marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@derlysy1979 no ma, ostatnio to odkryłem. Przechodzisz do menu i tam masz randki - obok znajomych grup etc
16
@koksik2700 takiego przystojnego i super ziomeczka jak ja nie ciacha się przez przypadek
0
Jak działają te randki na fb xD jakas baba dala mi lajka, tez ja zlajkowalem i mi zniknęła
Dobra, siedzi sobie tam w jakieś rubryce, spoko xd
9
Przynajmniej sobie odpocznie na chacie, a nie jakieś szlajanie po całej Hiszpanii
2
w sumie to cieszę się, że cyberpunk nie umożliwia grania w perspektywie trzeciej osoby, moj v zawsze ma jakieś fikuśne ubrania i klimat by zdechł xd
0
@Hosh ale to traycja, a tradycje trzeba pielęgnować :V
4
@NeroTFP to zes dowalił ciekawostką tevalpe
1
@LuisSalvano Idealny przykład, ze slowa przed "ale" się nie licza. Ktoś może sobie uważać Pele, Ronaldo czy Maradone za najlepszego i jeżeli wyraża kulturalnie
swoje zdanie, a najlepiej jak je poprze argumentami to nikomu nic do tego
0
@pt9 Spróbuj iść tylko głównym wątkiem, bo w sumie warto. Fabuła dosyć powoli się rozpędza, ale potrafi potem zaszklić oczy
4
@Image No nie tak za darmo, życzy on sobie gigantyczną pensje xD + jakas prowizja dla agenta zapewne
2
@Transu96 Kurka, myślałem że wyciągasz jakieś brudy i inba będzie a tutaj jakies bugi
13
@szela1899 @Xwowrak ojoj, chłopaki
0
@Bamboleo o, styknie żeby obejrzeć - dzieki wielkie xD
0
@Kacper1432 ja jestem janusz i nie bede czegos kupowal jak mi tylko 3 odcinki zostaly do obejrzenia
0
Miśki, gdzie oglądacie seriale bo mi się na jednej stronce wywaliło jeden odcinek Wikingów i lipa XD
6
@Encore Ależ to jest absurdalna sytuacja
2
@cchesterr43 Nie zapomnij o kolegach z La Ramblii jak juz będziesz na szczycie
0
@msmsms No już sobie sprawdziłem, co nie zmienia faktu że jest to mocno niepraktyczne ;x
0
Kurła, jak ja nienawidzę tego dzielenia sezonów w Vikings, jakieś podsezony A i B, część sezony co pół roku i teraz wyszła końcówka sezonu 6 i nie dość, że niewiele pamiętam z samego serialu to jeszcze nawet nie wiem jaki odcinek odpalić xDD
1
O, Hades najlepiej oceniana gra na steam w 2020, zasłużenie bo bardzo przyjemny rogalik
1
@clyde Nie nie, lepiej zostawić potencjalne niewypały żeby komuś wybuchło pod nogami:x
1
@NaFazieHitman na bombie nie robie pieniędzy xd
31
@derlysy1979 Chwalą się nie piciem, do czego do doszło
3
Oj, ja nie moge na bombce przebywać, bo mnie zaraz taka nostalgia do eks ogarnia, że masakra XD jeszcze zaraz jakies smutne love songi wleca i kaput
0
@Paulinho1912 No ma to swoje plusy, ale są również ogromne minusy - trochę przypał tak pierwszemu odpaść z towarzystwa xd
2
@MesQueUnClub96 to juz jest wyższa matematyka, ty to dobry jestes w te klocki
0
@Majkel34 W sylwestra mozna, trzeba wejsc w nowy rok z buta
1
@Majkel34 Milusio na serduszku. La Rambla i jej społeczność ma coś w sobie, potrafi wciągnąć totalnie
6
@kamiVeB Nawet bramki nie straciliśmy jeszcze, maszyna ruszyła już nikt jej nie zatrzyma
4
Nie ma to jak pooglądać sobie fejerwerki z policja w plenerze xd