La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1046 Culés

6

Boris Johnson: Wielka Brytania zaoferowała NATO możliwość wysłania sił brytyjskich do Europy.
Premier UK rozkazał także siłom zbrojnym UK przygotowanie się na rozmieszczenie w całej Europie.

Widać, że Wielka Brytania i USA w kwestii Ukrainy grają w inną grę niż Unia, czy Francja, Niemcy.

2

@barcelonaLM Opcja atlantycka zawsze trzeźwiej myślała o ruskich, może dlatego, że są daleko od nich.

1

@RosjaninBut Ale Zelensky i Ukraina starają się nie dolewać benzyny do ognia. Taka narracja UK i USA, że wojna może być nieuchronna tylko osłabia gospodarkę Ukrainy. Z drugiej strony bierna postawa Niemiec też jest zła. Już raz w ostatnich miesiącach wywiad amerykański się mocno przejechał - oczywiście mowa o Afganistanie

1

@barcelonaLM A jaki interes miała Ameryka siedzieć w Afganistanie? Oni stracili twarz bo załatwili to jak partacze, ale sama decyzja wyjścia była dobra. Nie zdziwię się jak za jakiś czas się okaże, że tak jak kiedyś opłacają talibów aby ci podgryzali Rosję. Burzliwy los Afganistanu wcale nie jest zły dla Ameryki.

0

@maroon Dotykasz innej kwestii, ja mówię o tym, że wywiad amerykański miał całkowicie złe dane nt. skali i postępu ofensywy Talibów, przez co musieli się tak szybko ewakuować i pewnie przez to też wielu ludzi straciło szansę na ucieczkę.

0

@barcelonaLM Tylko od kiedy wywiad przejmuje się losem ludzi?

0

@barcelonaLM Porównywanie "postawy Niemiec", czyli blokowania pomocy militarnej dla Ukrainy w obliczu wojny, do narracji USA o możliwym konflikcie, jest mocno nie na miejscu.
To jest inny kaliber negatywnych działań.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?