1

@LambiPL Tak się losy potoczyły. Moja babcia razem z rodziną wyemigrowała do Polski po wojnie, dziadek gdy wrócił z Syberii pojechał za nią, a reszta tam została bo nie chcieli wyjeżdżać. Dziadek podobno też by tam został, gdyby jednak nie pojechał do Polski za dziewczyną, a i to dopiero za jakiś czas to zrobił. Tak dziwnie się pisze, że ktoś wtedy wyjechał do Polski. Dla nich te tereny przed wojną to przecież też była Polska.

2

@AdamaTraore Bardziej by jednak zabolało Europę gdyby Rosja odcięła ich od swoich surowców. Oczywiście zakładając scenariusz w którym Rosja mogłaby sobie na to pozwolić.

1

@LambiPL To teraz pomyśl jak się żyje na Białorusi,skoro z listów jakie otrzymałem od rodziny, która tam żyje wynika zadowolenie z tego, że chłopak dostał pracę w Rosji, bo żyją niedaleko granicy. Tam to jest odbierane jakby u nas ktoś wyjechał na Zachód i tam się dorabiał.

0

@OsamaDembele W sensie, że jak odpadniemy z baraży na mundial?

0

@OsamaDembele To Barca ma grać w tej lidze czy kogo masz na myśli stosując określenie "zagramy"?

2

@Bykunn Takie wrażenie może być złudne, bo pieniądze przez cały czas są wycofywane i wymieniane na nowe egzemplarze. Ale to, że masowy dodruk pieniądza trwa na całym świecie to nie jest przecież wiedza tajemna, tylko oficjalne informacje.
Edit - ciekawy artykuł opisujący ten proces w praktyce.
https://spidersweb.pl/bizblog/dodruk-pieniedzy-nbp/

1

@Bykunn Samo rozdawanie pieniędzy nie obniża ich wartości tak bardzo jak ich dodruk.

0

@OsamaDembele UEFA nie organizuje żadnej ligi konfederatów.

0

@OsamaDembele A co to za liga?

4

@Kgorecki2500 No chyba jasne, że nie robi tego dla zabawy. Ale negocjacje z odbezpieczonym pistoletem w ręku dają mu istotną przewagę.

0

@busquets5 Nie wybiegaj myślami za daleko. W obecnej sytuacji należy się skupiać na każdym pojedynczym meczu z myślą o zapewnieniu sobie miejsca w top 4. A co z tego wyjdzie to pod koniec sezonu się zobaczy

0

@Mns21 Ale co tu jest do rozumienia? W futbolu sympatie i antypatie tworzą się pod wpływem różnych emocji. Tego nie da się przełożyć na logikę, tyko trzeba to przyjąć do wiadomości i tyle.

0

@buszmen A co masz szklaną kulę? Czy magiczna sitko do odsiania dezinformacji?

0

@tomcruise Sugerujesz,że wybiliby każdego żołnierza co do jednego?

0

@buszmen No chyba jednak nie.

0

@Mixtape Dlaczego tak uważasz? Spotkało cię coś przykrego? Oczywiście bez szczegółów.

0

@Nazio87 Zależy kto i w jakim celu

0

@vangoor Masz jego numer telefonu? Wrzuć gdzieś do jakiejś gazety ogłoszenie ze śmiesznie niską ceną na jego numer niech mu wydzwaniają dzień i noc.

0

@GeneralXavi Obie strony sieją propagandę, a o czym rozmawiają za zamkniętymi drzwiami to nikt postronny się i tak nie dowie.

0

@Ibarbo69 Barca, Alaves i Celta Vigo

8

@Joe_Pesci Wróżenie z fusów. Wiem tylko, że trzymam za niego mocno kciuki.

0

@draxidox Wbrew pozorom to nie jest taka oczywista sprawa z tym hymnem i takie pomyłki się już zdarzały i nie tylko u nas - https://www.wprost.pl/swiat/10042528/hymn-z-czasow-iii-rzeszy-podczas-turnieju-tenisowego.html
Oczywiście wstyd dla organizatorów.

0

@panczo No w Lipsku to już raczej nie, choć różnie się losy piłkarzy toczą. Tak czy inaczej trzymam kciuki za tego "syna marnotrawnego", aby mu się w głowie poukładało.

0

@MESSIah16 A to Polska podobno staje się autorytarnym krajem....

0

@KrychaFCB Obopólny interes. Tyle, że ja nie znam ani tego typa, ani nawet jego personaliów, jedynie samo zdarzenie kojarzę.

0

@sergio5 Chciał go sprowokować aby go kopnął?

0

@panczo Poczekajmy jeszcze trochę, a pozamyka. Zobaczycie.

1

@Kusco15 Dobra informacja to ta, że w ogóle dopuszcza do siebie myśl o niepowodzeniu.

2

@BART97 Nie wiem z jakiego źródła masz te info, ale trzeba przyznać, że coś w tym musi być.

0

@chavez W brutalny sposób to odszedł Suarez, albo musiał zakończyć karierę Aguero. Ale Messi? Bez przesady.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?