marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Fawrf Imo półeczka niżej niż Evil Things i strasznie krótkie (dodatkowo jeszcze krótsze, bo imo Szpaka trzeba wyciąć)
1
@ronni37 Pyszne? Ja robię najlepsze :V
3
@NaFazieHitman Spokojnie towarzyszu, ja znam umiar - ostatnio tak się chłop porobił, że musiałem go do domu odprowadzać, ale tak to dobry chłopak jest.
@IronSanHybrid Dziękować :D
20
Ile bym dał żeby zobaczyć takiego Puiqa w 5 spotkaniach podrząd w wyjściowej 11..
71
No i fajno, prawdopodobnie znalazłem pracę i to w swoim zawodzie (cukiernik) - mam nadzieję, że to nie tylko epizodówka na święta i zagoszczę na dłużej xD
0
@michal26 Polityk może być sobie zabawny, nie musi być jak łodyga ściętej kukurydzy, aczkolwiek moim zdaniem Korwin jest bardziej żenujący
0
@4drian0 Przynajmniej widać, że się nie obijali xD
0
Grudzień, święta coraz bliżej. Można zwykły alkoholizm przemienić w klimatyczne picie alkoholu. Juz nikt was nie będzie szkalowal za bycie alkusami
3
Komentarz usunięty
1
@IronSanHybrid No w sensie, że nikt już nie ma obsesji na jej punkcie i pojawia się na LR z umiarem, źle napisałem zdanie xd
5
@IronSanHybrid Dobrze, że chociaż z umiarem ja wrzucasz ;v
0
Łaaawka, traaawka. Imo przepięknie Szpaku nutkę Guziorowi xDD
0
No i Pleśń od Matiego już lata, zaraz sobie przesłuchamy co tam świnia z Afryki zrobiła
0
@4drian0 Wiedzmin 3 jak wychodził to tez miał bug na bugu, nie jest to całkowicie do wyeliminowania przed premiera tak dużego projektu i wątpię żeby Redzi zbijali baki podczas przesuwania premiery, więc zapewne Day one patch rozwiąże część problemów
2
@Barca1992 No to Polacy już mają sposób na aborcje xD
1
@macio_944 Jezus, jak już widzę wiadomość na żółtym tle od Redów to mam sekundowy zawał, że znowu jakieś problemy z premiera xDD
6
@Mns21 Zadnen z nich tak swietnie nie tańczy i nie kocha swojej mamy jak wielki Brzęczek, skandal ze go tam nie ma
0
@Futbolove_BarcaFun Cóż tam takiego odkrywczego powiedział, że dopiero po tym artykule/wywiedzie?
0
I od razu pomniki zbudować obok każdego stadionu na którym grał Maradona. Chłop odleciał i to grubo
1
@Nano22 Można, jak najbardziej. Zagra kilka słabszych meczów to sprzedać
47
https://zapodaj.net/images/31abfc5f97155.jpg
I tak to się wiedzie, aż do samego dna jeziorka xDD
0
@Max112 Temu, że uważają to za swego rodzaju docenienie. Tak czy siak przesada, Barcelona gdyby miała zastrzegać jakiekolwiek numery to pierwsza kadra zaraz by liczyła z 15 piłkarzy xd
2
@Yosemite Czysta formalności, PL juz sobie smiga przed la Iiga
18
@Hrzan Jeszcze do niedawna cala la rambla by się śmiała, gdyby Dembele dostal opaskę na jakiś mecz, a teraz niektórzy się odpalają jak ktoś rzuci niewinnego śmieszka z tego powodu xD
0
@polishtoaster Kazdy jest inny i klimatyzacja przebiega inaczej. Przypomnij sobie pierwszy sezon Modricia w Realu, gdzie został wybrany najgorszym transferem. Zero cierpliwości, od razu efekty chcecie.
0
@Isso89 No Neymar nam zapewnił z tysiac dodatkowych teorii spiskowych o transferze do Barcy xd
1
@Wossi61FCB Nie ma co gdybać, skoro są przyjaciółmi (albo byli, nie wiem jaki teraz maja kontakt ;p) to nic dziwnego, że Ney chciałby z nim zagrać
16
@Wossi61FCB Otóż to, wielu tutaj zapomina że to 20 letni chłop który przeszedł z dużo słabszej ligi, parasol ochronny na pierwszy sezon powinien być obowiązkowy i dopiero potem można wyciągnąć jakieś wnioski, a nie sprzedaż w zimie xDD
7
@Ojciec5tkidzieci Każdy fanatyk, szczególnie skrajny jest oderwany od rzeczywistości ;v
0
@boss000 Często z tej przesadnej reakcji mają korzyści w postaci wolnego, czy tez karnego . Przynajmniej sprzed ery varu, teraz zapewne rzadziej
Poza tym bądźmy poważni i nie porównujmy okręgówki do profesjonalnej piłki nożnej xd