marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KamilZ duch szamana kuponów wiecznie zywy na la rambli xd
2
@marcin000019 ty to wojownik jednak jesteś
1
@Fawrf czysty gothic 2
7
@VenoM to zes porównal XD
9
@Witam nawet po kilku głębszych żenada
5
@Pertezm Ter Stegen
2
@cchesterr43 Ja znalazłem tylko gumę sprzed roku, jak ona się tam znalazła to ja nie wiem xD
1
@MESSIah16 Brzmi jak zdesperowany nastolatek, którego dziewczyna/chłopak kopnął w dupala xDD
3
@semafor kolega to obliczył z wzoru Hajto
1
@Fawrf Turan na skrzydełku latał aż miło
1
No to teraz już na pewno się ten transfer do Barcy uda
13
@kuz Wiadomo, że różnica poziomów jest ale nigdy nie zapomnę jak chłopak na marne ciągle wybiegał na lewym skrzydle, a ciągle go pomijali bo woleli rozegrać do boku.
No i jakby nie patrzeć poważnej szansy na pokazanie się, czyli rozegranie tych kilku meczów podrząd to nie dostał
7
@Hopner15 skoro nie mogę brać ślubów to raczej nie do końca
8
@Hopner15 wow, ktoś domaga się równego traktowania. No istny koniec świata, jak tak można
0
@Witekk10 a to zlodziej torebek się zrobił
2
@Bruttal Takie dyskusje są tylko dla wybrańców co śledzą na bieżąco xd
3
@DaPi czasami się zdarzy, zazwyczaj nie dłużej niż godzinę ale kiedyś potrafiłem się obudzić następnego dnia xd
1
@kerouac Nie ma co zmieniać Twojego myślenia, to niestety prawda :(
26
https://zapodaj.net/images/6231733b805db.jpg
I to jest proszę państwa, prawda najprawdziwsza!
2
@NeroTFP Messi sportowo zwycięża, ale serce należy do Rooniego, to był chyba ostatni piłkarz który typowa podwórkową (i brazylijską!) magię przyniósł na profesjonalne boiska
0
@BarcaInfo No i ma rację, nikt magicznie nie wyczaruje 100-200 milionów na duży transfer
2
@BarcaInfo Nic dziwnego, jak ktoś rzuci nazwiskiem Neymara to już na start kampanii wyborczej będzie widać, że to kłamczuch który rzuca słowa na wiatr xD
1
@Jacu327 Ja wiem, że chyba stylem Oskara jest nawijanie obok bitu ale również mi to strasznie nie siedzi xD
0
@clyde No to jest akurat bardzo na plus, bo w poprzedniej części przytłaczało mnie to wszystko xD
@4drian0 Sam do niedawna byłem wielkim sajko Assassyna, zajarany jak dziecko czekałem na Origins i bawiłem się super więc obstawiam, że jakby się bardziej zbliżyli do tej części a nie do Odyssey'a to również bawiłbym się super, ale tak czy siak jest to poważna decyzja, nawet z Uplay+, na razie chyba tak czy siak wolę poczekać aż wyjdą patche bo z tego co słyszałem sporo bugów może się zdarzyć
1
@Bartunek Przecież nasz chomik by na marsa poleciał xD
2
@clyde Jedno zasadnicze pytanie, które może zadecydować o moim zakupie xD
Świat dalej jest taki wielgachny, pozapychany milionem side-questów jak w Odyssey? Czy Ubi poszło po rozum do głowy i trochę zluzowali z tymi znacznikami na mapie? xD
1
@clyde Kurde, no. Ty to umiesz reklamę zrobić :(
1
@justfootball Każdy orze jak może, bardziej problem jest tona wiary która jeszcze wierzy w te plotki
2
@justfootball Przecież dla skrajnej prawicy te śluby są groźniejsze niż wszystkie te wydarzenia razem wzięte, nie ma co lekceważyć
5
Bo ludzie bardzo chętnie zaglądają innym do życia i próbują je układać jak widać. Skoro coś nikomu nie robi krzywdy, a kogoś może uszczęśliwić to dlaczego to ma być niedostępne?