2

@Encore a taką żeś mu genialną poradę psychologiczną sprzedał xD

9

@FC1899Barca W sumie nic dziwnego, jakby gdzieś łezka się zakręciła. Widać, że chłop podupadł mentalnie i to mocno

0

@DonMatteo901 Przynajmniej ludzie dzięki Stanowskiemu dowiedzą się jak wygląda gra w niższych ligach xD

0

@NaFazieHitman Boli mnie ten tekst :V

10

@Encore Kurde, gdyby szczepionka zmieniała w batmana to bym nawet 3 wziął

0

@DaPi Czasami tak, normalna sprawa, że czasami łaknie się atencji od np. bliskiej osoby

2

@IronSanHybrid Pięknie go zmiażdżył

0

@Homeopata8989 I wtedy wchodzi on, cały na biało

0

@kulek22 Oczywiście, że zimne

3

@Katalończyk 99 No i grzeszysz, synu. Wpierw prawilnie leje sie mleczko, potem płatki. Ciapa się wtedy nie robi

0

Dobra, to ja wyjadę klasykiem.
Pierwsze mleko czy płatki?

2

@Jakchcesz Panie, tylko jedzonko. Trzeba uważać zeby cycki nie rosły ale tak to luzik

33

@AlexDark00 czej, czej. Czyli heteroseksualne pary które nie mogą mieć dzieci nie mogą adoptować bo natura tego nie chciała? :V

62

@justfootball Tutaj jestem lekko rozdarty, bo zdaje sobie sprawę, że to byłaby normalna rodzina, a przypadki patologiczne zdarzałyby się tak samo jak w heteroseksualnej rodzinie ale obawiam się, że społeczeństwo jest niegotowe na taki skrajny ruch i takie dzieciaki miałyby piekło

1

@DaPi No to nic, zobaczymy czy zejdzie. Strasznie mnie stresują takie zmiany naskórne, od razu mi na łeb zaczyna świrować, że to coś poważniejszego xD

0

@kulek22 @DaPi No właśnie sobie nie przypominam żebym w coś przydzwonił paluchem, a raczej bym to fizycznie odczuł. Sam myślałem, że gdzieś uderzyłem no ale jednak po około 3-4 tygodniach takie coś powinno całkowicie zniknąć albo chociaż powoli zanikać xD

0

Panny, może wy wiecie co może być grane bo kontakt z lekarzami w dzisiejszych czasach to jakaś masakra i dramat. Jakiś czas temu na dużym paluchu w stopie zaobserwowałem czarną plamkę na około pół paznokcia, jakby zabarwienie.
Nie boli ani nic nie odczuwam po prostu sobie jest i śmiesznie wygląda xD

0

@Janiama Tylko Bóg może nas osądzać, jeszcze brakuje jakiś typowych "pato-haseł" rodem z patologicznej części osiedla i mamy Hajto, wojownika w trzy paskowym dresiku :v

0

@IronSanHybrid Mam nadzieję, że Bioware wraz z EA pójdzie po rozum do głowy i przygotuje nową część w stylu trylogii, a nie to mmo typu inkwizycja/andromeda dla singleplayera :V

2

@Kamilos84 Najman to bardzo uniwersalny ekspert, to sie ceni

0

@marcin000019 cieszę się bardzo, mój imienniku

1

@marcin000019 przecież w angielskiej tez tak jest, ogólnie bardzo nieprzewidywalny sezon

0

@MaTt_BarcaFan W tym konkretnym meczu byliśmy:v

3

Legalizacja, normalnie dostęp w sklepie jak alkohol po okazaniu dowodu

2

@AV0CAD0 jednak wtedy były normalne sezony, a nie covidowy maraton. Pilakrze, szczególnie z słabszych lig, gorzej przygotowani mogą czuć w nogach grę w pucharach i w lidze

2

@Rust_Cohle Po co rady do gry nastawionej głównie na singleplayer? Ciesz i delektuj się grą, odkrywanie wszystkiego samemu to mega frajda :D

0

@SkN ja żaden, ale delikatny spam juz robisz

3

@SkN Napisz jeszcze 10 komentarzy o tym

0

@NaFazieHitman Ja tam jakoś średnio wierzę w to doskonałe radzenie sobie chińczyków z pandemią

1

@NGTRX Wytrze sobie łezki dolarami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?