0

@El dominatore jak dobrze zagra to spoko :p

0



Ojezu, ja juz się boję co zrobią z moją ukochanym uniwersum :(

0

@badej60 ja tam obecnie polegam wlasnie na opiniach innych, bo jak gralem online to strasznie malo contentu dla mnie bylo, ale widze ze Rockstar wciąż kaszane odwala xD
@kulka Jak lubisz wolniejsza narrację i fabułę to gra single jest świetna, a nawet jak się gdzieś wynudzisz po drodze to warto przebrnąć dla zakończenia, które zrobiło mi emocjonalne jatkę xD

1

@Dziki15 O Cię panie XDD

1

@escarabajo przepraszam za offtop :(

1

Oglądam sobie filmik u TVgry o Red Dead online i straszne meh się zrobiło, Rockstar zabił olbrzymi potencjał

4

@DaPi jeden rabin powie jak Ty, drugi ze go to nudzi xD

0

@Bykunn Jak gracze juz przed premierą zesrali się, że nie dostaną takiej wizji fabuły jakiej chcą to nic dziwnego xd

1

@Tomo1989 Kiedyś rolę się musiały odwrócić

17

1

Kosmiczne przygody generała syfilisa to złoto xD, ogólnie cala płytka na bardzo wysokim poziomie, imo płyta roku

0

@pt9 Glos rozsądku, który uważa że grafika nie jest najważniejsza w grze rpg? Szok xd

0

@Hasszz no jak widać

2

@Fabik87 No ten sezon niestety tak będzie wyglądał

0

@Ojciec5tkidzieci No tak, to bywa bardzo problematyczne. Pamiętam jak sam kiedyś chciałem chwycić jakiś większy tytuł przy braku wolnego czasu i grałem jakieś smieszne ochłapy w weekendy, w ogóle się nie wkręciłem w grę, ba - nawet zbytnio nie wiedziałem o czym jest fabula, dane questy bo były dłuższe przerwy gdzie zapominałem już xD

0

@Ojciec5tkidzieci Tez tak miałem, skusiłem się dopiero na goty kiedy wyszło i swiat wiedzmina tak mnie wciągnął, że po przejściu 3 nadrobiłem dwie pozostałe części i przeczytałem wszystkie książki xD

0

@ShawnC Takiego to jeszcze nigdy :p

5

Miałem iść spać, a slon wrzucił na odsłuch cały swój album, ojoj xD

5

@Bykunn jedyny argument który może odebrać status "arcydzieła" cyberowi to bugi i jak widać po komentarzu @MesQueUnClub_87 poniżej różnie z tymi bugami bywa, wyscie juz chyba pozapominali ile po premierze naprawiali i patchowali Wiedzmina który ma juz wręcz status legendarnego

3

@macio_944 No pc ma to do siebie, ze trzeba grę zoptymalizować pod wiele konfiguracji z których korzystają gracze, konsole maja ta przewagę, że jest jest jedna konfiguracja na plejke, jedna na Xboxa (plus różne wersje) i tyle

8

@NeroTFP A wiec tak działa ten słynny koks z Kolumbii

0

@Pawel13sz Tam to dopiero inba była kręconą, ze wersja na PC jest dużo gorszą od tej z plejaka xd

9

@MESSIah16 Dziwne synonimy na psychopatyczny gosc z skłonnościami do reżimu ale niech będzie :v

1

@YoNoEntiendoNada Jak okradł, jak Barca mu sama dala :p

0

@Bykunn No różnica jest taka, że kiedyś musiałeś na patche polować w jakieś gazecie typu cd-action xD stąd różnica czasowa, tylko kiedyś nie było tego az tyle
A ten "wymysl czasów" wynika raczej z faktu, że kiedyś gierka sobie ważyła z te maks 2-3 giga maks, grupa kilkunastu ludzi sobie przy niej dlubala i tyle, a teraz gry aaa to gigantyczne projekty, niekiedy angażujące kilka tysięcy ludzi gdzie dużo łatwiej o błędy, a jeden naprawiony błąd potrafi stworzyć 2 kolejne do naprawy xD

7

@Bykunn Hajp ma robić robotę i promować dany tytuł, ale ostatecznie i tak ludzie powinni zachować zdrowy rozsądek i rozum. Sami sobie stawiają oczekiwania w kosmosie, a potem upadek na ziemię boli xD

Dzisiaj przeczytałem na jakieś grupie na fb konwersacje typa który się rozczarował cyberpunkiem, bo myslal ze dostanie grę przełomową, wydarzenie porównywalne do premiery nowych konsol a jak sam uważał dostal tylko bardzo dobry tytuł, na granicy z świetnym kiedy go naprawia xD absurd, jak niektórym hype na coś zabija szare komórki

1

@IronSanHybrid tez warto uwzględnić, że to faktycznie może być sprzed tego patcha, cyber dosyć wcześnie osiągnął status gold, wiec płyty poszły do sklepów bez tych poprawek co Redzi dlubali przez ostatni okres, a jednak 50gb aktualizacji to pojemnościowy duza czesc gry idzie do podmianki, nadpisania xD



Tutaj jakiś chlop nagrywa z slimki i nie wygląda to aż tak źle jak na 7(?) letnia konsole

0

@Barca1992 Zawsze na dzień dobry wychodzą patche, takie uroki gier aaa :p

1

@IronSanHybrid No nie powinno ale przeczuwam, że kolejne przekładanie premiery nie było już możliwe ze względu na inwestorów, finanse giełdę czy pieron wie co tam jeszcze wchodziło w grę xD
Nic tylko czekać az patchami porządnie polataja cybera

1

@Hosh no właśnie, przerost ambicji nad możliwościami i powstal średniaczek praktycznie niegrywalny bez fanowskich modów xD

Dodatkowo zbytnio nie podobał mi się kierunek w jakim poszedł Gothic 3, idz wykonaj kilka questow kopiuj wklej i wyzwól miasto/zniszcz obóz buntowników i tak przez większość gry. xD Jednak dużo bardziej preferowałem w Gothicach ten mniejszy, spójny świat który oferował gothic 1 i 2 imo jedyny pozytyw g3 to genialny soundtrack

No ale trzeba oddać cesarzowi co cesarksie, Gothic 3 pięknie przetarl sciezki dla sandboxow


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?