marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@POLAK12345 W lidze mistrzów są większe pieniądze, a wiadomo jak pod względem finansowym stoi Barca
1
@damian777 Podziwiam za wiarę, że zmiana trenera w trakcie sezonu odmieni naszą rzeczywistość na lepszą xD
0
@tobiasson92 No zapewne nie odmieniłby gry Barcy o 180 stopni bo w pojedynkę to niemożliwe, ale skoro inni zawodzą to dlaczego w końcu nie dostanie porządnej szansy, szczególnie że jak już wychodził na boisko to zostawiał pozytywne wrażenie xD
Totalnie niezrozumiałe to dla mnie jest i oprócz jakiegoś personalnego konfliktu nie widzę innej przyczyny
0
@DonMatteo901 No co ty, nie ma szans żeby ktoś tutaj dopisał rasizm xD
gdyby sytuacja była w odwrotną stronę to jeszcze jak, jak najbardziej
0
@VeB77 Nope, ale powinna być na to większa tolerancja chociażby w porównaniu z naszymi "wyjadaczami"
0
@VeB77 Młody chłopak, praktycznie bez ogrania w pierwszej drużynie wlatuje na głęboką wodę w trakcie tak zrytego sezonu i popełnia błędy? Szok i niedowierzenie. xD
Z jednej strony chcecie stawiania na młodych, a z drugiej byście większość wypieprzyli z klubu po jednym słabszym meczu, beczka z niektórych
0
@Suzu No według kolegi wybory równają się z odzyskaniem formy przez piłkarzy, brakiem indywidualnych wylewów i transferami jakie chce trener xDD
0
@Gosciuu Ja tam tesknie, ale za ta bestia a nie grubaskiem
1
Ale teen Kasia od que to sztos, tak powinien wyglądać jego powrót a nie jakiś romantyczny swir :x
2
No i klasa. Bartomeu mógłby się od niego podszkolić swego czasu
0
@ViscaBarca123 Łatwa, szybka i przyjemna wygrana xD
0
@FCB24 zainstaluj sobie adblocka i masz po problemie xD
0
@DaPi No ja tak nie mam, normalnie można grać bez wywalenia pomimo pojawiającej się aktualizacji xD
Ale to zapewne po prostu zbieg okoliczności xd
1
@kerouac Taka branza, ze budujesz dobry pr kilka lat, przychodzi jedna wpadka i wszystko zrujnowane. Mam wrażenie, że to najmniej wyrozumiała marka pod tym względem ale wciąż da się wszystko naprawić
1
O, pierwszy raz od jakiś 14h wywaliło mnie z Cybera, patrze a tutaj nowa aktualizacja. Serjo popsute skoro muszą wywalic z gry, żeby pobierało xd
2
@Bartunek Wystarczy żeby się porobić, więc git
5
Oficjalnie mogę otworzyć weekend, ale sobie przynerdze :3
0
@matirix20 Troche fest. Chyba każdy za dzieciaka lub nawet później mial grę ktora fatalnie działała ale nerdzilo się ostro xd
14
https://zapodaj.net/images/a54d04aa0e0cf.jpg
Kiedyś to było, nie to co teraz xd
1
@NaFazieHitman Wersje pudełkową normalnie można kupić
3
@kamilop No i jeszcze nie można zapominać o Pedrim, który bardzo dobrze czuje się na "10"
1
@JohnA Nic by się nie stało gdyby tego questa nie bylo w grze, ale imo bardzo pasuje takie wariactwo do tego świata.
8
@VamosRakieta Dzien później:
Jedz, bo się zmarnuje xD
0
@4drian0 no i jeszcze dwa duże patche maja być w okolicy stycznia i lutego
3
@kacperek2005letsgo Chciałbym żeby w Barcelonie ktoś tak umiał dokładać stopę jak Lewy xd
9
@LuisSalvano Z tego co zauważyłem, to Ciebie nawet wielu "gospodarzy" nie szanuje, więc dlaczego ktoś "w gościach" miałby to robić? xD
0
@FCB24 No ale to otoczka medialna wokół Lewego jest irytujaca, na którą Lewy nie ma wpływu xd
1
@Rewolucja123 To drugie, juz wiem ze przejdę cybera kilka razy spędzając tam kilkaset godzin jak w Wiedzminie xD
0
@szymonekk Shakes % Fidget, kupe lat tam spędziłem xd
1
@FCB24 Ale dlaczego? Co ten chlop takiego złego robil, ze zapracowal na Twoja nienawiść?