4

@Fawrf Imo półeczka niżej niż Evil Things i strasznie krótkie (dodatkowo jeszcze krótsze, bo imo Szpaka trzeba wyciąć)

1

@ronni37 Pyszne? Ja robię najlepsze :V

3

@NaFazieHitman Spokojnie towarzyszu, ja znam umiar - ostatnio tak się chłop porobił, że musiałem go do domu odprowadzać, ale tak to dobry chłopak jest.
@IronSanHybrid Dziękować :D

20

Ile bym dał żeby zobaczyć takiego Puiqa w 5 spotkaniach podrząd w wyjściowej 11..

71

No i fajno, prawdopodobnie znalazłem pracę i to w swoim zawodzie (cukiernik) - mam nadzieję, że to nie tylko epizodówka na święta i zagoszczę na dłużej xD

0

@michal26 Polityk może być sobie zabawny, nie musi być jak łodyga ściętej kukurydzy, aczkolwiek moim zdaniem Korwin jest bardziej żenujący

0

@4drian0 Przynajmniej widać, że się nie obijali xD

0

Grudzień, święta coraz bliżej. Można zwykły alkoholizm przemienić w klimatyczne picie alkoholu. Juz nikt was nie będzie szkalowal za bycie alkusami

3

Komentarz usunięty

1

@IronSanHybrid No w sensie, że nikt już nie ma obsesji na jej punkcie i pojawia się na LR z umiarem, źle napisałem zdanie xd

5

@IronSanHybrid Dobrze, że chociaż z umiarem ja wrzucasz ;v

0

Łaaawka, traaawka. Imo przepięknie Szpaku nutkę Guziorowi xDD

0

No i Pleśń od Matiego już lata, zaraz sobie przesłuchamy co tam świnia z Afryki zrobiła

0

@4drian0 Wiedzmin 3 jak wychodził to tez miał bug na bugu, nie jest to całkowicie do wyeliminowania przed premiera tak dużego projektu i wątpię żeby Redzi zbijali baki podczas przesuwania premiery, więc zapewne Day one patch rozwiąże część problemów

2

@Barca1992 No to Polacy już mają sposób na aborcje xD

1

@macio_944 Jezus, jak już widzę wiadomość na żółtym tle od Redów to mam sekundowy zawał, że znowu jakieś problemy z premiera xDD

6

@Mns21 Zadnen z nich tak swietnie nie tańczy i nie kocha swojej mamy jak wielki Brzęczek, skandal ze go tam nie ma

0

@Futbolove_BarcaFun Cóż tam takiego odkrywczego powiedział, że dopiero po tym artykule/wywiedzie?

0

I od razu pomniki zbudować obok każdego stadionu na którym grał Maradona. Chłop odleciał i to grubo

1

@Nano22 Można, jak najbardziej. Zagra kilka słabszych meczów to sprzedać

47

https://zapodaj.net/images/31abfc5f97155.jpg

I tak to się wiedzie, aż do samego dna jeziorka xDD

0

@Max112 Temu, że uważają to za swego rodzaju docenienie. Tak czy siak przesada, Barcelona gdyby miała zastrzegać jakiekolwiek numery to pierwsza kadra zaraz by liczyła z 15 piłkarzy xd

2

@Yosemite Czysta formalności, PL juz sobie smiga przed la Iiga

18

@Hrzan Jeszcze do niedawna cala la rambla by się śmiała, gdyby Dembele dostal opaskę na jakiś mecz, a teraz niektórzy się odpalają jak ktoś rzuci niewinnego śmieszka z tego powodu xD

0

@polishtoaster Kazdy jest inny i klimatyzacja przebiega inaczej. Przypomnij sobie pierwszy sezon Modricia w Realu, gdzie został wybrany najgorszym transferem. Zero cierpliwości, od razu efekty chcecie.

0

@Isso89 No Neymar nam zapewnił z tysiac dodatkowych teorii spiskowych o transferze do Barcy xd

1

@Wossi61FCB Nie ma co gdybać, skoro są przyjaciółmi (albo byli, nie wiem jaki teraz maja kontakt ;p) to nic dziwnego, że Ney chciałby z nim zagrać

16

@Wossi61FCB Otóż to, wielu tutaj zapomina że to 20 letni chłop który przeszedł z dużo słabszej ligi, parasol ochronny na pierwszy sezon powinien być obowiązkowy i dopiero potem można wyciągnąć jakieś wnioski, a nie sprzedaż w zimie xDD

7

@Ojciec5tkidzieci Każdy fanatyk, szczególnie skrajny jest oderwany od rzeczywistości ;v

0

@boss000 Często z tej przesadnej reakcji mają korzyści w postaci wolnego, czy tez karnego . Przynajmniej sprzed ery varu, teraz zapewne rzadziej

Poza tym bądźmy poważni i nie porównujmy okręgówki do profesjonalnej piłki nożnej xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?