1

To są jakieś jaja. No bez przesady. Przecież to zupełnie nie fair.

0

A tymczasem Malcolm z golem.

0

@Culer_1906 rojadirecta

0

@ElKamil Zupełnie nie kumam o czym piszesz i co mi chciałeś wytłumaczyć. Pozdro

0

@ElKamil No chyba ty, albo ktoś z twojego konta - "Po co w takim razie nie powołał Alvesa?"

0

@ElKamil Mogliśmy zarejestrować max trzech nowych graczy, wybrano Traore, Aubę i Torresa.

0

@ElKamil Alves nie zagra w pucharach bo nie jest zarejestrowany.

1

Mam tylko nadzieję, że Luuk pojawi się od razu po przerwie a nie na samą końcówkę.

0

@Cwaniak4 Niestety tak. Oby tylko nie miał żadnego urazu.

0

I tyle pożytku z tego Haalanda. Jak przychodzą kluczowe mecze, to ten leczy kontuzję. Mam nadzieję, że nie postawimy wszystkiego na jedną kartę aby tylko go sprowadzić.

1

@Janiama Barca - Napoli 0-2

0

Busquets na ławce? No to już po awansie. Xavi why?

1

@Rust_Cohle A to spoko. Mogę się za niego zabrać. Nie lubię oglądać seriali których jeszcze nie zakończyli.

0

@Rust_Cohle A już ten Dark skończyli czy jeszcze będą nowe sezony?

3

@pbilu Taksówkarze chyba dowożą takie rzeczy.

0

@Emhyr Nawet jeśli to czy serio kibice muszą jej używać?

0

@LS No to mu pomogę. Moja rada jest taka aby lepiej zapytał wujka google, bo na La Rambli to go nic dobrego poza krytyką nie czeka.

0

@LS "Ja mam wiedzę i niezbędny sprzęt, żeby takie problemy diagnozować. Ale tego nie robię. Nie opłaca się, bo mój czas jest więcej warty niż diagnostyka w serwisie". Że też chce ci się tracić tyle forsy spędzając czas na pisaniu komentarzy na La Rambli...

0

@FC1899Barca Że też nadeszły takie czasy, że człowiek po takim newsie zamiast popukać się w głowę albo uśmiechnąć, zaczyna się zastanawiać ile w tym prawdy.

0

@Azi A weź - ja już odpuszczam wszelkie newsy w tym temacie bo wszędzie kłamią i dezinformują.

0

@Emhyr Weź chłopie. Ale z tą nazwą stadionu to przesadziłeś.

1

@BART97 Pazdan.

6

@Jakchcesz Neymar odszedł, aby wyjść z cienia Messiego.

1

@bartas97 Jest darmowy pakiet office na przeglądarce edge.

0

@tbas No ale za takie zachowanie to chyba jakieś konsekwencje będą wyciągnięte?

0

@BART97 Ktoś tu już pisał o raportach wskazujących na okolice 29-31 lutego.

1

@barcelonaLM Heh. Pamiętam jeszcze jak rozdawali koncesje, to jaka batalia była o koncesję dla TV Trwam. Oni też utrzymywali, że ponoć spełniają wszystkie warunki itd. Ale ten czas leci a sytuacja zmienia się w Polsce jak w kalejdoskopie. Ciekawe co dziś w TV Trwam mówią bądź powiedzieliby na obecną sytuację z tym TVN 7.

0

@DaPidejpi Ja tam trzymam kciuki za Benficę, bo zawsze to mniejszy wstyd odpaść z drużyną która wygra rozgrywki...

0

@Simusamu10 Nie dość, że rekord z d-py, to jeszcze jakie naciąganie faktów pod tezę.

1

@KrychaFCB To jeszcze napisz ile drużyn w historii strzeliło jakąś głowę bramką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?