marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ten cały swierzynski chwali się, że Bayer full sprzedał 17,5 miliona płyt. Jak mniemam nie jest to czyta sprzedaż, a jakieś opychanie produktu chociażby dodając płyty do różnorakich gazetek? xD
0
@Rastafarnianin Przygotowanie jeszcze nie jest takie zle, dużo gorsze jest sprzątanie xD
1
@Bartunek oj tak, ac można wiele zarzucić ale zawsze soundtracki stały na bardzo dobrym poziomie
7
Alez mnie ta Valhalla kupiła soundtrackiem, genialny jest xD
1
@daniel32778 Zapewne kiedy spadną zyski z 5
3
@SiSenior Alez ja uwielbiam tego dziennikarza, jeden z niewielu których warto śledzić
1
https://zapodaj.net/images/83f002c97f756.jpg
I tak to już jest xD
0
@Encore Musisz być mistrzem kretywnosci w kuchni xD
2
@Jakchcesz po wiedzminie to mi się każde dialogi wydają beznadziejne xD no ale zobaczymy
0
@Transu96 no to już nie jest ac, tylko RPG z słabymi dialogami xd
3
no i zobaczymy jednak co tam porobili w tym nowym Assassinie. Zero silnej woli
3
@Fawrf Ja juz 2599. Z jednej strony super, bo nawet zacna społeczność się tutaj wykreowała, a z drugiej strony przeraża mnie jak to forum może człowieka pochłonąć w pewnym stopniu. Chyba na żadnym innym forum nie przesiadywałem więcej niż tutaj xD
2
@Barca1992 no jak to co, marsz pokutny minimum powinien wlecieć
4
@NeroTFP Tyle tych tematów zastępczych, że człowiek może się zacząć gubić xD
8
@meteo100 Najman jako ekspert w TVP idealnie oddaje poziom tej telewizji xd
2
@BarcaInfo Font ładnie teraz punktuje po wpadce z Koemanem
23
@LuisSalvano Lepiej żeby wygrał jakiś ziomek, co będzie puste obietnice o transferze Neymara składał? Wystarczy juz błaznów na stanowisku prezydenta w Bardelonie, jeszcze po jednym się smród ciągnie.
2
@ObiektywnyKibic121 Skoro takie kontrakty dostają to widocznie kluby stwierdziły, że na nie zapracowali. Inna sprawa, że to nie jest meczyk w weekend i chillout 6 dni XD
1
@VenoM nic dziwnego. Moderacja przez internet nie ma pewności czy ktoś zartuje, a życzenie komukolwiek kontuzji jest żałosne trochę
25
Alez Taco wyjaśnia niektórych artystów, rigcz 2 najczystszej postaci
"Taco Hemingway zabiera głos w sprawie dotacji dla muzyków:
- Wbrew temu, co próbują zasugerować niektóre media, nie pobrałem, ani nie ubiegałem się o ani jedną złotówkę z rządowego programu zapomogi dla artystów. Zdając sobie sprawę ze swojej uprzywilejowanej pozycji, NIGDY nie starałbym się o jakiekolwiek środki publiczne, których celem jest pomoc osobom i biznesom poszkodowanym przez pandemie.
Uważam, że osoby z pierwszych stron gazet, osoby z lukratywnymi kontraktami reklamowymi i pokaźnymi i pokaźnymi dochodami z tantiem, nie powinny wyciagac dłonie po żadne pieniądze publiczne - nieważne czy „leżą na stole” i „czekają, żeby je wziąć” czy nie. O dotacyjnym skandalu dowiedziałem się wczoraj, ze zdziwieniem i rozgoryczeniem obserwując listę znanych nazwisk obok bajońskich sum zapomogi. Natomiast dzisiaj zobaczyłem, że kilka portali próbuje podpiąć mnie pod ten festiwal chciwości, jednocześnie zarzucając mi hipokryzje.
Mylnie sugeruje się, że trafić do mnie miały pieniądze, o które ubiegał się mój manager - Jan Porębski. Tymczasem prowadzi on własną działalność eventową, współpracując z wieloma artystami i artystkami i jak wiele osob z branży ubiegał się o dofinansowanie swojej działalności celem opłacenia swoich pracowników, których pandemia pozbawia środków do życia. Ani złotówka z zapomogi nie miała trafić do mnie.
Obecna afera to jeden z wielu przykładów niewłaściwego dysponowania pieniędzmi publicznymi w naszym kraju. W maju przelałem znacząca dla mnie kwotę na pomoc polskiej służbie zdrowia, bo widze i wiem od znajomych lekarzy jak bardzo jest niedofinansowana. Mam jednak świadomość, ze to obowiązkiem państwa powinno być finansowanie tak pracowników służby zdrowia jak i pracowników innej branży, którzy zostali najsilniej poszkodowani w wyniku pandemi. Z ulga przyjąłem informacje od Ministerstwa Kultury o tym, że rząd przynajmniej chwilo wstrzymuje planowane wypłaty.
Oburzenie społeczeństwa zaczyna zbierać swe plony. Być może ktoś rzetelnie zastanowi się, komu faktycznie potrzebna jest pomoc, a kto doskonale poradzi sobie bez niej."
2
@Yosemite Anglia to chyba zawsze była najbardziej przereklamowana reprezentacja, mocarne nazwiska kosmiczny potencjal i co chwile poniżej oczekiwań
5
Ale żeście mi chłopaki lekturę na kibelek w gorących dyskusjach ogarnęli, buziaki
1
Ależ ten chłopak jest dojrzały, coś czuje ze mamy piłkarza na lata
0
@clyde Olgierd, Zoltan i Regis. Top 3 z gier, a z książek mogę dorzucić jeszcze Milve.
Zapewne jeszcze kogoś bym dorzucił, ale dawno nie czytałem i juz pamięć szwankuje trochę xd
3
@koksik2700 Wiadomo, że są w branży lepsze marki, no ale no name nie jest xD
Poza tym Mioush swoja karierę rapera zakończył w 2014/15 kiedy został pięknie wyjaśniony przez patokalipse i oxona :v
5
@Czeresniafcb no name który wyprzedał narodowy na swoim koncercie, no nieźle xd
7
@Pogba Nie doceniasz genialnej taktyki pisu odnośnie pandemi
0
@MSN1998 bardziej klimatyczne? Zapowiadają śnieg u ciebie?
31
@Pertezm Przedsiębiorczy chlopak
1
@SkN nie wykluczam ale jestem speptycznie nastawiony