1

@Don Lucas Potężne herby świadczące o stanie kraju xDDD

22

@Bamboleo Ja tam wole KFC

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kielakowy No niewiarygodne, marudzenia na dobre wyniki Polaków w sportach to ja tutaj jeszcze nie widziałem XD

1

@NaFazieHitman serio, serio xD ogólnie polecam pisowskie grupki na fb, tam jest od zajechania takich durnych rzeczy xd

7

"Wyższe ceny coli to efekt działania korporacji i przedsiębiorstw. Rząd na te cenę nie miał wpływu"

Alez Pisiory wybielaja i usprawiedliwiają swoją partię xDD

3

@SonBarcaGoku Kuracje, tabletki wszystko to pic na wodę, jeżeli silna wola leży i kwiczy

0

0

@FilipeX to zależy jaka zmiana xd

5

@bodzio10 No tylko, ze to nie chodzi o to czy pijesz czy tez nie ale to trzeba zobaczyć trochę więcej niż czubek własnego noska :D

1

@marcin000019 Marcinek, nie podglądaj naszych piłkarzy dronem na treningach

0

@pele1282 Amigosi, wiecie co robić

1

@JaroCoach Piłka nożna to nie astrologia, nie da się przewidzieć ale szansa jest

4

@Fawrf Tylko czy piłkarz powinien zostać rozliczany z poczynań boiskowych (Jak grał prezentował się dobrze) czy z pierdółek które wrzuca do sieci w czasie wolnym? :V

0

@NeroTFP Cyberpunk 2021 xDD

2

@Zer0 Taktyczny, do obserwacji xD

3

@VamosRakieta No jak to kogo, Ryszarda xD
Ogólnie rozumiem obawy ale zabawnie nawet się czyta stwierdzenie, że Pedri gra za dużo kiedy jeszcze jakiś czas temu obserwowaliśmy natłok komentarzy w których ludzie narzekali, że młodzi nie wychodzą na boisko xD

0

@kaamil1910 Ojoj, -1 byczku. Przecież wiadomo, że wolność słowa to między innymi możliwość obrażania ludzi od debil i kretynów. Jak jakiś portal społecznościowy za takie wypowiedzi blokuje to ogranicza wolność słowa i należy z tym walczyć! Nie ma takiej siły która zabroni nam obrażać randomowych ludzi zza ekranu :V

3

@clyde Jak już zwroty wleciały, to ja bym poczekał na wersje na PS5 - nie dość, że już dostaniesz prawdopodobnie dopracowany produkt to jeszcze ładniejszy

33

@ranger3120 szanuje chłopa za postawę xD

0

@kamil9040 Czy ja wiem, na przykładzie FB mogę powiedzieć że dopuszcza większość treści i jeżeli nie obrażasz innych użytkowników, nie nawołujesz do różnych głupich rzeczy to serio ciężko o bana xD No ale mówię to z perspektywy luźnych obserwacji i człeka który raz w życiu dostał chwilowego bana na tym serwisie

13

@kamil9040 Wow, prywatne firmy mają swoje wewnętrzne regulaminy i jak ktoś ich nie przestrzega to dostaje bana, szok i niedowierzenie xD

3

https://zapodaj.net/images/5c10840059ae8.jpg

Przystojny kawaler, patriota i wielki czlowiek sklada serdeczne życzenia najlepszej społeczności w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@NaFazieHitman Twitter i tak byl bardzo wyrozumiały co do Trumpa a po drugie jest to prywatna firma, która imo może sobie dopuszczać takie treści jakie chce. To nie działa tak, że otwierasz własną cukiernie -produkujesz różnorakie słodkości i nagle przychodzi Ci kilku randomowych typa pod cukiernie która walczy z otyłością i słodkimi wyrobami i Ty musisz się przebranżowić bo ktoś tak chce xD I również Twitter, który jest prywatna firma nie musi dopuszczać wszystkich treści, czy tez Trumpa bo ktoś tak chce

0

@ranger3120 Tylko dlatego, że Gra o Tron jest serialem :V

0

@Zbyszko z Bogdańca Panu już podziękujemy :X
Za resztę serdeczne dzięki, obcykam sobie w wolnym czasie
Prezesa też trochę poniosło xD

0

Pany, jako iż galerie zamknięte potrzebuje jakiegoś sklepu z ciuszkami w internecie, co polecacie?

5

O cię panie, Pezet z Avim na jednym tracku


1

@BXOD Spanko stawiam wyżej niż jedzenie, nie wstawałbym w nocy co dwie godziny. Druga opcja xD

2

@Zoker czyli nawet twardych dowodów nie ma, a nagonka jakby nie wiadomo co się stało xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?