1

@banann16 No jeżeli gra zostaje naprawiana to jeszcze małe piwo, gorzej kiedy twórcy wypną się na swoje dzieło xD

Ale tak to masz troche racji, chyba kazda duza gra aaa wychodzi ostatnio zabugowana, ale można to logicznie w miarę wytłumaczyć. Gry stają się coraz większe, bardziej złożone i rozbudowane, dodatkowo dochodzi czynnik ludzki, który zwyczajnie się może pomylić a terminy, inwestorzy i cały świat tylko pogania i naciska na wydanie gry, dodatkowo nad twórcami gier stoja korporacje, których niewiele obchodzi szczęście konsumenta, a liczą na jak największy zysk, stąd zapewne wydanie ostatecznie Cybera w okresie przedświątecznym a nie nieco później, kiedy gra juz byłaby doszlifowana

4


Kolorowy przebieraniec aka raper Lil Pump atakuje eminema, twierdząc że jego muzyka jest nudna i nikt nie chce jej słuchać

Tymczasem eminem zrobil juz 200 milionów odtworzeń na streamingach

To jest coś jak z niektórymi na La Rambli, jest jakiś niszowy sport czy cokolwiek co może kogoś nie interesować, to zaraz taki ziomeczek wleci z narracja, ze przecież nikogo to nie interesuje xD (np posty chwalace Real czasami maja taki odbiór)

Ludzie so dziwni


4

Lepiej później niż wcale..

1

@michaleu Nocne marki są najlepsze

0

@Ojciec5tkidzieci Nie no spoko, imo wszystko lepsze niż wstawanie o 4 xD Tylko potem cały dzień offline, zwłoki jestem xD

1

@Ojciec5tkidzieci Wy sobie przynajmniej pośpicie, ja jutro na nocke walczyć idę xD

0

@cat_r37 No tak, ale kisił się do tej pory w dużo słabszej lidze, gdzie gra się zupełnie inaczej xD Dodatkowo często jest rzucany gdzieś po skrzydłach, niech chłop ma ten jeden sezon parasol ochronny, a potem jakieś wnioski można wyciągać

1

@itmustbejoke O to może zdążę na zimową wyprzedaż, dziekować xD

0

@itmustbejoke A ile czekałeś?

0

Do ilu tak Sztim zwraca hajsik za grę średnio? Miał ktoś z tym styczność? xD bo mam nadzieję, że jeszcze złapie się na promo

0

@Encore Imo można wybaczyć, przeskok w młodym wieku z bundesligi do PL jak widać to nie jest łatwa sprawa, dodatkowo dochodzi klimatyzacja etc

0

@Messibestplayerintheworld Havertz jeszcze ma czas, przenosiny z Bundesligi do PL w młodym wieku nie są takie łatwe jak widać, za to Kępa to czlowiek wylew za 80 baniek xd

3

@PatrykBarca Piekne gole mogą być również z przypadku

50

@Cariones Ale to nie byl rasizm, kolego. Takie rzeczy występują tylko na linii biały->czarny, nigdy na odwrót xD

1

Powinniście dać możliwość zaznaczenia wszystkiego

0

@RosjaninBut Oczywiście, że wydanie gry w takim stanie technicznym na stare konsole jest skandalem, odnoszę się tylko do nieprawdziwych informacji które podajesz xD

0

@RosjaninBut 8 lat temu była zapowiedź, a nie pełna produkcja gry, przecież wtedy większość ekipy była skoncentowana na Wiedzminie. Poza tym gra po patchach juz jest grywalna, a będzie tylko lepiej
A oczekiwań to ja nawet nie wiem jak skomentować, od razu dzieło które rozwiąże problem głodu na świecie xD

1

@Bartunek a potem jeszcze kiełbasa

4

No, prawie 3kg masy zrobione. Udane święta xD

0

@clyde Tak trzeba żyć xD

1

@BarcaInfo Może ma jak w Fifce zapisane w kontrakcie "ważny" xDD

2

@Konradomoreno Ja za to barszczu zjadłem za 5 xD

Bo nic innego mi nie smakuje na kolacji wigilijnej, karpia sobie ewentualnie od biedy jeszcze podziubie xD

0

@Kluivert_P Patrząc jak niektórzy wojowali tutaj z pijącymi w święta to nie xD

3

@masq Tez tak uważam, Barcelona lepiej wychodzi na transferach 100 milionów+ i na tym projekcie trzeba się skupić, a nie jakieś popierdolki

2

@MarioVeB! No 9 jest ale posiada w sobie nutkę skrzydłowego co powinno być dodatkowym plusem, patrząc na Dembele.

Wiadomo, że nie jest to TOPowa półka i znalazłyby się lepsze opcję na "9" ale nie można zapominać o problemach finansowych Barcelony, a jeżeli plotka z 5 milionami jest prawdziwa to Depay moim zdaniem jest obecnie najlepszym piłkarzem jakiego możemy wyciągnąć w iście promocyjnej cenie.

1

@busquets5 Hejty hejtami, zawsze trzeba omijać ale jak ktoś pamięta początki Szpaka w Alc, czy pierwsza epka w Borze, a nawet Atypowy to w kwestii indywidualnej może poczuć regres Szpaka, który imo stał się jak chłopak poszedł na swoje, dodatkowo dołączenie do Chillwagonu, wersy o jajkach pełnych spermy, jego mama tańczy wersy. No chłopakowi miało za co się dostać tak naprawdę xD

A fanpejdże z tego co zauważyłem używały konstruktywnej krytyki co do Szpaka, niektóre nawet rzucały swoje 5 groszy które broniły go przed falą hejtu xD

6

Głupia argumentacja, mamy pełno ofensywnych zawodników ale żaden nie jest na pozycję na której prawdopodobnie grałby Depay.

0

@Kubsoleon Obecnie asłuchalny, a gugu to po prostu nazwa jego labelu

0

@koksik2700 Na to juz za późno, ludzie zbyt agresywnie przeprowadzają ekspansje

6

@koksik2700 Za dzieciaka u mnie było pełno saren, niestety teraz już stoi dom na domie :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?