3

@Zoker I znów to zrobiłeś? Za recydywę dostaniesz perma.

0

@MesQueUnClub_87 Ajajaj. Bez kitu - ja zawsze ich myliłem. Tak - chodziło mi o Wąskiego z Kilera. To w takim razie Baka nie miał tak charakterystycznej roli, z którą go jednoznacznie utożsamiam.

1

@MesQueUnClub_87 A dla mnie to na zawsze już będzie Wąski. Taki Grabowski odrzucił u mnie łatkę Kiepskiego gdy zobaczyłem go w roli Gebelsa w Pitbulu, ale Baki jeszcze nie zobaczyłem w takiej roli, która przyćmiłaby obraz Wąskiego który się pojawia w mej wyobraźni gdy go widzę.

1

@Kgorecki2500 No bez przesady - krytyka jakiegoś stroju wystarczy aby posądzić kogoś o obłęd?

1

@Wojcio Wiem o tym absurdzie, bo sam wielokrotnie o tym pisałem, ale ostatnio ogłosili że będą zmiany i jeśli ktoś dostanie pozytywny wynik testu to wszyscy jego domownicy też będą testowani. Bez wyjątku. Choć problem nadal w jakimś stopniu będzie istniał, bo gdy zaszczepiony domownik nie będzie miał pozytywnego wyniku, to nadal pewnie uniknie kwarantanny.

7

@DaPidejpi To ja byłem. Wypożyczyłem odkurzacz, zapłaciłem i teraz zamierzam wykorzystać każdą cholerną sekundę, która mi się należy.

0

@Wojcio Już chyba nieaktualny zarzut, bo na dniach ma wejść w życie testowanie wszystkich domowników bez względu na status zaszczepienia. Zaś plusem tego, że ktoś odchoruje "oficjalnie" jest to, że nabywa status ozdrowieńca.

0

@MessiTheBesst Z tego co kojarzę, to ten młody adept nauk lewicowych potraktował seriale netflixa jako źródło historyczne, tutaj chodzi o pewną wizję , która może się ziścić jeśli na to pozwolimy. To tak jakby ktoś się odniósł do książki Orwella "Rok 1984". A to lekka różnica.

0

@Rewolucja123 Część z tych zmian wymusiły kontuzje czy też sprawy proceduralne.

0

@DonMatteo901 Nie lubię jego wizerunku, więc oglądanie tego sprawiałoby mi irytację.

0

@tobiasson92 Tyle, że selekcję w klubie zarządza sobie właściciel obiektu, a segregację sanitarną narzuca nam odgórnie rząd.

2

@MesQueUnClub_87 Limitless 2011.

0

@kamilo0066 Nie no nie wierzę. Jakie jest źródło tych doniesień?

0

@Kamil01 Ci, których wymieniłeś ewidentnie trapi jakiś problem. A najciekawsze jest to, że w reprezentacji niektórzy prezentują się całkiem inaczej. Liczyłem i liczę na to, że Xavi to odmieni.

0

@kaamil1910 Co chwilę inne doniesienia na ten temat. Jakiś czas temu pojawiło się inne info , które określało ile konkretnie minut w danym meczu musiałby rozegrać aby powstał obowiązek wykupu.
W tej dyskusji była mowa o 20 meczach w minimalnym wymiarze 45 minut w każdym - https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10978832#comment-10978863

0

@RosjaninBut Ale jak to zauważyli komentatorzy chyba w ostatnim meczu - skoro Laporta i Xavi tak go komplementują publicznie to chyba nic dziwnego, że on podnosi swoją stawkę.

1

@Momals11 A ja jako kibic Barcy chcę aby to jednak znienawidzony Real wyeliminował ten klub-wydmuszkę PSG. Sorry Leo.

0

@Cadafaz A cóż to konkretnie oznacza?

0

@AmigoBlancos Jak zwykle zdarzenie wyrwane z kontekstu, więc ciężko się wypowiedzieć. Wydaje się tylko, że niepotrzebnie raził go prądem gdy już usiłował skuć go kajdankami, ale może czuł, że usiłuje się uwolnić.

1

@macio_944 Kojarzę go głównie z audiobooków. Przykra wiadomość.

0

@maniak33333 A co to ma do rzeczy? Z doniesienia wynika, że mogą zarejestrować tylko trzech nowych graczy.

0

@paweldunajecfcb Tak trochę półżartem to do kolejek już doprowadzili. Rzekomo chronią ludzi przed kontaktem w sklepie gdzie istnieje obowiązek noszenia maseczek, a ci sami ludzie stoją w kolejce pod sklepem legalnie bez maseczki , a policja czy straż miejska dzielnie im asystuje i sprawdza limity. A tak na serio to towaru raczej nie zabraknie bo niby czemu? Ludziom zabraknie pieniędzy aby je kupić, ale reglamentowanie nam nie grozi. Nawet jeśli złoty spadłby do dramatycznie niskich poziomów i wzrósłby z tego powodu eksport kluczowych produktów, to rząd ma środki aby temu zapobiec.

0

@JarekS Tyle, że w obecnej sytuacji Barca też jest zmuszona stawiać na młodych i u nas też miałby szansę się rozwinąć. Tam będzie miał oczywiście mniejszą presję. No ale cóż - wolał wsiąść na mniejszego konia, bo po upadku z wysokiego trudniej byłoby się podnieść.

0

@szymon351 Podobny ruch wykonało kiedyś Leeds.

2

@Kamil01 Po co te dywagacje? Chłop jeszcze się nie pokazał, a już podaje się w wątpliwość nawet nie jego formę, ale ambicje? No bez przesady Sam byłem i jestem przeciwnikiem jego przyjścia, ale skoro już jest to trzymam kciuki za to, aby jego pobyt dał zespołowi jak najwięcej.

1

@barcelonaLM Chryste - gdzie my żyjemy. To jest jakiś matrix. Limity w sklepach w których przecież trzeba nosić maseczki, a pod sklepem z tego powodu stoi kolejka ludzi bez maseczek. Paranoja jakaś. A teraz jeszcze będą pilnować limitów w hotelach. Litości.

1

@HighestInTheRoom Aaa rozumiem. Ale może by ktoś z redakcji się skontaktował z jego agentem. Skoro przyjął nagrodę pocieszenia od France Football to i naszą Złotą Piłkę byłby skłonny odebrać.

1

@arasz1819 To nie chodzi stricte o życie antyspołeczne, ale raczej o to co ludzie są w stanie poświęcić za to "aby przeżyć ale nie żyć".

0

@Irmscher10 A co się stało w tym głosowaniu?

0

Gdyby ktoś dwa lata temu powiedział, że para Barca- Napoli spotka się w Lidze Europy to czy ktoś by w to uwierzył? Przecież taki pojedynek byłby bardzo ciekawym zestawieniem w LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?