La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1546 Culés

2

5

@draxidox no już wraca do normy :D zawsze jak pamiętam bylo tak że przy długich kredytach oddawalo się 2x więcej niż się pożyczalo. Tylko problem bo to dalej będzie rosło

2

@Bykunn przy takiej inflacji trudno żeby nie rosło

4

@mekston jasne, ja nawet twierdzę że powinno. Nie ma w tym momencie wyjścia. Oczywiście dodatkowo wypadało by inne działania wprowadzić np nie rozdawać gór pieniedzy obniżając ich wartość

1

@Bykunn Samo rozdawanie pieniędzy nie obniża ich wartości tak bardzo jak ich dodruk.

0

@maroon No tak to prawda, jeśli mielibyśmy gdzieś jakieś magiczne rezerwy (albo kasę przekierowali z innego źródła, gdzie jest głupio wydawana) to spoko ;) Tylko nawet płacąc gotówką widać (a przynajmniej ja mam takie wrażenie) że stosunek starych do nowych banknotów się zmienił na korzyść tych prosto z drukarni :D

2

@Bykunn Takie wrażenie może być złudne, bo pieniądze przez cały czas są wycofywane i wymieniane na nowe egzemplarze. Ale to, że masowy dodruk pieniądza trwa na całym świecie to nie jest przecież wiedza tajemna, tylko oficjalne informacje.
Edit - ciekawy artykuł opisujący ten proces w praktyce.
https://spidersweb.pl/bizblog/dodruk-pieniedzy-nbp/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?