marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@kerouac Podobno Podlasie ma odseparowany sylwester
5
@NeroTFP Jedyny taki dzień, kiedy dobrowolnie się włączy reklamy
2
@BarcaInfo Ten sezon to będzie masakra jeśli chodzi o kontuzje
10
@Maximus2 Ekspertka TV Trwam, jak to brzmi w ogóle xD
3
@PatrykBarca Się okaże, na szansę zasłużył więc jak na SO zagra De Jong to trochę żenada xD
1
@FafitFCB Spoko, ja też nie xD
@Yanek Cholera wie jak to u nich działa, piłkarz też chyba może mieć jakiś procent swojej "karty" czy jak to się tam zwało xD No ale tak czy siak, trochę ból tyłka z strony Zlatana jak to powiązane jest xD
14
Panowie, mamy międzynarodowy hit. Ranczo wbija na Netflixa
2
@Xavyol Jest to możliwe, jeszcze jak xD
7
"David Beckham zarobi więcej na udostępnieniu swojego wizerunku do gry FIFA 21 niż w Manchesterze United i PSG. Beckham podpisał trzyletnią umowę o wartości 40 milionów funtów z EA Sports, dzięki której będzie zarabiał 256 000 funtów tygodniowo przez następne 3 lata. Szaleństwo"
To już wiadomo dlaczego Zlatan się zdenerwował, że EA wykorzystuje jego wizerunek xDD
4
Kali kończy karierę rapera, za rok powrót z kolejnym albumem :v
6
@Mr8lack Te gówna się tak rozmnażają w telewizji, że zaraz powstaną 2-3 nowe. Nie ma z czego się cieszyć xD
1
Gwarancja historii? Co to w ogóle jest? Jak nie populizmy, obietnica gigantycznych transferów to teraz gwarancja historii XD
Olaboga, coś czuje że nasza przyszłość maluje się w czarnych barwach
8
@sebasek99 Ta psuedo telewizje powinno się w trybie natychmiastowym rozwiązać, dramat
1
No to już wiadomo, że nam strzela
3
Dest ma nutkę magii w sobie, nie dziwie się
1
@l0Messini Ty brutalu, nie zabij ich
3
Patrzcie pany, to sa rapsy
1
@LuisSalvano Imo kobiety i rap to nie jest dobre połączenie. Fajnie, że sobie próbują i okej, ale mi to nie pasuje i nie siedzi xDD
3
@13th Jak jestem głodny to potrafię działać jak odkurzacz, wciągnę wszystko więc pewnie gdybym miał okazję to wszamałbym xD
4
@clyde Lubię mieć zryty beret. Upoważniam Cię do zrobienia ramblowej serii :V
8
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/127440136_865547257538182_1269502727492698306_o.jpg?_nc_cat=108&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=XzUrxK_VZe8AX_2xQQU&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=6&oh=1132b8ea5349053c0eae840eca19de44&oe=5FE46273
Będzie wojna, sebiksy versus julki xD
a ogólnie to gdy spiders web tyka czegokolwiek co nie dotyczy technologii (i to już rzadziej) to wychodzą takie kwiatki jak na załączonym obrazku xDD
6
@Zip Może właśnie w tym momencie to czyta
jak coś to pozdrówki Ronaldo, wiedz że jestem fanem
42
"Ale to jest chore, że my tak podziwiamy te gwiazdy, a oni przecież są tacy sami jak my.
Pomyśl, że czytasz ten post a w tym samym momencie w Turynie na kiblu siedzi Cristiano Ronaldo i ogląda jak indiańce budują basen w środku lasu." via Hype
Ale żem śmiechł xDD
1
@Comentateiro To trzeba wchodzić na porządne portale informacyjne (O ile jeszcze jakieś się ostały) a nie na pudelka
2
@Abominacja Dobry wieczór, jestem przed gorącymi. Pozdrawiam cieplutko
2
@MesQueUnClub_87 Czyli już znamy plan City na sprowadzenie Messiego, ukryje go między odkurzaczami do końca kontraktu. :V
16
@Chaoss No tak, 20 latek nie może się interesować innym pokoleniem piłkarzy, nie ma opcji xd
1
@fcbarcafan19 Jakoś multi mi totalnie do metra nie pasuje, mam nadzieje ze nie oleja przez to kampanii
1
@kaamil1910 A potem tacy strażnicy cudzej moralności wyjdą z jaskin i będą się pultac na forum internetowym, ze @Jakchcesz nie może być legenda fcbarca, bo to ćpun i Ty tylko go zapamietales z faktu jak latal o 6 rano po browarki i inne specyfiki, a nie z podnoszenia poziomu strony.
Tak będzie, jak nic.
0
@kaamil1910
-Halo, nie mam czasu - jem drwala.
-Ale to Ty dzwonisz.
-Nara.
:V
A tak na poważnie to nie rozumiem w czym problem, aż tak Cię boli zdjęcie burgera na insta? xD