6

@kerouac Podobno Podlasie ma odseparowany sylwester

5

@NeroTFP Jedyny taki dzień, kiedy dobrowolnie się włączy reklamy

2

@BarcaInfo Ten sezon to będzie masakra jeśli chodzi o kontuzje

10

@Maximus2 Ekspertka TV Trwam, jak to brzmi w ogóle xD

3

@PatrykBarca Się okaże, na szansę zasłużył więc jak na SO zagra De Jong to trochę żenada xD

1

@FafitFCB Spoko, ja też nie xD
@Yanek Cholera wie jak to u nich działa, piłkarz też chyba może mieć jakiś procent swojej "karty" czy jak to się tam zwało xD No ale tak czy siak, trochę ból tyłka z strony Zlatana jak to powiązane jest xD

14

Panowie, mamy międzynarodowy hit. Ranczo wbija na Netflixa

2

@Xavyol Jest to możliwe, jeszcze jak xD

7

"David Beckham zarobi więcej na udostępnieniu swojego wizerunku do gry FIFA 21 niż w Manchesterze United i PSG. Beckham podpisał trzyletnią umowę o wartości 40 milionów funtów z EA Sports, dzięki której będzie zarabiał 256 000 funtów tygodniowo przez następne 3 lata. Szaleństwo"

To już wiadomo dlaczego Zlatan się zdenerwował, że EA wykorzystuje jego wizerunek xDD

4

Kali kończy karierę rapera, za rok powrót z kolejnym albumem :v

6

@Mr8lack Te gówna się tak rozmnażają w telewizji, że zaraz powstaną 2-3 nowe. Nie ma z czego się cieszyć xD

1

Gwarancja historii? Co to w ogóle jest? Jak nie populizmy, obietnica gigantycznych transferów to teraz gwarancja historii XD

Olaboga, coś czuje że nasza przyszłość maluje się w czarnych barwach

8

@sebasek99 Ta psuedo telewizje powinno się w trybie natychmiastowym rozwiązać, dramat

1

No to już wiadomo, że nam strzela

3

Dest ma nutkę magii w sobie, nie dziwie się

1

@l0Messini Ty brutalu, nie zabij ich

3


Patrzcie pany, to sa rapsy

1

@LuisSalvano Imo kobiety i rap to nie jest dobre połączenie. Fajnie, że sobie próbują i okej, ale mi to nie pasuje i nie siedzi xDD

3

@13th Jak jestem głodny to potrafię działać jak odkurzacz, wciągnę wszystko więc pewnie gdybym miał okazję to wszamałbym xD

4

@clyde Lubię mieć zryty beret. Upoważniam Cię do zrobienia ramblowej serii :V

8

https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/127440136_865547257538182_1269502727492698306_o.jpg?_nc_cat=108&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=XzUrxK_VZe8AX_2xQQU&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=6&oh=1132b8ea5349053c0eae840eca19de44&oe=5FE46273

Będzie wojna, sebiksy versus julki xD

a ogólnie to gdy spiders web tyka czegokolwiek co nie dotyczy technologii (i to już rzadziej) to wychodzą takie kwiatki jak na załączonym obrazku xDD

6

@Zip Może właśnie w tym momencie to czyta


jak coś to pozdrówki Ronaldo, wiedz że jestem fanem

42

"Ale to jest chore, że my tak podziwiamy te gwiazdy, a oni przecież są tacy sami jak my.

Pomyśl, że czytasz ten post a w tym samym momencie w Turynie na kiblu siedzi Cristiano Ronaldo i ogląda jak indiańce budują basen w środku lasu." via Hype

Ale żem śmiechł xDD

1

@Comentateiro To trzeba wchodzić na porządne portale informacyjne (O ile jeszcze jakieś się ostały) a nie na pudelka

2

@Abominacja Dobry wieczór, jestem przed gorącymi. Pozdrawiam cieplutko

2

@MesQueUnClub_87 Czyli już znamy plan City na sprowadzenie Messiego, ukryje go między odkurzaczami do końca kontraktu. :V

16

@Chaoss No tak, 20 latek nie może się interesować innym pokoleniem piłkarzy, nie ma opcji xd

1

@fcbarcafan19 Jakoś multi mi totalnie do metra nie pasuje, mam nadzieje ze nie oleja przez to kampanii

1

@kaamil1910 A potem tacy strażnicy cudzej moralności wyjdą z jaskin i będą się pultac na forum internetowym, ze @Jakchcesz nie może być legenda fcbarca, bo to ćpun i Ty tylko go zapamietales z faktu jak latal o 6 rano po browarki i inne specyfiki, a nie z podnoszenia poziomu strony.


Tak będzie, jak nic.

0

@kaamil1910
-Halo, nie mam czasu - jem drwala.
-Ale to Ty dzwonisz.
-Nara.
:V

A tak na poważnie to nie rozumiem w czym problem, aż tak Cię boli zdjęcie burgera na insta? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?