0

@derlysy1979 no ma, ostatnio to odkryłem. Przechodzisz do menu i tam masz randki - obok znajomych grup etc

16

@koksik2700 takiego przystojnego i super ziomeczka jak ja nie ciacha się przez przypadek

0

Jak działają te randki na fb xD jakas baba dala mi lajka, tez ja zlajkowalem i mi zniknęła
Dobra, siedzi sobie tam w jakieś rubryce, spoko xd

9

Przynajmniej sobie odpocznie na chacie, a nie jakieś szlajanie po całej Hiszpanii

2

w sumie to cieszę się, że cyberpunk nie umożliwia grania w perspektywie trzeciej osoby, moj v zawsze ma jakieś fikuśne ubrania i klimat by zdechł xd

0

@Hosh ale to traycja, a tradycje trzeba pielęgnować :V

4

@NeroTFP to zes dowalił ciekawostką tevalpe

1

@LuisSalvano Idealny przykład, ze slowa przed "ale" się nie licza. Ktoś może sobie uważać Pele, Ronaldo czy Maradone za najlepszego i jeżeli wyraża kulturalnie
swoje zdanie, a najlepiej jak je poprze argumentami to nikomu nic do tego

0

@pt9 Spróbuj iść tylko głównym wątkiem, bo w sumie warto. Fabuła dosyć powoli się rozpędza, ale potrafi potem zaszklić oczy

4

@Image No nie tak za darmo, życzy on sobie gigantyczną pensje xD + jakas prowizja dla agenta zapewne

2

@Transu96 Kurka, myślałem że wyciągasz jakieś brudy i inba będzie a tutaj jakies bugi

13

@szela1899 @Xwowrak ojoj, chłopaki

0

@Bamboleo o, styknie żeby obejrzeć - dzieki wielkie xD

0

@Kacper1432 ja jestem janusz i nie bede czegos kupowal jak mi tylko 3 odcinki zostaly do obejrzenia

0

Miśki, gdzie oglądacie seriale bo mi się na jednej stronce wywaliło jeden odcinek Wikingów i lipa XD

6

@Encore Ależ to jest absurdalna sytuacja

2

@cchesterr43 Nie zapomnij o kolegach z La Ramblii jak juz będziesz na szczycie

0

@msmsms No już sobie sprawdziłem, co nie zmienia faktu że jest to mocno niepraktyczne ;x

0

Kurła, jak ja nienawidzę tego dzielenia sezonów w Vikings, jakieś podsezony A i B, część sezony co pół roku i teraz wyszła końcówka sezonu 6 i nie dość, że niewiele pamiętam z samego serialu to jeszcze nawet nie wiem jaki odcinek odpalić xDD

1

O, Hades najlepiej oceniana gra na steam w 2020, zasłużenie bo bardzo przyjemny rogalik

1

@clyde Nie nie, lepiej zostawić potencjalne niewypały żeby komuś wybuchło pod nogami:x

1

@NaFazieHitman na bombie nie robie pieniędzy xd

31

@derlysy1979 Chwalą się nie piciem, do czego do doszło

3

Oj, ja nie moge na bombce przebywać, bo mnie zaraz taka nostalgia do eks ogarnia, że masakra XD jeszcze zaraz jakies smutne love songi wleca i kaput

0

@Paulinho1912 No ma to swoje plusy, ale są również ogromne minusy - trochę przypał tak pierwszemu odpaść z towarzystwa xd

2

@MesQueUnClub96 to juz jest wyższa matematyka, ty to dobry jestes w te klocki

0

@Majkel34 W sylwestra mozna, trzeba wejsc w nowy rok z buta

1

@Majkel34 Milusio na serduszku. La Rambla i jej społeczność ma coś w sobie, potrafi wciągnąć totalnie

6

@kamiVeB Nawet bramki nie straciliśmy jeszcze, maszyna ruszyła już nikt jej nie zatrzyma

4

Nie ma to jak pooglądać sobie fejerwerki z policja w plenerze xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?