I tyle pożytku z tego Haalanda. Jak przychodzą kluczowe mecze, to ten leczy kontuzję. Mam nadzieję, że nie postawimy wszystkiego na jedną kartę aby tylko go sprowadzić.
@LS "Ja mam wiedzę i niezbędny sprzęt, żeby takie problemy diagnozować. Ale tego nie robię. Nie opłaca się, bo mój czas jest więcej warty niż diagnostyka w serwisie". Że też chce ci się tracić tyle forsy spędzając czas na pisaniu komentarzy na La Rambli...
@FC1899Barca Że też nadeszły takie czasy, że człowiek po takim newsie zamiast popukać się w głowę albo uśmiechnąć, zaczyna się zastanawiać ile w tym prawdy.
@barcelonaLM Heh. Pamiętam jeszcze jak rozdawali koncesje, to jaka batalia była o koncesję dla TV Trwam. Oni też utrzymywali, że ponoć spełniają wszystkie warunki itd. Ale ten czas leci a sytuacja zmienia się w Polsce jak w kalejdoskopie. Ciekawe co dziś w TV Trwam mówią bądź powiedzieliby na obecną sytuację z tym TVN 7.
1
To są jakieś jaja. No bez przesady. Przecież to zupełnie nie fair.
0
A tymczasem Malcolm z golem.
0
@Culer_1906 rojadirecta
0
@ElKamil Zupełnie nie kumam o czym piszesz i co mi chciałeś wytłumaczyć. Pozdro
0
@ElKamil No chyba ty, albo ktoś z twojego konta - "Po co w takim razie nie powołał Alvesa?"
0
@ElKamil Mogliśmy zarejestrować max trzech nowych graczy, wybrano Traore, Aubę i Torresa.
0
@ElKamil Alves nie zagra w pucharach bo nie jest zarejestrowany.
1
Mam tylko nadzieję, że Luuk pojawi się od razu po przerwie a nie na samą końcówkę.
0
@Cwaniak4 Niestety tak. Oby tylko nie miał żadnego urazu.
0
I tyle pożytku z tego Haalanda. Jak przychodzą kluczowe mecze, to ten leczy kontuzję. Mam nadzieję, że nie postawimy wszystkiego na jedną kartę aby tylko go sprowadzić.
1
@Janiama Barca - Napoli 0-2
0
Busquets na ławce? No to już po awansie. Xavi why?
1
@Rust_Cohle A to spoko. Mogę się za niego zabrać. Nie lubię oglądać seriali których jeszcze nie zakończyli.
0
@Rust_Cohle A już ten Dark skończyli czy jeszcze będą nowe sezony?
3
@pbilu Taksówkarze chyba dowożą takie rzeczy.
0
@Emhyr Nawet jeśli to czy serio kibice muszą jej używać?
0
@LS No to mu pomogę. Moja rada jest taka aby lepiej zapytał wujka google, bo na La Rambli to go nic dobrego poza krytyką nie czeka.
0
@LS "Ja mam wiedzę i niezbędny sprzęt, żeby takie problemy diagnozować. Ale tego nie robię. Nie opłaca się, bo mój czas jest więcej warty niż diagnostyka w serwisie". Że też chce ci się tracić tyle forsy spędzając czas na pisaniu komentarzy na La Rambli...
0
@FC1899Barca Że też nadeszły takie czasy, że człowiek po takim newsie zamiast popukać się w głowę albo uśmiechnąć, zaczyna się zastanawiać ile w tym prawdy.
0
@Azi A weź - ja już odpuszczam wszelkie newsy w tym temacie bo wszędzie kłamią i dezinformują.
0
@Emhyr Weź chłopie. Ale z tą nazwą stadionu to przesadziłeś.
1
@BART97 Pazdan.
6
@Jakchcesz Neymar odszedł, aby wyjść z cienia Messiego.
1
@bartas97 Jest darmowy pakiet office na przeglądarce edge.
0
@tbas No ale za takie zachowanie to chyba jakieś konsekwencje będą wyciągnięte?
0
@BART97 Ktoś tu już pisał o raportach wskazujących na okolice 29-31 lutego.
1
@barcelonaLM Heh. Pamiętam jeszcze jak rozdawali koncesje, to jaka batalia była o koncesję dla TV Trwam. Oni też utrzymywali, że ponoć spełniają wszystkie warunki itd. Ale ten czas leci a sytuacja zmienia się w Polsce jak w kalejdoskopie. Ciekawe co dziś w TV Trwam mówią bądź powiedzieliby na obecną sytuację z tym TVN 7.
0
@DaPidejpi Ja tam trzymam kciuki za Benficę, bo zawsze to mniejszy wstyd odpaść z drużyną która wygra rozgrywki...
0
@Simusamu10 Nie dość, że rekord z d-py, to jeszcze jakie naciąganie faktów pod tezę.
1
@KrychaFCB To jeszcze napisz ile drużyn w historii strzeliło jakąś głowę bramką.