@kejdzi Nikt z nas nie widział tej umowy więc po co te kłótnie? Może mu się należało, a może nie Ważne, że rozstał się z klasą i tyle. Nawet jeśli wedle umowy klub nie musiałby mu płacić, a jedna czy druga strona poszłaby do sądu to byłaby to porażka pod względem wizerunkowym. Fajnie, że udało się tego uniknąć.
J. K. Rowling parafrazuje cytat z Orwella z okazji przyjęcia idiotycznych, urągających rozumowi i logice przepisów w Szkocji - "Wojna to pokój. Wolność to niewola. Ignorancja to siła. Posiadające penisa indywiduum, które cię zgwałciło, to kobieta" Edit - cytat odnosi się do tych faktów - "szkocka policja zapowiedziała, że będzie rejestrować gwałty popełnione przez sprawców identyfikujących się jako kobiety w zgodzie z ich życzeniem. Nawet, jeśli będą jeszcze przed oficjalnym zakończeniem procesu o zmianę płci."
@Remi70 Gdyby chociaż kasę dawali... Nie mówię, żeby to całkiem usunąć, ale przepisy powinny być tak skonstruowane, aby przynajmniej ludzie nic na tym nie tracili finansowo. A znam osobiście przypadek, gdzie zburzono dom a właściciel dostał dosłownie grosze.
@Kgorecki2500 Ogólnie prawo wywłaszczeniowe w Polsce jest tak kulawe i niesprawiedliwe, że aż zęby bolą. Wiele złego w tym zakresie to efekt Euro 2012 i przepisy które na szybko wprowadzono po to aby wyrobić się w terminie.
Taka informacja - "W dniu wczorajszym jak wynika z komunikatu zamieszczonego na swoim fanpage przez Prof. Krzysztofa J. Filipiaka Uczelnia Medyczna im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie została wezwana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki do natychmiastowego zaprzestania stosowania segregacji sanitarnej i umożliwienia nauki wszystkim studentom, a nie tylko tym którzy okażą nieuprawnionemu organowi paszport covidowy lub wynik testu."
@Guevara Żegnam. Z początku nie zauważyłem, że odpisuję dla kolejnego multikonta więc opcja ignoruj już w użyciu. Do zobaczenia po kolejnym banie pod inną nazwą jaką przyjmiesz.
@masq Nawet 100 procent zaszczepienia w społeczeństwie nie chroni przed szaleństwem władz w serwowaniu obostrzeń. Tak czy siak darmowe usługi na rzecz koncernów to byłoby czyste frajerstwo.
@Guevara Nie trzeba mieć, ale dlaczego jedna firma, która zarabia m.in. na świadczeniu usług reklamowych ma świadczyć takie usługi innej firmie za darmo? Nie pamiętam co prawda jak to było z promowaniem Unicefu, ale Unicef to nie była firma tylko organizacja.
@konrad1661 No przecież umarła na covid - tylko, że to nie ona była chora, ale na covid choruje system, a powikłania wystąpiły w mózgu ludzi którzy za to odpowiadają.
@Jestjakjest Nie chcę aby gdziekolwiek odchodził z Bayernu, bo trzymam kciuki za to aby pobił rekord wszechczasów Bundesligi w liczbie strzelonych bramek. Według transfermarkt brakuje mu 70 goli do pierwszego miejsca, więc szanse istnieją.
@betonito Nadal śmiem twierdzić, że nawet gdyby stworzyć ranking uzależniający poziom zawodnika i jego zarobki to Umtiti nie załapałby się do czołówki tych najgorszych zawodników w historii Barcy.
@macio_944 Podobno herbata w torebkach wcale nie została stworzona do tego celu aby ją w ten sposób zaparzać, ale leniwym ludziom nie chciało się ich rozrywać i tak to już zostało.
@betonito Nie przesadzaj Były większe sportowe kaleki w naszym klubie, co prawda nie z takimi kontraktami. W ostatnim meczu całkiem poprawnie zagrał i to po takiej przerwie od gry.
0
@MrPGG 3,5 mln i zmienne za pół roku? Trochę sporo jak dla zawodnika w tym wieku, który grzeje ławę
0
@kejdzi Nikt z nas nie widział tej umowy więc po co te kłótnie? Może mu się należało, a może nie Ważne, że rozstał się z klasą i tyle. Nawet jeśli wedle umowy klub nie musiałby mu płacić, a jedna czy druga strona poszłaby do sądu to byłaby to porażka pod względem wizerunkowym. Fajnie, że udało się tego uniknąć.
3
J. K. Rowling parafrazuje cytat z Orwella z okazji przyjęcia idiotycznych, urągających rozumowi i logice przepisów w Szkocji - "Wojna to pokój. Wolność to niewola. Ignorancja to siła. Posiadające penisa indywiduum, które cię zgwałciło, to kobieta"
Edit - cytat odnosi się do tych faktów - "szkocka policja zapowiedziała, że będzie rejestrować gwałty popełnione przez sprawców identyfikujących się jako kobiety w zgodzie z ich życzeniem. Nawet, jeśli będą jeszcze przed oficjalnym zakończeniem procesu o zmianę płci."
0
Na TVP Historia leci właśnie program z udziałem dr Bartosiaka, jeśli kogoś interesuje.
1
@Remi70 Gdyby chociaż kasę dawali... Nie mówię, żeby to całkiem usunąć, ale przepisy powinny być tak skonstruowane, aby przynajmniej ludzie nic na tym nie tracili finansowo. A znam osobiście przypadek, gdzie zburzono dom a właściciel dostał dosłownie grosze.
2
@Kgorecki2500 Ogólnie prawo wywłaszczeniowe w Polsce jest tak kulawe i niesprawiedliwe, że aż zęby bolą. Wiele złego w tym zakresie to efekt Euro 2012 i przepisy które na szybko wprowadzono po to aby wyrobić się w terminie.
3
Taka informacja - "W dniu wczorajszym jak wynika z komunikatu zamieszczonego na swoim fanpage przez Prof. Krzysztofa J. Filipiaka Uczelnia Medyczna im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie została wezwana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki do natychmiastowego zaprzestania stosowania segregacji sanitarnej i umożliwienia nauki wszystkim studentom, a nie tylko tym którzy okażą nieuprawnionemu organowi paszport covidowy lub wynik testu."
0
@sokot Wyrabianie sobie zdania na podstawie jednego artykułu na dodatek napisanego z błędami może być zwodnicze. Tylko to mam na myśli.
0
@sokot Nie znając okoliczności ciężko się wypowiedzieć w tym temacie.
2
@patry295 No raczej, bo z lewej sto razy lepiej wygląda.
2
@ObiwanKenobi Sam podajesz link do artykułu i piszesz, że w mediach cisza?
0
@Guevara Żegnam. Z początku nie zauważyłem, że odpisuję dla kolejnego multikonta więc opcja ignoruj już w użyciu. Do zobaczenia po kolejnym banie pod inną nazwą jaką przyjmiesz.
0
@masq Nawet 100 procent zaszczepienia w społeczeństwie nie chroni przed szaleństwem władz w serwowaniu obostrzeń. Tak czy siak darmowe usługi na rzecz koncernów to byłoby czyste frajerstwo.
1
@Dankhog A to ja zrozumiałem, że ex piłkarze Barcy. To w takim razie
1. Pepe (tylko nie wiem czy on już skończył karierę)
2. Figo.
3. Kahn.
0
@Krystian1588 1. Messi 2. Neymar 3.Figo.
0
@Guevara Nie trzeba mieć, ale dlaczego jedna firma, która zarabia m.in. na świadczeniu usług reklamowych ma świadczyć takie usługi innej firmie za darmo? Nie pamiętam co prawda jak to było z promowaniem Unicefu, ale Unicef to nie była firma tylko organizacja.
2
@semafor A co mają jakąś umowę z którymś z koncernów?
0
@dziaraka Jakaś klątwa tkwi nad ostatnimi trenerami Barcy
9
@Kusco15 Co za demagogia. Już większych głupot nie czytałem od czasów słynnego "wina Tuska".
11
@konrad1661 No przecież umarła na covid - tylko, że to nie ona była chora, ale na covid choruje system, a powikłania wystąpiły w mózgu ludzi którzy za to odpowiadają.
0
@Jestjakjest Nie chcę aby gdziekolwiek odchodził z Bayernu, bo trzymam kciuki za to aby pobił rekord wszechczasów Bundesligi w liczbie strzelonych bramek.
Według transfermarkt brakuje mu 70 goli do pierwszego miejsca, więc szanse istnieją.
0
@Pawel13sz No i super. Szkoda aby marnował swoją karierę na ławce. Mam nadzieję, że jeszcze utrze nosa wszystkim hejterom.
5
@Barca1992 Banda faszystów - bez zdecydowanego protestu nic do nich nie dotrze.
0
@betonito Nadal śmiem twierdzić, że nawet gdyby stworzyć ranking uzależniający poziom zawodnika i jego zarobki to Umtiti nie załapałby się do czołówki tych najgorszych zawodników w historii Barcy.
0
@Witekk10 Faktycznie. Mam nadzieję,że się po mnie nie przejedziesz.
0
@Kgorecki2500 Nie sądzę - specjalnie nic mu nie powiedzieli.
0
@BART97 Może dlatego, że tylko się bronią przed przymusem? Nikt z niezaszczepionych nie postuluje całkowitego zakazu szczepień dla wszystkich.
0
@macio_944 Podobno herbata w torebkach wcale nie została stworzona do tego celu aby ją w ten sposób zaparzać, ale leniwym ludziom nie chciało się ich rozrywać i tak to już zostało.
0
@betonito Nie przesadzaj Były większe sportowe kaleki w naszym klubie, co prawda nie z takimi kontraktami. W ostatnim meczu całkiem poprawnie zagrał i to po takiej przerwie od gry.
0
@sokot Chodziło mu o ten absurdalny limit, który narzucili. Nie o tych którzy się nie zaszczepią, ale kto wie - oni są zdolni i do tego.