La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1554 Culés

13

Nieźle się bawią na Złotych Globach xD "Gdy okazało się, że w gremium przyznającym Złote Globy nie zasiada ani jedna czarnoskóra osoba, gwiazdy odmówiły pojawienia się na rozdaniu nagród."
https://www.vogue.pl/a/zlote-globy-2022-rozdanie-nagrod-bez-gwiazd

10

@PatrychoO Banda pajaców - jechać z nimi do końca i nie uginać się. Nie chcą to won. Już mają Oscary uzależnione od różnych wydumanych kryteriów

konto usunięte

10

@PatrychoO To złote Globy rozdaje się za to kto ma jaki kolor skóry, czy kto jak dobrym jest aktorem xD?
Ta nadpoprawność w USA to jest już chora, kolega jest w połowie Amerykaninem był chyba rok temu w USA na wymianie, wygrał z jakimś czarnoskórym w kosza i zrobił jakiś gest, potem został wezwny na dywanik do dyrektora bo ten gest był obraźliwy, a on nawet nie miał o tym pojęcia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?