La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1190 Culés

1

Żadne Torresy nie powinny być teraz sprowadzane, powinniśmy skupić się w 100% nad pozyskaniem super gwiazdy na pozycję 9. Po odejściu Pistolero, ta pozycja zaczęła się kurzyć i teraz są tam pajęczyny. Nasza gra mogła by wrócić do starych dobrych czasów, gdybyśmy mieli napastnika z prawdziwego zdarzenia. Adeyemi, to jest według mojej opinii temat numer 1, który nie powinien dawać zasnąć Laporcie. Chłopak może sporo w Lidze naszej namieszać. Fati,Adayemi, Dembele - to by było mocne.

1

@monsterrize Problem supergwiazd na 9, jest ich cena xD

0

@monsterrize Jak Fatiego będą dręczyć kontuzje, a Dembele odejdzie, to cienko widzę trio FAD

0

@hayek Zgadza się ale jak wydamy teraz na pierdolety, typu Ferrany itd. to będziemy mieli jeszcze mniej na Adeyemiego. Lepiej mieć więcej niż mniej. Teraz w zimie powinniśmy sprzedać zawodników, następnie dołożyć i kupić Adeyemiego. Jeżeli nie będziemy mieli kwoty, to przecież kluby często rozbijają transfery na 2 raty, lub 3. Możemy wpłacić 60% a 40% rozbić na 2 raty, po 20%. Są sposoby.. ale głupim rozdawnictwem pomniejszamy budżet i utrudniamy sobie zrealizowania głównego celu.

0

@maroon Miejmy nadzieję, że nowy odświeżony skład w sztabie lekarskim Barcelony zrobi cuda i kontuzje odejdą. Ma jeszcze wrócić super lekarz wkrótce, więc jestem optymistą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?