@agrad0 Hitler też pogardzał stanem radzieckich czołgów i wolał swoje nowoczesne,a potem te przestarzałe jechały i było je łatwo naprawić, a jego nowoczesne stały unieruchomione.
@Kurkmen Zakładam że jeśli sytuacja się unormuje to ci ludzie w większości wrócą do siebie. Jak się nie unormuje czyli Rosja zajmie Ukrainę , to za rok może już i Polski nie być.
@KaJoFCB Jasne, że tak. Może ignorować piasek w trybach maszyny i zniszczenia jakie w niej powoduje. Ale im bardziej oddalają się przez to jego plany i zamiary tym bardziej go to wnerwia.
@D10SLEO Na USA za bardzo nie liczę. Ale na kraje z regionu, którym Rosja już nawet jawnie grozi - Szwecja, Finlandia,a najbardziej Turcja.Być może też Wlk Brytania. Te kraje powinny zainterweniować.
@kuz Mi to się w pale nie mieści jak ci ludzie mogą to robić. Przecież większości jednak by ręka zadrżała. Co innego strzelać do żołnierzy czy zdobywać kluczowe obiekty. Co innego się pomylić podczas tych działań. Ale celowo z premedytacją strzelać do cywili?
@Kusco15 Meksykańskie to nie dziwią. Sami też możemy mieć mylne postrzeganie na temat konfliktów na drugim końcu świata. No ale bułgarskie to już coś dziwnego.
@jedrek7000 Bez przesady z tym linczem - wystarczy taka sankcja,żeby ich nie wpuścić do kraju i walkower. Precedens już znamy - Mchitaryan. UEFA wtedy nawet nie zareagowała.
0
@ferdas_rawa Tak czy siak Polska wyjdzie na tym najgorzej jak się tak potoczą sprawy.
0
@agrad0 Hitler też pogardzał stanem radzieckich czołgów i wolał swoje nowoczesne,a potem te przestarzałe jechały i było je łatwo naprawić, a jego nowoczesne stały unieruchomione.
0
@BART97 Już mają kilka takich symboli.
0
@konrad1661 Rozumiem, że to 20-30 % z tych które są tam zgrupowane, a nie z całej rosyjskiej armii.
0
@Vebrol Niemców nie trzeba. Do wojny się nie garną a i wojsko mają stosunkowo słabe.
0
@hayek Akurat też graniczymy z Białorusią, więc w pewnym sensie jakaś liczba tych żołnierzy jest też przy naszej granicy.
0
@Kurkmen Może to robić bo pewnie nie jest tak uzależniona od rosyjskich surowców jak choćby Niemcy.
0
@BarcaaVEB Pewnie sami spuścili i sprzedali za wódkę Białorusinom. To samo w Czeczenii robili.
0
@Bykunn Nie wiem czy zmuszą, ale na pewno możliwość wyjazdu będzie znacznie utrudniona.
1
@kaamil1910 Dokładnie. Niektórzy myślą, że w razie kryzysu to wsiądą w auto i wyjadą jakby nigdy nic.
1
@Wychowanek Zapytaj u nas losowych ludzi na ulicy to nawet nie będą znali różnicy między AK a AL.
0
@Kubix93 Postrzeganie na te sprawy zmienia się w obliczu tej sytuacji chyba u każdego.
0
@Kurkmen Zakładam że jeśli sytuacja się unormuje to ci ludzie w większości wrócą do siebie. Jak się nie unormuje czyli Rosja zajmie Ukrainę , to za rok może już i Polski nie być.
1
@Arkon Chamberlain by Putina zaprosil do stołu i podpisał co ten mu podsunie.
2
@KaJoFCB Nie do zamknięcia, tylko zerwali z nimi umowy. Choć być może to jedno i to samo.
0
@Qexi Na szczęście to jednostkowe przypadki bez większego odzewu.
0
@KaJoFCB Jasne, że tak. Może ignorować piasek w trybach maszyny i zniszczenia jakie w niej powoduje. Ale im bardziej oddalają się przez to jego plany i zamiary tym bardziej go to wnerwia.
1
@Emhyr Co masz na myśli?
4
@puyol_presidend5 Zestawianie wymienionych osób z wcześniej wymienionymi zbrodniarzami.
5
@Emhyr Nadal to tylko gadanie póki co.
8
@sebo939 Odchodzi od zmysłów niczym Hitler pod koniec wojny.
0
@D10SLEO Na USA za bardzo nie liczę. Ale na kraje z regionu, którym Rosja już nawet jawnie grozi - Szwecja, Finlandia,a najbardziej Turcja.Być może też Wlk Brytania. Te kraje powinny zainterweniować.
0
@AllBundy Wojna polsko-polska.
4
@Albatros Żałosne.
0
@tobiasson92 Czyli rozumiem, że traktora rolniczego skoro w ogóle nie jest ujęty w tym komunikacie już nie można zatankować?
10
@parpe Teraz pomyślcie sobie gdzie byśmy dziś byli gdyby Polska nie wykorzystała szansy i osłabienia Rosji aby wstąpić do NATO.
1
@kuz Mi to się w pale nie mieści jak ci ludzie mogą to robić. Przecież większości jednak by ręka zadrżała. Co innego strzelać do żołnierzy czy zdobywać kluczowe obiekty. Co innego się pomylić podczas tych działań. Ale celowo z premedytacją strzelać do cywili?
2
@Kusco15 Meksykańskie to nie dziwią. Sami też możemy mieć mylne postrzeganie na temat konfliktów na drugim końcu świata. No ale bułgarskie to już coś dziwnego.
0
@osa91 Dokładnie - ciężko powiedzieć co będzie w hipotetycznej sytuacji, ale ta sytuacja jednak zmienia postrzeganie.
0
@jedrek7000 Bez przesady z tym linczem - wystarczy taka sankcja,żeby ich nie wpuścić do kraju i walkower. Precedens już znamy - Mchitaryan. UEFA wtedy nawet nie zareagowała.