0

@tbas No taa - już wyszedł raz Puda na konferencję i jego receptą na wysokie ceny nawozów było to aby rolnicy stosowali nawozy naturalne. On chyba żył w przekonaniu, że do tej pory te nawozy naturalne dziwnym sposobem ulatniały się do atmosfery.

1

@Ingiel Pewien jesteś,że zyska? Bo ja jestem pewien, że koszty Nowego Ładu, które poniosą firmy i osoby w które on uderzy zostaną i tak przerzucone na usługi i produkty.

1

@Zoker Brawa dla Putina.

0

@Emhyr Pomarzyć można - choć jednak nie każdy trener klubowy sprawdza się jako selekcjoner. I odwrotnie zresztą też.

0

@Emhyr Ernestowi głowy nie zawracaj - on niech się spokojnie szykuje na baraże z repką Polski.

0

@Stanio87 Jakąś minimalną stawkę wyliczoną na podstawie średnich wynagrodzeń GUS. A jak nie zapłaci bo go nie stać to zakaz prowadzenia pojazdów na określony czas.

0

@Vaven Są kraje w których to zdaje egzamin. Kwestia tego jak to konkretnie się zapisze. Skoro ktoś ma duże zarobki to więcej zapłaci - właśnie temu ma służyć to rozwiązanie. Bo obecnie jak ktoś zarabia dużo to mandaty są dla niego śmiesznie niskie. A chodzi o to aby każdego uderzyło podobnie po kieszeni.

0

@Jakchcesz Dlatego trzymam kciuki za to aby grał w większej ilości meczów, skoro i tak się nigdzie stąd nie rusza.

0

@DonMatteo901 Czyli nadal kwestia sporna - dla jednego dużo, dla drugiego mało. Dopóki wysokość mandatów nie będzie proporcjonalna do zarobków to zawsze to będzie niesprawiedliwe.

0

@Messibestplayerintheworld W tym ostatnim meczu gdy wystąpił wcale nie zagrał źle. I to po takiej przerwie od gry.

0

@Jakchcesz No raczej nie - bo można wydać tylko 25 procent tego co się zwolni. Czyli z 20 mln będzie to pensja 5 mln. Na jednego - dwóch wystarczy.

0

@FC1899Barca Na miejscu Samuela olałbym taką ofertę. A do tego liczę, że Xavi da mu jednak więcej szans i jeszcze będzie z niego pociecha.

0

@SkyWalkerr To jest pewne. Stąd te ograniczenia w przesyle gazu. Putin chce zmusić Europę aby nie reagowała, bo całkiem zakręci kurek. Do tego Biden na stołku prezydenta - przecież to kpina i zachęta dla Putina do zdecydowanych działań.

0

@Katalonbar Roberto. Mingueza to przyszłość Barcy.

0

"Abde zdaje sobie sprawę, że dla jego rozwoju najlepsze byłoby odpuszczenie reprezentacyjnego turnieju" - taa jasne. Bo występ na turnieju nie wpłynie zupełnie na jego rozwój. Szansę na zdobycie takiego doświadczenia ma się raz na kilka lat. No chyba, że woli grac dla Hiszpanii - to już on sam powinien wiedzieć lepiej który kraj ma w sercu. Mam nadzieję, że nie dokona tego wyboru patrząc pod katem kariery, tylko wybierze ten kraj który naprawdę chce reprezentować.

1

@Dawid445 Jeśli wolisz tajemniczą kryminalną historię wraz z nieśpieszną fabułą,z akcją na odludziu to polecam - https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4965292/z-dala-od-swiatel
Polecam też cykl książek o detektywie Cormoranie Strike'u od autorki Harrego Pottera pisane pod pseudonimem - https://lubimyczytac.pl/cykl/251/cormoran-strike
Polecam też tą serię - z niecierpliwością czekam na kolejne tomy - https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4887089/witajcie-w-puppet-show
Jeśli odpowiada ci dość mroczny kryminał w którym nie ma czarnobiałych bohaterów i zarówno gnidy maja swoje lepsze dni i czynią dobro, jak i ci z reguły dobrzy, którzy czasem czynią zło, a czasem odwracają wzrok i udają ze nic nie widza to polecam ksiązki Wojciecha Chmielarza, a zwłaszcza tą serię - https://lubimyczytac.pl/cykl/1541/jakub-mortka
Idąc w tym kierunku - pisarz z naprawdę chorą wyobraźnią - opisy tortur i morderstw bardzo brutalne, ale akcja naprawdę wciągająca - https://lubimyczytac.pl/cykl/7968/ludivine-vancker
I aby zakończyć bardziej pozytywnym akcentem to polecam także serię o trochę innej tematyce niż kryminał, choć są tu też takie akcenty, a akcja dzieje się w Barcelonie - https://lubimyczytac.pl/cykl/10776/cmentarz-zapomnianych-ksiazek

5

@Matt_i1992 Skoro wszystko jest pod kontrolą, a ludzie przejdą to łagodnie to czemu premier panikuje i straszy ludzi?

0

@kamilo0066 A byli w czołówce jeśli chodzi o procent zaszczepionego społeczeństwa. Co poszło nie tak?

0

@mindbender84 Jest taka opcja ignoruj i masz spokój z tymi treściami, które ci nie odpowiadają. Polecam.

0

@ProMILs Pisali że limit pozwala wydać tylko 1/4 zaoszczędzonej kasy więc nie sądzę aby samo odejście Aguero wystarczyło,skoro niedawno pisali, że sytuacja z Aguero ułatwi zarejestrowanie Alvesa. A on ponoć gra za minimalną pensję. Musieli być bardziej kreatywni w tej księgowości.

1

@hayek No i już mi się nie podoba. Nie podoba mi się...

1

@Kusco15 A co na to wszystko nasza jedyna legalna głowa państwa w myśl konstytucji kwietniowej - Jan Zbigniew Potocki? Xd.

0

@Sau_Ron Polska, Białoruś i Ukraina No i Węgry jeszcze. No i Gruzja. Chyba tyle.

0

@Emhyr Sam jestem tego ciekaw jakich fikołków dokonali aby oszukać limit.

0

@kuz Oj Rozpowszechnianie fake newsów jest nieetyczne.

10

@kuz "Cejrowski w 2008 roku zrezygnował z polskiego obywatelstwa i przyjął paszport Ekwadoru. – Nie chcę być obywatelem Unii Europejskiej, a polskie obywatelstwo narzuca przynależność do Unii w pakiecie – oświadczył Cejrowski."
Skąd ta teoria jakoby to szczepienia miały być tym powodem?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kusco15 A nawet niech sobie kłamie i zmyśla bajki na poczekaniu. Ja nie życzę sobie państwa, które przymusem dba o moje bezpieczeństwo. Sam o to zadbam. Jeśli ktoś taki jak Korwin z jakichś wydumanych powodów dąży do urzeczywistnienia wizji państwa zgodnej z moją to nie muszę mu ufać i wierzyć w te argumenty aby go popierać.

1

@draxidox Cóż - kasy do grobu nie zabierzesz. Lepiej wydać bo inaczej inflacja ją zeżre, a Sylwester bez fajerwerków to jak kobiece łono bez włosów. Niektórzy takie preferują, ale to ich sprawa.

1

@DaPidejpi Za Chiny Ludowe nie chcę aby moja noga stanęła na tym dzikim kontynencie. Nie ma opcji aby tam pojechał a już w ogóle abym tam zamieszkał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?