La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1389 Culés

1

Będzie szczyt Biden Putin. Co by nie mówić, sukces dyplomacji Francji i Macrona
Edit: Do spotkania dojdzie tylko w przypadku braku inwazji Rosji na Ukrainę w następnych dniach.


2

@barcelonaLM Putin wodzi wszystkich za nos i zaatakuje w najmniej oczekiwanym momencie.

0

@barcelonaLM Myślisz że obejdzie się bez ataku?

1

@barcelonaLM Edit2: Biały Dom nie potwierdza jeszcze uczestnictwa Bidena w szczycie.

0

@Encore Wszystko zależy od tych rozmów, prawdopodobnie ostatniej szansy, dzisiaj rozmowy przy OBWE, teraz zapowiedź rozmów Rosja USA chociaż dokładnie nie wiadomo kiedy. To by też odwlekało inwazję o kolejny tydzień, dwa tygodnie co przy takiej mobilizacji armii jest bardzo kosztowne.

1

@barcelonaLM nigdy do zadnej inwazji mialo nie dosc

3

@amanter Jasne. Putin ot tak wydaje pieniądze na utrzymanie ponad 100tys. żołnierzy w gotowości.

4

@Kgorecki2500 No chyba jasne, że nie robi tego dla zabawy. Ale negocjacje z odbezpieczonym pistoletem w ręku dają mu istotną przewagę.

0

@barcelonaLM przehandlują Ukrainę tak jak Sudety w 38

0

@Cvzx tak, ale nie całą. Tylko wschodnią. A Putin koniec końców weźmie całą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?