4

@kamilo0066 Te opaski na rękę budzą bardzo negatywne skojarzenia. Aż dziw, że ktoś proponuje w ogóle takie rozwiązanie i to akurat w Niemczech.

1

@GregSTG Lazio i Dinamo też mega ciężko by było przejść.

0

@FC1899Barca Serce mówi Benfica albo Ajax, a rozum ktoś z wielkiej trójki PL City/Chelsea/Liverpool.

0

@prokofiew A masz czujniki ciśnienia w wentylach? Bo to dodatkowy koszt jeśli chcesz stworzyć nowy komplet kół.

3

@Chaoss A mnie to od razu odpycha. Krzyczą jeden przez drugiego i nie wiadomo o co chodzi Zawsze jak trafię na podobne zachowanie w jakimś programie to od raz szukam pilota.

0

@Songo91 Ech Czemu wyzywasz go od pajaca? Gdyby powiedział to o Realu to połowa La Rambli wyniosłaby go pod niebiosa. Nawet pewnie nie połowa a zdecydowana większość.

1

@Mixtape Nie wiem czy splami akurat Xaviego, ale wychodzi na to, że z Koemana faktycznie trzeba trochę zdjąć odpowiedzialności.

0

@Arkon Po przypadku Kimmicha który też promował szczepienia, to radzę podchodzić sceptycznie do podobnych zapewnień znanych ludzi.

0

@LionelM95 No wiem. Mam siostrę która gdyby zobaczyła pająka i miała noworodka na ręku to by go upuściła i zaczęła się drzeć. Nie ogarniam tego ale wiem, że niektórzy tak reagują.

0

@Fenelon Ale to naprawdę słaby żart. Skoro jednak kogoś to śmieszy to spoko. Trzymam kciuki oby Dest powrócił w dobrym stylu.

0

@LionelM95 Nie wiem czemu ludzie boją się aż tak pająków. Przecież one generalnie są bez szans z człowiekiem który nie jest z jakichs powodów unieruchomiony Można je rozdeptać czy pacnąć dłonią czy czymkolwiek co znajdziemy pod ręką - książką, gazetą, telefonem czy pilotem od telewizora. Natomiast weź w ten sposób obroń się przed wężem/żmiją czy takim skorpionem. Tu już trzeba jakiegoś kija szukać -

0

@Swiatek Spokojnie - jeszcze odrobimy. A Messi to ograniczał, ale nasz budżet i bardzo dobrze, że ten balast został odcięty.

0

@Fenelon Może i mógł, ale co to kogo obchodzi? Rozliczajmy go za to co robi na boisku Albo jeśli chcemy kogoś rozliczać za jakieś pozaboiskowe sprawy to rozliczajmy wszystkich bez wyjątku, a nie wyciągamy tylko te sprawy które nam akurat pasują w jakimś momencie by kogoś opluć.

0

@Przemek2323 Zakazany owoc smakuje najlepiej. Ten kto będzie chciał zapalić to zapali. Natomiast ciekawi mnie czy lobby tytoniowe przyjmie to ze spokojem, czy wytoczy pozwy Nowej Zelandii.

2

@Fenelon A co miał przyjść ubrany w żałobny garnitur?

0

@paweldunajecfcb Jeszcze nie - ale widzę billboardy z których się dowiedziałem ile to milionów zyska lokalny samorząd.

0

@Gaz Bez przesady - za jego czasów też zdarzali się tacy piłkarze. Ale ma też przed sobą grono młodych piłkarzy podobnych do niego gdy zaczynał. Wierzę, że odbuduje tą drużynę, ale wymaga to sporo czasu i sporo pracy.

0

@Objectivo Uważasz, że nie jest tyle wart, czy że raczej topowe kluby, które mogłyby tyle wyłożyć mają już obsadzone jego pozycje?

0

@konrad1661 Pewnie przyjadą - ale poczekają i zjawią się już długo po mszy - potem powiedzą, że w tym czasie byli zajęci inną pilną interwencją.

1

Jeśli Xavi nie odbuduje kilku graczy, w tym właśnie Frenkiego, to już chyba nikt tego nie zrobi w Barcy. Wówczas jedynie zmiana otoczenia będzie dla niego ratunkiem.

0

@barcelonaLM Gigant upadł - ciekawe jak mocna fala dotrze do nas po tym upadku.

0

@barcelonaLM Do restauracji to może i wejdą. Ale nigdy nie uwierzę, że przyjdą w święta do kościoła aby ludzi sprawdzać.

0

@IronSanHybrid A no to spoko. Bo tutaj jest sporo odklejeńców, którzy uważają, że Barca z automatu ma już to trofeum, a nie dostrzegają, że w LR grają zespoły co najmniej na poziomie Benfiki, albo lepsze, więc czeka nas bardzo ciężka walka.

1

@IronSanHybrid Ale, że co? Bo nie rozumiem- uważasz, że mamy ten puchar w kieszeni?

0

@Emhyr Owszem miała - pamiętam to spojrzenie Xaviego gdy Real strzelił nam bramkę. Jak on tego nie wpoi na powrót drużynie, to chyba nikt tego nie uczyni.

0

@Cochise Martin jak Martin, ale wróci Fati a potem Pedri.

0

No i w zasadzie można już wyłączyć.

0

@agaFCB Na litość boską On tu przyszedł stworzyć tą drużynę od nowa. Po dwóch sezonach przyjdzie czas na rozliczenie.

0

@Kapitan hawk No a z czego tu się cieszyć. Tak chociaż bramki Roberta osłodziłyby wygraną niemieckiej drużyny.

0

Ale lipa. Zaraz wyjdzie na to, że wszyscy strzelą, tylko nie Robert.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?