marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obadajcie kto na rap scenę wrócił XD
0
@Transu96 Jak dla mnie to jest takie na siłę wybielanie, no pisz szczerze - tylko bez zbytecznej szarży i gicik
1
@Roobo No Maradona tego zapewne nie uważał za zmarnowanie życia, dobrego wieku dożył, zapisał się na kartach historii a dodatkowo sporo życia przetańczył
2
No i panowie, jesienna wyprzedaż na steam stała się faktem. Wypatrzyliście już coś ciekawego? xD
2
@VirtuoZ Tak naprawdę to i tak fajnego wieku dożył, patrząc na to jaki tryb życia prowadził
1
@tristan87 No ciekawe co tym razem maszyna losująca wylosuje xDD
2
Duch szamana wiecznie żywy
2
@pikass14 @MesQueUnClub_87 Oj, panowie panowie xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9307416#comment-9307416
3
@macio_944 Ewentualnie wykorzystam to jako ogrzewanie domu xD
0
@macio_944 Już widzę jak moje poczciwe PS4 będzie sobie bebechy przy tej grze wypruwać xD
4
@Piotr,1985 Mozg najmana dobrze trybi, tylko że na innych falach, tylko materialnych xd
1
@Piorun Jeszcze nie wiem, bo dopiero ponoć dzisiaj o 19 rusza xd
0
@kamilop Kumam się wygadał, obecnie jesteśmy biedakami i nie ma co oszukiwać rzeczywistości
"Jestem zadowolony z drużyny, jaką mamy. Próbowaliśmy ją poprawić, w niektórych kwestiach udało nam się to zrobić, a w innych nie, ale to również jest częściowo spowodowane sytuacją finansową klubu. Trzeba to zaakceptować i dalej pracować."
2
@AlwaysBlaugrana Totalnie olanie Puiga, kiedy jego konkurencja wcale nie grała super.
4
Ojezu, rusza jesienna promocja na steam, powiększamy kupke wstydu jak nic xd
0
@TylkoBarca7273 Nope, Haaland to dzik
0
Ja to się cieszę, że Puiga presja nie zjadla i nie zagrał bardzo słabo, patrząc na jego chęć pokazania się i ogranie jakie obecnie ma to mogło się to źle skończyć
0
@Janiama Coś przeczuwam, że się przejedziesz na tym zapomnieniu Puiga przez La Ramble xd i to mocniutko
0
@Prezes_sycylijczyk Trincao dopiero co przyszedł do klubu, kiedy mieli go niby sprzedać? xD
0
@SonBarcaGoku Jak nie dostanie kompletnej kadry i najlepiej piłkarzy jakich chce to i za kilka lat ciężko byłoby mi Kumana ocenić xD
0
@Jacu327 No jednak konkurencje ma dobrą, Mbappe czy też Sancho. Nie wiadomo również na jaki poziom nasz Fati wskoczy
2
Fatalny mecz, co oni grają? Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich!
1
@BarcaInfo Lepiej później niż wcale
0
@Nihas No tak, nuta fajna. Chodzi mi tylko o ten wers i nastawienie polskich słuchaczy xD
0
@Nihas Ona ma z "miejsca intymnego" wodospad.
0
Ale mnie w sumie skręca z żenady przy dzisiejszej premierze od Guziora.
Z Szpaka po jednym wersie który tam jest to już by się 3/4 internetu śmiało, ale ze na Guziora nie ma fali hejtu, jest mocne wyczekiwanko po 2 latach przerwy to mało kto zwrócił uwagę xD
Eh, Ci polscy słuchacze rapu, oni są najgorsi xD
5
@Jacu327 Magia Conte i jego "umiłowanie" do ofensywnych pomocników xD
0
@Xwowrak jezu, jak ja już w to chcę grać xDD
0
@hayek No jakby nie patrzeć to coś dostaniemy. Ogromną ulgę w kwestii płac xD
0
@badej60 Proszę, specjalnie dla Ciebie powstał artykuł :*
https://www.fcbarca.com/97480-sergio-busquets-dla-opornych.html