La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 951 Culés

16

Ciekawe czy całujący herb Sergi Sweat Face Roberto obniży, jak nie to niech sobie idzie do Andresa do Kobe pograć, w sumie obecnie w tej dyspozycji tylko tam się nadaje :D

2

@Coutinho007 Niech on doczeka do końca kontraktu i będzie po temacie

1

@maroon Jakoś nie odczuwam nawet jego braku a nawet w sumie obecnie to nie ma on za kogo zbytnio grać w obecnej dyspozycji. Koleś nigdy nie był ani technikiem, ani kreatorem, ani dynamiczny, ani nie atakował jakoś wybitnie, ani nie bronił, generalnie on nie ma żadnej takiej jednej cechy wyróżniającej, wszystko na poziomie przeciętnym jest obecnie o ile nie słabym.

4

@Coutinho007 dlaczego Roberto miałby cokolwiek obniżać? Już nie pamiętasz jego bramki z PSG albo tego rajdu z Realem?

Tak się traktuje legendy?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?