nadal byłby okazem zdrowia? Takie spapranie kariery złym wyborem to zrobił choćby Moriba ale na pewno nie Ramos.
1
@Sau_Ron Chciałbym aby to był Gavi.
0
@ObiwanKenobi A wypowiedź Antonio dotyczyła właśnie zakończenia kariery przez Zoumę. To, że rzucił dla jej poparcia absurdalny przykład to inna sprawa.
0
@ObiwanKenobi Nie w tym ma rację - przykład był głupi i przysłonił cały sens wypowiedzi. Bo teraz ludzie zaczynają bezsensowną dyskusję i porównują co jest gorsze - dżuma czy cholera. Skoro tak się skupiasz na przykładach to podaj mi przykład piłkarza, który został zmuszony do zakończenia kariery po jakiejś aferze, jeśli nie został prawnie skazany. Chodzi o jakieś pozaboiskowe zachowanie, które z piłką nie miało nic wspólnego. Ba - nawet taki Piszczek po aferze korupcyjnej pomimo wyroku mógł kontynuować karierę. A zrobił akurat coś związanego z piłką.
2
@norbi77 Ale czemu tylko covidowe? A co z dodatkami grypowymi itd.?
0
@Seba_89_ A co w sytuacji gdy ktoś opiekuje się osobą niepełnosprawną? Albo rolnik który hoduje zwierzęta? Państwo zapewnia obsługę tych spraw?
0
@ObiwanKenobi A po co się skupiać na tym słowie? Na niektórych to widzę, że działa jak płachta na byka. Wystarczy pominąć ten absurdalny przykład bo jest on zbędny i kieruje tą dyskusję w ślepy zaułek, ale generalnie Antonio ma rację.
0
@OsamaDembele Tzn chodziło mi o jedną i tą samą osobę - o dziecko które Aguero spłodził z córką Maradony.
0
@OsamaDembele A wiadomo coś o synie Aguero i wnuku Maradony? Interesuje się graniem w ogóle?
0
@ObiwanKenobi Przecież wcale nie o to chodziło w tej wypowiedzi. Jeśli Zouma złamał prawo to osądzić i po temacie. Jaki to ma związek z jego grą w piłkę?
0
@Peszko07 Całe szczęście, że kierowcy maja CB. No chyba, że też zagłuszą.
0
@BXOD Dzisiaj ktoś tu wrzucał coś po covidiańsku.
0
@michal26 Jeśli dwie strony na taki układ przystaną, to nikt im w to nie będzie wnikał za bardzo.
0
@michal26 Tylko po co coś takiego wprowadzać? Jeśli ktoś się na to dobrowolnie godzi to wystarczy po prostu nie ingerować w podobne stosunki międzyludzkie.
2
@michal26 Nie bardzo rozumiem co chcesz zmieniać? Nazewnictwo? Skoro nikt do pracy nie przymusza, to kto jest niby niewolnikiem?