@ranger3120 Wszystkich domowników mają zamiar sprawdzać? Trochę nawiedzony ten właściciel. Skoro mu zależy na bezpieczeństwie to czemu nie żąda testów?
@Amigo_Blanco Trochę poleciałeś z tymi poplecznikami PISu na tej stronie, bo nawet jeśli tacy tu są to raczej się nie wychylają ze swoimi sympatiami politycznymi. Przynajmniej ja tego nie zauważyłem.
@DaPidejpi Warto pamiętać,że na ten wynik pracowała cała drużyna. Nawet jeśli narodzi się taki geniusz jak Messi, to jeszcze musi trafić w odpowiednim czasie w odpowiednie miejsce. Gdyby Messi dziś zaczynał karierę w Barcy, to nie sądzę aby wykręcił podobne liczby.
@william_wallace Sądzę, że to uderzy tak nagle, że ucieczka będzie mało możliwa. Jeśli ktoś obawia się wojny i zamierza uciec to się dziwię, że nie robi tego teraz, kiedy jest najlepszy na to czas.
@DonAndrzejos No i jak traktować te doniesienia,skoro jednocześnie pojawiło się coś takiego, że rozwiązanie kontraktu z Aguero pozwoli nam bez przeszkód zarejestrować Alvesa, który przecież będzie miał minimalną pensję. Jedno przeczy drugiemu.
@cata_luna Nie poinformowali właśnie - w sanepidzie powiedzieli jej, że dyrektor szkoły ma prawo wyręczyć w tym sanepid i że w tym przypadku przyjął ten obowiązek na siebie, a tego nie zrobił. Szkoła działała normalnie bo to opiekunka z autobusu szkolnego była chora i tylko dzieci które miały z nią kontakt miały kwarantannę. Od razu od dentystki zadzwoniła do nauczycielki ze szkoły i ona też o niczym nie wiedziała,że jej córka ma kwarantannę. Więc zadzwoniła do sanepidu i tam się dowiedziała kto ją zgłosił i że to dyrektor musiał ją poinformować.
@Kinginiesta No to ostro. Co do Szydło to pewnie osobna sprawa, bo nie sądzę aby osobiście miała na to wpływ, ale jej ludzie już pewnie tak. Podejrzewam też, że same zeznania tego oficera nie wystarczą aby kogokolwiek pociągnąć do odpowiedzialności. Ten problem to jest problem całego systemu a nie tylko związany z jakąś opcją rządzącą. Na każdym szczeblu może to nas spotkać,że funkcjonariusze będą mataczyć aby wybronić się przed odpowiedzialnością. Choć pewnie gdy chodzi o pojedynczego policjanta to komendant łatwiej rzuci go na pożarcie niż gdy idzie o sitwę.
@Janas11224 Debilem jest ten kto wprowadził takie ograniczenia na dodatek bez możliwości ich wyegzekwowania przez firmy, a nie ten który w tych warunkach partyzanckich usiłuje jakoś działać.
Taka sytuacja - znajoma była wczoraj u dentystki z dzieckiem i dentystka po wszystkim zamierzała wpisać wizytę w system, ale powiedziała że tego nie zrobi, bo mała w systemie jest na kwarantannie. Okazało się, że nikt ze szkoły ani sanepidu jej nie poinformował, a ona przez kilka dni chodziła z dzieckiem normalnie w różne miejsca.
@CuttingHead Dokładnie - ostatnio chyba Piech u Mazurka się wygadał, że to następujący ciąg zdarzeń. I nie chodziło mu o taki ciąg, w którym dojdziemy do momentu, że szczepienia odniosły swój skutek i dadzą nam spokój. Tylko o to, że będą coraz bardziej przykręcać śrubę. Oni już myślą tylko w ten sposób.
@Burgund To nie działa tak prosto - niejaki Immobile odbił się od Bundesligi,a we Włoszech znowu się odbudował. Pewnie jakby poszukać to znajdą się inne podobne przypadki. Wiele rzeczy na to wpływa.
@zadafcb Nie no super historia. Taka trochę wyssana z palca. A nawet jeśli prawdziwa to podejrzewam, że ci Amerykanie i ci Rosjanie to jeśli już na siebie trafili w obcym kraju w jakimś pociągu to chyba się poznali przed tą podróżą Wierzy ktoś, że los tak sprawił, że jacyś randomowi przedstawiciele dwóch nacji trafili przypadkiem na siebie siadając obok typa w pociągu? I jak już trafili na tego typa i zaczęli gadać to się okazało przypadkiem, że mają akurat podobne zainteresowania i mogą o tym pogadać.
0
@Transu96 Jako przeciwwagę dla Luuka którego łatwo się pozbędziemy można ich docenić za sprowadzenie Abde za grosze.
0
@Transu96 Problem z tymi których wymieniłeś jest taki, że albo nikt ich nie chce, albo oni nie chcą odejść
1
@Janiama Barca - Elche 2-1
0
@ranger3120 Wszystkich domowników mają zamiar sprawdzać? Trochę nawiedzony ten właściciel. Skoro mu zależy na bezpieczeństwie to czemu nie żąda testów?
0
@Amigo_Blanco Trochę poleciałeś z tymi poplecznikami PISu na tej stronie, bo nawet jeśli tacy tu są to raczej się nie wychylają ze swoimi sympatiami politycznymi. Przynajmniej ja tego nie zauważyłem.
1
@paweldunajecfcb Zdecydowanie najwybitniejszy z Polaków, którzy żyli podczas mojego chwilowego istnienia na tym najgorszych ze światów.
0
@DaPidejpi Warto pamiętać,że na ten wynik pracowała cała drużyna. Nawet jeśli narodzi się taki geniusz jak Messi, to jeszcze musi trafić w odpowiednim czasie w odpowiednie miejsce. Gdyby Messi dziś zaczynał karierę w Barcy, to nie sądzę aby wykręcił podobne liczby.
0
@maarioo A znajdziesz tam film Teściowie?
0
@ronni37 Piją, żeby się upić.
1
@william_wallace Sądzę, że to uderzy tak nagle, że ucieczka będzie mało możliwa. Jeśli ktoś obawia się wojny i zamierza uciec to się dziwię, że nie robi tego teraz, kiedy jest najlepszy na to czas.
0
@Mns21 To wódkę da się w ogóle lubić?
0
@MESSIah16 Mi akurat ten TVN zwisa i powiewa. Istotna jest dla mnie w tej chwili inflacja i ustawa o SS.
0
@wojti258 Niby tak, ale myślę, że to się mogło zdarzyć pod każdą opcją rządzącą. Nie rzutuje to na obraz całego państwa według mnie.
0
@MESSIah16 Ta wojna już trwa kolego. Polecam zapoznać się z publikacjami dr Bartosiaka - choćby na youtube jest sporo filmów na ten temat.
0
@wojti258 Co jak co, ale co w tym zestawieniu robi ta dezercja żołnierza? Jakie to ma odzwierciedlenie co do stanu państwa?
0
@DonAndrzejos No i jak traktować te doniesienia,skoro jednocześnie pojawiło się coś takiego, że rozwiązanie kontraktu z Aguero pozwoli nam bez przeszkód zarejestrować Alvesa, który przecież będzie miał minimalną pensję. Jedno przeczy drugiemu.
0
@Ronmes U nas to temat zakazany. Jak ktoś zaczyna to z miejsca dostaje ścierką przez głowę.
0
Ech dobrze,że święta za pasem i będzie w końcu można od tej polityki odpocząć.
1
@JANEK777 Niemal bliźniaczy przypadek - https://wiadomosci.wp.pl/wlk-brytania-miesiacami-katowaly-az-zabily-niemowle-matka-i-jej-partnerka-uznane-winnymi-6715429803506560a
0
@Kinginiesta Jaki żołnierz?
0
@cata_luna Nie poinformowali właśnie - w sanepidzie powiedzieli jej, że dyrektor szkoły ma prawo wyręczyć w tym sanepid i że w tym przypadku przyjął ten obowiązek na siebie, a tego nie zrobił. Szkoła działała normalnie bo to opiekunka z autobusu szkolnego była chora i tylko dzieci które miały z nią kontakt miały kwarantannę. Od razu od dentystki zadzwoniła do nauczycielki ze szkoły i ona też o niczym nie wiedziała,że jej córka ma kwarantannę. Więc zadzwoniła do sanepidu i tam się dowiedziała kto ją zgłosił i że to dyrektor musiał ją poinformować.
0
@Kinginiesta No to ostro. Co do Szydło to pewnie osobna sprawa, bo nie sądzę aby osobiście miała na to wpływ, ale jej ludzie już pewnie tak. Podejrzewam też, że same zeznania tego oficera nie wystarczą aby kogokolwiek pociągnąć do odpowiedzialności. Ten problem to jest problem całego systemu a nie tylko związany z jakąś opcją rządzącą. Na każdym szczeblu może to nas spotkać,że funkcjonariusze będą mataczyć aby wybronić się przed odpowiedzialnością. Choć pewnie gdy chodzi o pojedynczego policjanta to komendant łatwiej rzuci go na pożarcie niż gdy idzie o sitwę.
1
@Janas11224 Debilem jest ten kto wprowadził takie ograniczenia na dodatek bez możliwości ich wyegzekwowania przez firmy, a nie ten który w tych warunkach partyzanckich usiłuje jakoś działać.
0
@Kinginiesta A o co chodzi bo nie w temacie jestem?
2
Taka sytuacja - znajoma była wczoraj u dentystki z dzieckiem i dentystka po wszystkim zamierzała wpisać wizytę w system, ale powiedziała że tego nie zrobi, bo mała w systemie jest na kwarantannie. Okazało się, że nikt ze szkoły ani sanepidu jej nie poinformował, a ona przez kilka dni chodziła z dzieckiem normalnie w różne miejsca.
0
@CuttingHead Dokładnie - ostatnio chyba Piech u Mazurka się wygadał, że to następujący ciąg zdarzeń. I nie chodziło mu o taki ciąg, w którym dojdziemy do momentu, że szczepienia odniosły swój skutek i dadzą nam spokój. Tylko o to, że będą coraz bardziej przykręcać śrubę. Oni już myślą tylko w ten sposób.
0
@Kgorecki2500 Jeśli faktycznie nie mają prawa go do tego zmusić, to niby dlaczego ma to robić?
3
@Burgund To nie działa tak prosto - niejaki Immobile odbił się od Bundesligi,a we Włoszech znowu się odbudował. Pewnie jakby poszukać to znajdą się inne podobne przypadki. Wiele rzeczy na to wpływa.
1
@zadafcb Nie no super historia. Taka trochę wyssana z palca. A nawet jeśli prawdziwa to podejrzewam, że ci Amerykanie i ci Rosjanie to jeśli już na siebie trafili w obcym kraju w jakimś pociągu to chyba się poznali przed tą podróżą Wierzy ktoś, że los tak sprawił, że jacyś randomowi przedstawiciele dwóch nacji trafili przypadkiem na siebie siadając obok typa w pociągu? I jak już trafili na tego typa i zaczęli gadać to się okazało przypadkiem, że mają akurat podobne zainteresowania i mogą o tym pogadać.
0
@Tigeros93 To super Znowu oprzemy się na nadziei, że zarówno Ansu jak i Cavani będą w ogóle zdolni do gry. Brzmi jak sprytny plan.